2752
2734
عنوان

مگ تاپیک ترشح غیر مجازه ک ترکید😶👀

| مشاهده متن کامل بحث + 613 بازدید | 91 پست
قبلا یادمه ممنوع بود... الان مجاز شده انگاری 

کاش نمیشد دو بار یه حدسی زدیم اوکی بود الان هرسری تگمون میکنن

اقایون درخواست ندین لطفا،اگه با نظرم مخالفی ریپ نزن حوصله ی بحث ندارم و اینکه وقتی جواب نمیدم یعنی نظرت برام مهم نیس فکر نکنی حق باتوعه
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کاش نمیشد دو بار یه حدسی زدیم اوکی بود الان هرسری تگمون میکنن

منم سوال کنم ازت🌝😂

من بیشتر جنبه سرگرمی و بازی میگیرم باهاش...

خودمم حدس میزنم همش غلط از اب در میاد😁

﮼‌بی‌حسیِ‌مُطلق‌نسبت‌به‌همه‌چیز...                                           « غَریبه های زیادٓی میبینَم ك رِفیق ترینم بودَن!                 ایمانتان‌بویِ‌گناه‌میدَهد..   
2731

آره متاسفانه سوال زنونه نمیشه پرسید، ولی یه آقای زن نما اومده بود تو سایت و وقتی من نی نی یار تگ کردم و توضیح دادم بعضیا میخواستن قورتم بدن بخدا .(تهمتم نزدم واقعا مرد بود ، یه تاپیک جن.سی زد ترکید بعد سریع ویرایش کرد به زن جنسیتش رو و چرت و پرت میپرسید .

اینجا نمیتونی سوال واقعی و زنونه بپرسی اما اگه کاربر زن نما باشی ازت استقبال میکنن، یا مثلا اگه یه بچه ۱۳/۱۴ ساله باشی و فانتزی هات رو بگی ازت استقبال میکنن .

مثلا یه به ظاهر خانم میاد عادی ترین و پیش پا افتاده ترین سوال رو برای انحراف میپرسه کاملا ازش استقبال میشه اما اگه کسی واقعا مشکلی داشته باشه و واقعا کمک بخواد مثل شما تاپیکشو تعطیل میکنن.

امروز خیلی سر این قضیه ناراحت شدم  که انقدر زشت رفتار کردن بعضی کاربرا با من

اگر من رو توی یه تاپیک دیدی قضاوتم نکن😂من نسبت به موضوع اون تاپیک رفتار میکنم😂 
۱ ساله یه اقای وکیلی رو دوس دارم ۲۶ سالنه بابام رضایت نمیده

سنت خوبه🫂 همسن منی

من ۱۴ سالگی عروس شدم 👀

انشالله اگه اون اقا مرد خوبیه اهل زندگیه پدر به زودی رضایت بده😍 و خوشبخت بشی قشنگم 

﮼‌بی‌حسیِ‌مُطلق‌نسبت‌به‌همه‌چیز...                                           « غَریبه های زیادٓی میبینَم ك رِفیق ترینم بودَن!                 ایمانتان‌بویِ‌گناه‌میدَهد..   
آره متاسفانه سوال زنونه نمیشه پرسید، ولی یه آقای زن نما اومده بود تو سایت و وقتی من نی نی یار تگ کرد ...

عزیزم به دل نگیر ...

اینجا همش فضای مجازی هست کاربر ها با سنین و اداب مختلف...

معلومه همه باهم هم نظر نیستیم

دیگه چ میشه کرد این سایت رو انتخاب کردن تا سرگرم بشن

بزار خودم هرچی حس کردم بهت بگم 

لبت همیشه میخنده ولی خب خیلی سختی کشیدی سنت زیر ۳۰ متاهلی یکی هس خیلی اذیتت میکنه ولی باز دوسش داری از خدا یه چی میخوای که نگران نباش بهت میده بهش میرسی خانوادتم خیلی دوس داری بعضی وقتا خجالتی هسی و اینکه خودتم خیلی دوس داری 

اقایون درخواست ندین لطفا،اگه با نظرم مخالفی ریپ نزن حوصله ی بحث ندارم و اینکه وقتی جواب نمیدم یعنی نظرت برام مهم نیس فکر نکنی حق باتوعه
من بخاطر همین کارا فک کنم از برج ۸ پارسال دیگه تاپیک نزدم

منو بگو کلا تاپیک میزنم...

بعضی وقتا فقط تاپیک میزنم جواب نمیدم مثل تاپیک ماکارونیم👀😂 

حوصلم سر میره .. اینستا ام نت زیاد مصرف میکنه

منم سوال کنم ازت🌝😂 من بیشتر جنبه سرگرمی و بازی میگیرم باهاش... خودمم حدس میزنم همش غلط از اب در ...

شانسی یه چیزایی گفتم ولی تاحالا تو این مورد اشتباه نگفتم

من بخاطر همین کارا فک کنم از برج ۸ پارسال دیگه تاپیک نزدم

بعضیا حتی اعصابشون خرابه میان سر آدم خالی می‌کنن و...

اصلا نمی‌دونم اون خانم که چندین سال هم عضو سایت بود چرا برای اون آقای زن نما کاسه داغ تر از آش شده بود .

متنفرم از کسایی که ادعا دارن روشن فکرن در صورتی که اصلا مفهوم روشن فکری رو نمی‌دونن.

اگر من رو توی یه تاپیک دیدی قضاوتم نکن😂من نسبت به موضوع اون تاپیک رفتار میکنم😂