2752
2734
عنوان

خیلی عاشق رلم هستم اما اون نه

86 بازدید | 14 پست

یکماه نیمه باهاش آشنا شدم خیلی دوسش دارم که اگر نباشه یکساعت عکسش نگاه میکنم گریه میکنم اما اون اونقدر منو دوست نداره بهش هم خیلی اعتماد دارم که خیانت نمیکنه به نظرتون عاشقم میشه

🙂🖤

چند سالته؟ 

💥دانشجوی روانشناسی هستم، خوشحال میشم کمکی کنم... 💥دنیا برای رنج های شما پشیزی ارزش قائل نیست، هیچ کس شما را با رنج هاتون دوست ندارد، زجه نزنید پست تر می شوید ، دنیا فقط برای یک چیز ارزش قائل است گذر از رنج ها؛ ابتکار و خلاقیت به خرج دهید و راه حل پیدا کنید...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
۱۵»۱۶

اره حدس میزدم

💥دانشجوی روانشناسی هستم، خوشحال میشم کمکی کنم... 💥دنیا برای رنج های شما پشیزی ارزش قائل نیست، هیچ کس شما را با رنج هاتون دوست ندارد، زجه نزنید پست تر می شوید ، دنیا فقط برای یک چیز ارزش قائل است گذر از رنج ها؛ ابتکار و خلاقیت به خرج دهید و راه حل پیدا کنید...
۱۷

عزیزم سنت کمه برای اینجور روابط

و الان تمرکزت رو روی این روابط بذاری، از چیزای مهم تری عقب میمونی

چکار به سنم دارید

دلیلش اینه که بخاطر سنته اینجوری وابستگی بیش از حد داری

ربطی به زمان نداره

دقیقا به زمان ربط داره و شخصیتت

مسلما یه دختر سن پایین و بی تجربه ای وگرنه به برای بدبخت کردن خودت بهونه تراشی نمیکردی😏

برو عاشق شو و وابسته افرین