2733
2734
عنوان

بچها بنظرتون عفونت ادرار دارم

64 بازدید | 14 پست

لباس زیرم بو میده بوی تند

مکرر که نه ولی تازگیا بیشتر دستشویی میگیره

و سوزش اینام ندارم

رو کشاله رون و اینا همش جوش چرکی میزنم بنظرتون چیه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
عفونت ادرار رو برو آزمایش بده ولی قطعا عفونت واژن داری 

برای عفونت واژن باید چه کرد

هله نومید نباشی که تورا یار براند ؛ گرت امروز براند نه که فردات بخواند؟                                                             در اگر برتو ببندد نرو و صبر کن آنجا ؛ که پس صبر ، تورا او به سر صدر نشاند🕊                                                                     و اگر برتو ببندد همه ره ها و گذر ها ؛ ره پنهان بنماید که کس آن راه نداند 🦋

بچه هاا

من چهار روزه دلدرد دارم اوایل گفتم از فشار عصبی دچار عصب روده شدم قرص استفاده کردم

یکمی خوب شد ولی باز دوباره درد گرعت

امروزم بشددت سینه هام درد میکنه

قاعدتا نباید پریود بشم ی هفته مونده 

ولی درد دااارم

کائنات در جهت خوشبختی من پیش میره آمین🤍💫                          💚  ۱۴۰۴/۴/۴ 💚       

[QUOTE=339266572]مرسی عزیزم اخه من دخترم بعد اینکه یمدته شیو نکردم میشه مال اون 

نمیدونم احتمالش هست

ی مدت چقدر مثلا

بعد دخترم باشی ربطی نداره میگیری

منم حس میکنم گرفتم عفونت اخه از سرویس بین شهری استفاده کردم بعد اونجا خیلیی کثیف بود مجبور شدم استفاده کنم 

کائنات در جهت خوشبختی من پیش میره آمین🤍💫                          💚  ۱۴۰۴/۴/۴ 💚       
[QUOTE=339266572]مرسی عزیزم اخه من دخترم بعد اینکه یمدته شیو نکردم میشه مال اون  نمیدونم احتما ...

2 3 ماه خیلیییی مو ندارم ولی خب بلاخره گفتم شاید ناحیه تیره بشه

وای اره خیلی تاثیر داره

2 3 ماه خیلیییی مو ندارم ولی خب بلاخره گفتم شاید ناحیه تیره بشه وای اره خیلی تاثیر داره

خسته نباشی واقعا بله از اونم میشه اون محیط عرق میکنه اینجوری میشه پیش دکتر هم بری معاینه نداری برات مترونیدازول می‌نویسه و آزیترومایسین که چرک خشک کن هستن.