2733
2734
عنوان

چی به پوستتون میزنید که همیشه صاف و شفاف باشه

| مشاهده متن کامل بحث + 2299 بازدید | 97 پست
تتو خونه گلاب گرفته ؟؟؟چجوری ؟میشه توضیح بدی؟؟

با اون ظرف های عررق گیری دیگ اسم فارسیشو نمیدونم🤣🤣،ما ترکا بش میگیم نی گازان

حال‍ خوب‍ الانمو مدیون‍ خدام‍🫠🥲☝️سال گذشته باوجود ادمای سمی برام جهنم بود،،،باکمک خدا و اسی اینا🥹ازجهنم اومدم بیرون☺️❤️‍🩹الان۳ماهه ک علی شده مرهم همه ی زخمام😍❤️‍🩹ازخدا میخام با ی نی نی زندگیمونو کامل کنه🫠🤗☁️خدایا برای هررررررر لحظه ی الانم شکرت🥹🫠
قبلا مای زدم و الانم سی گل مارک الارو شتیدم برای سیاهی دورچشم خوبه من دورچشمم سیاهی نداره الارو نگ ...

من ضدافتاب الارو گرفتم اصلا راضی نیستم ازش بی رنگم هست

ای تواَمانِ هربلا،ماهمه دراَمانِ تو...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من ضدافتاب الارو گرفتم اصلا راضی نیستم ازش بی رنگم هست

منم شامپوشو داشتم خیلی بد بود

حال‍ خوب‍ الانمو مدیون‍ خدام‍🫠🥲☝️سال گذشته باوجود ادمای سمی برام جهنم بود،،،باکمک خدا و اسی اینا🥹ازجهنم اومدم بیرون☺️❤️‍🩹الان۳ماهه ک علی شده مرهم همه ی زخمام😍❤️‍🩹ازخدا میخام با ی نی نی زندگیمونو کامل کنه🫠🤗☁️خدایا برای هررررررر لحظه ی الانم شکرت🥹🫠
2731
خودم خریدم من ک

من دور چشمم یکم سیاهه .چندتا دونه هم لک داره صورتم ببین دونه دونه هس نمدونم خاله یا لک مثلا خال برامده نیست زیر پستم یکم سیاهه.رفتم پیش یه دکتر پوست عمومی بودگفت بایدبسوزنی ایناروو امکانش هست دوباره هم یه جای دیگش در بیادو اگ ضدافتاب نزنی کل صورتت میشه همینا.اخه من اصلا کرم نمیزنم.فقد یه ریمل یه خط لب..

حوله رو از لحاظ بهداشتی قبول ندارم. آروم هم میکشم تا باعث کشیدگی پوستم نشه

اخ من صورتمو ک میشورم چنان محکم با حوله خشکش میکنم ک حد نداره😒💔

آبرسان بزن👌

اگر روزی ازم بپرسن چه آدمایی رو بیشتر دوس داری، میگم اون‌هایی که توی زندگی بیشتر از همه رنج کشیدن. رنج! نه به منزله غم. که غم هم میتونه شکلی از رنج باشه. رنجی که به معنی رشد و رسیدن به نورِ امید وسط تاریک ترین روزهای زندگیشون باشه. اون آدم‌ها شاید زیاد کتاب نخونده باشن. شاید سواد زیادی نداشته باشن. شاید پولدار نباشن. ولی عمیقن. انسان های عمیق رو دوس دارم. اینکه حتی با سکوتشون هم حرف های زیادی دارن. اگه یه روزی ازم بپرسن چه آدمایی رو بیشتر دوس داری، میگم اون آدمایی که با رنج قد کشیدن ...
چگونه دریت میشه،چکارکنیم باهاش،چجوری بزنیم وچقدر؟

وفتی برنج رو میذاری دمی

اون آب سفید و کفی ک رو ایجاد میشه

با یه قاشق تمیز بردار بذاز کنار خنک که شد بزن رو پوستت ۱۰مین بعد بشور.

فقط تو آب برنج نباید روغن و نمک باشه

من همونیم که یه تومن پول محلول شستشوی ارایش و صورت aven میدادم! به گفته ی خود داروخونه صب و شب چه ارایش داشته باشم چه نداشته باشم باید میشستم صورتم نمیگم داغون بود ولی خب چنتا جوشو همیشه داشتم! بعدش دیدم خیلی گرونه کردمش کامان بازم به همین منوال! کامل تم روتینمو رعایت میکردم ولی همیشه ی خدا صورتم یکی دو تا جوش داشت. تا دم سوپری هم مجبور بودم کرمپودر بزنم از بس اعتمادبنفسم پایین بود تا اینکه الان یه سالیه فقط ارایشمو با صابون داو میشورم هیچی هم به صورتم نمیزنم اگه حس کنم صورتم خشک شده شاید هفته ای یبار ابرسان نیوا میزنم باقی روزا هیچی صبا هم با اب ولرم خالی. دوهفته یبارم با تونر پاکسازی میکنم شاید باورت نشه ولی صورتم شده اینه .

دیگه نه کرمپودر میزنم نه چیزی. بنظرم روتین پوستی فقط تله ست برا خالی کردن جیبمون. وقتایی که روتین پوستی داشتم صورتم کدر و سرخ دیده میشد ولی الان رنگشم مثل زمان بچگیام شده هرچی کمتر به پوستت برسی پوستت سالمتره من خودم به این نتیجه رسیدم. ۲۸ سالمم هست

فقط 11 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا بابت همه چی ازت ممنونم❤️

من از ماسکای خونگی که میزنم

برنجه

یه کم برنج رو خیس کن بعد آبکش کن بذار بپزه اونقدری که برنج نرم شه قابل برداشتن بشه بعد زیرشو خاموش کن بذار یخچال

هرروز یک بار بزن به صورتت بعد 15 دقیقه بشور

هم پوستتو نرم میکنه،هم شفاف،هم حالت بوتاکس داره

فقط 20 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من و تو👩‍❤️‍👨و ثمره ی عشقمون🥹💗               «یه دختر ناناز قراره تا چند ماه دیگه مهمون خونمون شه😍✨👧🏻»                                                                            گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین...خانه آباد شدم خانه ات آباد "حسین":)🌱_اباعبدالله❤