2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب ک چی؟ چون بدترشم هست باید بسوزی و بسازی؟ ک چی بشه؟ سالهای سال توی افسردگی بگذرونی ک ب مرگ طبیعی ن ...

الا بمیری سرمايه و انرژی رو ذخیره میکنی که اتلاف نمیشه

چه حرفای چرت و پرتی میزنی خدایی

خودکشی یعنی اتلاف سرمايه 

یعنی اتلاف زندگی اتلاف عمر اتلاف حتی اون یکدقیقه خاطره خوشی که میتونستی داشته باشی اتلاف خوشی خانوادت و اطرافیانت 

به امضام نگاه نکن    میگم نگا نکن  میخوابونم دهنتا   میگم برو امضا بعدی  برو دیگه اهههه  عجب آدمی هستیا   بروو حالا چرا بین این همه امضا به امضای من زل زدی کلک  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ 
خب ک چی؟ چون بدترشم هست باید بسوزی و بسازی؟ ک چی بشه؟ سالهای سال توی افسردگی بگذرونی ک ب مرگ طبیعی ن ...

مگه باید سوخت و ساخت چرا تلاش نمیکنی برای بهتر شدن اوضاع کم آدم بودن که تلاش کردن و اوضاعشون خوب کردن چرا به جای حل کردن مسله میخوای کلا صورت مسئله پاک کنیییی؟؟؟ براخودت ارزش قائل باشی تنها راه حلت میشه تلاش نه خودکشی

2731
تاوان چیو بده؟ تاوان زندگی اجباری ک دو تا آدم هوسباز انداختنش توش؟

تاوان ضعیف بودن

تاوان ظالم بودن انسانی که خودکشی میکنه خیلی ظالم هستش چون در حق خودش ظلم میکنه هیچ انسانی پست تر از کسی که خودش هم به خودش رحم نمیکنه نیست

به امضام نگاه نکن    میگم نگا نکن  میخوابونم دهنتا   میگم برو امضا بعدی  برو دیگه اهههه  عجب آدمی هستیا   بروو حالا چرا بین این همه امضا به امضای من زل زدی کلک  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ 
حالم از ابن دنیا بهم میخوره 

همون دنیا هم خبری نیست 

تازه اینطور که میگن برای هر کاری هم که کرده باشی فورا چوب تو آستینت میکنن 😁😁😁عجله نکن بالاخره هممون یه روزی میریم 

چرا راهکار مرگ به کسی میدین که خدا میدونه الام برای چی ناراحت به فکر اینه خودکشی کنه، از کجا معلوم م ...

نمیگم که بره خودکشی کنه دارم میگم هرکاری هم کنه ممکنه اوضاع بدتر شه

شایدم بشه، برای هیچ کدومش سندی نیست 

چطور از دنیای شکم مادرت اومدی زندگی ادامه داشت از این دنیا هم بری اون دنیا زندگی ادامه داره ، مرگ فقط پل گذر از این دنیا به دنیای دیگریست

تاوان ضعیف بودن تاوان ظالم بودن انسانی که خودکشی میکنه خیلی ظالم هستش چون در حق خودش ظلم میکنه هیچ ...

منطقی جواب بده ن احساسی، ظلم ب خود یعنی چی؟ ب فرض من با هزار مصیبت دارم نفس میکشم و دیگه ذوقی ب زندگی ندارم و برای این زندگی سخت باید هزار سختی دیگه بکشم، و راحتیم در نبودنمه، چ ظلمی ب خودم میشه؟ ترس‌های خودتون رو با دادن احساس گناه ب دیگری نپوشونید

سعی نکنید مردمو ب زور در زندگی اجباری ک خودشون انتخاب نکردن نگه دارین

نه پس بگیم برو خودت و بکش

🇮🇷 🇵🇸 Free Palestine 🇵🇸 🇮🇷گویند علی می‌زده صد وصله به کفشش💔 ای کاش دل خسته ما کفش علی بود🕊️      شهدا میشه برادر نداشته من باشید؟💙.         کی این فراق تمام میشود مهدی(عج) جان؟!💛

منم این افکار و داشتم ولی مطمئنا راهش نیست

🇮🇷 🇵🇸 Free Palestine 🇵🇸 🇮🇷گویند علی می‌زده صد وصله به کفشش💔 ای کاش دل خسته ما کفش علی بود🕊️      شهدا میشه برادر نداشته من باشید؟💙.         کی این فراق تمام میشود مهدی(عج) جان؟!💛