2752
2734
عنوان

نظرتون درباره این دخترها

139 بازدید | 9 پست

من اخیرا خیلییی میشنوم از دوستام که یک سری دخترها برای اینکه باکره بمونن با رل هاشون رابطه از پ ش ت  دارن.واقعا خیلییی برام عجیب بود.اینطور دخترها بیماری نمیگیرن؟من که خودم متاهلم تاحالا رابطه از پ ش ت نداشتم.

خیلییی خطرناک و درد آوره به نظرم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اون که دیگه باکره نیست باکره یعنی کسی که خودشو همه جوره حفظ کرده ، رابطه مقعدی هم به راحتی با معاینه قابل تشخیصه ، حتی معاینه هم نکنه طرف مقابل میفهمه ، به راحتی تغییر فرم میده چون خلاف فیزیولوژیش اتفاق افتاده

2731

این ک بدتره...پشت رو خدا فقط برای دفع مدفوع ساخته نه برای رابطه...پس خودشو جمع نمیکنه بعد چند بار رابطه گشاد میشه و اونوقت جلوی باد معده و مدفوعشو نمیتونه بگیره ممکنه بیماری عفونتی هم بگیره ...بعد ک گشاد شد دیگه عمرا جمع نمیشه الا بره براش بدوزنش من امار دارم چندتا تو شهرمون رفتن دوختن خلاصه خاک تو سرشون

طرز فکر اشتباه

معنی باکره اشتباه جا افتاده

باکری کسی هستش که هیچ تجربه جنسی نداشته باشه 

یه وقتایی جوابتون رو ممکن هستش ندم دلیلشم اینه با دلقکا نمیتونم بحث کنم.لطفا پیک می ها،اتنشن سیکرا،مرد ستیز و زن ستیز ها(×۲)عقب مونده های سنتی و مدافعان کودک همسر و کودک مادری ریپ نزنن چون زبونم نیش دار هستش چیزی میگم ناراحت میشید

اینجور تاپیک ها دردی رو که دوا نمی‌کنن هیچ 

یه جورایی عادی سازی هم میشه 

این سایت پر شده از بچه نوجوون 

اونها طرز فکرشون مثل ما نیست 

مطالب مفید تری هم هست برای تاپیک