2752
2734
چیزی مصرف  میکنه مگه میگن عملیه من که چیزی نشنیدم

فکر کنم خودت چیزی مصرف کردی

دوتا پست تکراری گذاشتی اینم این حرفت

مهدی جان باتو دراین مسیر می مانم/تاابد با غدیر می مانم♥من غدیری ام😍
الان كه دقت كردم اندامش خوب نيست قدشم كوتاهه

زیاد بهش دقت نکن اینو باید ببینی سریع رد شی تا فکر کنی خوشگل بودش

مثل این تبلیغ زانو هست یه دفعه که رد میکنی یه چیز دیگه دیده میشه 😁

اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

میدونه من بشدت از گربه و حتی عکسش حالم بد میشه وای گربه تو ک گذاشتی پروف  خیلی بامزس

بامزه ن که😁😍این نژادشم خیلی خ شگله خیلی دوس دارم ازش داشته باشم 

اتفاقی افتاده که از گربه میترسی؟

2731
آره خداییش راست میگی ها من همیشه میگم این چرا یه جور مصنوعیه  کلا یه جوریه  پس کلا سفارشی ...

ینی خودت قبل این فهمیدی😐😂عجیبه والا

دماغش که عمله چونه و گونه و لب تزریقه شقیقه هاشم لیفته ،دیگه چیزی باقی نموند که 

بامزه ن که😁😍این نژادشم خیلی خ شگله خیلی دوس دارم ازش داشته باشم  اتفاقی افتاده که از گربه می ...

این نژاد اسکارلیشه؟

میترسم کلا بدم میاد 

اگر یک روز از من بپرسندقوی ترین زنان دنیا چه کسانی هستند؟جواب می دهم...زنانی که تنهایی را یاد گرفته اند!
زیاد بهش دقت نکن اینو باید ببینی سریع رد شی تا فکر کنی خوشگل بودش مثل این تبلیغ زانو هست یه دفعه که ...

آره دقيقا🤣🤣هميشه بار اول توهم ميزنم اشتباه ميبينم فكر ميكنم طرف خوب بوده

فکر کنم خودت چیزی مصرف کردی دوتا پست تکراری گذاشتی اینم این حرفت

من که اره  گلدن حالش خوب نبود دلم نیومد ولش کنم بخوابم واسه همین دوتا قهوه خوردم دیگه خوابم نبرد 

پست تکراری هم بیرون شهر تو باغیم اینترنت ضعیفه میزنه پست ارسال نشد دوباره تاییدش میکنم واسه همین میبینی دو سه بار ارسال میشه 

ینی خودت قبل این فهمیدی😐😂عجیبه والا دماغش که عمله چونه و گونه و لب تزریقه شقیقه هاشم لیفته ،دیگه ...

عکساشو هر از گاهی  میدیدم توجه نمیکردم اما خیلی غیر واقعی بود دیگه فکر نمیکردم به قول شماها کلا عملی باشه 

2706