2752
2734
عنوان

واقعا دارم تعجب می کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 392 بازدید | 36 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ماه تولدش هم بی تاثیر نیس. اینا کلا مودی ان و بشدت زودرنج. کم کم دچار توهم میشن. البته قطعا خصوصیا ...

میشه از ماه دی و شهریورم بگی😍🌹

❤️‍🩹 I`m ok                                                         
2731
ترسو مهر طلب  جوری که خودش پشت ادمها قائم میکنه که اگر بد شد انتخابش بنداز گردن یکی دیگه. بهش ...

فکر می کنی نگفتم 

تا مثلا میگم فلان کار و چی کار کنیم اونم یه بار با ملایمت داد میزنم که این تموم شد گیر دادی به اون 

حالا کاری ندارم ب اخلاق زشت شوهرت ولی چرا پریودی نمیتونی بری کوه؟؟

ادم تو پریودی تمام استخواناش درد میکنه اخه چجوری بره کوه من که اینجوریم🤦🏻‍♀️

❤️‍🩹 I`m ok                                                         
۳۸

سنشم که دیگه پخته عاقل .

یبار که اینجور گفت تو جمع بهش بگو نه اصلا من کی گفتم با هواپیما نریم خودت که دوست نداشتی .حتما هی اون انداخت گردن شما شماهم چیزی نگفتی دیگه اینجور شده دوبار که تو پرش بزنی یادش میاد تو جمع شمارو سپر بلاش نکنه.

❤️‍🩹 I`m ok                                                         
سنشم که دیگه پخته عاقل . یبار که اینجور گفت تو جمع بهش بگو نه اصلا من کی گفتم با هواپیما نریم خودت ...

نه من قبلا جلو جمع بحث می کردم که من کی گفتم دیدم نه بدتر شده .دعوا میوفته جلو جمع 

دی خودمم  شهریور اقامه

زن دی ماهی: خیلی مهربون. از خود گذشته. اما کینه توز. دیر ناراحت میشن اماااا اگه ناراحت شن، خدا به دادتون برسه😅. عاشق پول و موفقیت. عاشق شنیدن تعریفو تمجید دیگران اما ظاهراً اینو کتمان میکنن. دیر عاشق میشن اما اگه بشن بشدت وفادارن.

مرد شهریوری: عاشق پیشه. اهل سوپرایز کردن. وفادار. دلسوز و مهربون اما حساس و زودرنج. سریع عصبانی میشه و سریع خاموش میشه.