2733
2739
عنوان

تاپیک جامع ***زایمان طبیعی پس از سزارین***

| مشاهده متن کامل بحث + 1673366 بازدید | 89593 پست
عزیزم ممنون چه قدرم که شما سختت شده  منم خونه خودم بودم ولی از روز سوم که درد و سوزش بخیه هام ...

دقیقا همینه

من خودم عاشق طبیعی بودم

این چه استغناست یا رب؛وین چه قادر حکمت است*******که این همه زخم نهان است و مجال آه نیست!
دوستان وی بکی دارم میگردم تو تاپیک  اما اگه کسی هست دکترش دکتر شریفی بوده پیام بدید لطفا

اینجا اگه بچه های شهرستان رو بزاریم کنار و اونهایی رو که زیر نظر خانم صابریان(ماما همراه هستن  ) بزاریم کنار

بقیه که زیر نظر دکتر بودن حدود 90 درصدشون با دکتر شریفی بودن

من قبلا هم گفتم اینجا مثل سالن انتظار مطب دکتر شریفی شده بود

دکتر خوب و متعهدیه و اگه خودت کم نیاری ایشون واقعا همراهیت میکنه

خودت کل تاپیک رو بخونی دستت میاد

سوالی داری از نیکی بپرس بقیه بچه ها دیگه تاپیک نمیان

@niknaz_jun    

این چه استغناست یا رب؛وین چه قادر حکمت است*******که این همه زخم نهان است و مجال آه نیست!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

رستا جان سلام تاپیکتو دارم میخونم صفحه ۳۲ هستم. میخوام برم پیش دکتر شریفی شما بیمه نیروهای مسلح ب ...

فک نمیکنم توی مطبشون سونو بکنن چون رستا سونوهاشو بیرون میرفت

فرقی نداره چ بیمه ای باشی دکتر خودش بالا سرت میاد مگر اینکه تهران نباشه کلا که قبلش با دکتری که وی بک میکنه هماهنگ میکنه

فدات بشم عزیزم😍 امروز همش به یادت بودم با اون پست قبلیت😔 خدا ایشالله به بهترین شکل حاجتت رو بده ...

خدا نکنه عزیزم

ان شاﺀالله ممنونم

حال دلم داغونه.. فقط خدا از دلم خبر داره.. خیلی محتاج دعای خیرتون هستم.. بلد نیستم بیخیال باشم   

2728
خدا نکنه عزیزم ان شاﺀالله ممنونم حال دلم داغونه.. فقط خدا از دلم خبر داره.. خیلی محتاج دعای خیرتون ...

خب دیگه مشکلت همینجاست

من توی اطرافیان خودم بیشمار دیدم وقتی بهش فکر نکردن مشکل حل شده

مگه نمیگی همه چی دست خداست

پس بشین با خدا حرف بزن و اتمام حجت کن و بگو هرچی تو بخوای و تمام

دیگه بهش فک نکن

بخدا درست میشه

خب دیگه مشکلت همینجاست من توی اطرافیان خودم بیشمار دیدم وقتی بهش فکر نکردن مشکل حل شده مگه نمیگی ه ...

خودمم دوست دارم بیخیال بشم.. ولی خب اگه کلأ بیخیال بشم چطوری مواظب قمر در عقرب و شب چهارشنبه و از دست ندادن روزای تخمک گذاری باشم؟!!! وقتی حواسم به این روزا هست ناخودآگاه بعش فکر میکنم.. اگرهم بزنم به بیخیالی پس این روزا رو چکار کنم؟!!

خودمم دوست دارم بیخیال بشم.. ولی خب اگه کلأ بیخیال بشم چطوری مواظب قمر در عقرب و شب چهارشنبه و از دس ...

صدقه بده به نظرم 

حتی جایی خونده بودم واجب نیست عمل کنی ولی صدقه بدید

تو هم فقط صدقه بده و بسپار بخدا

حدا خودش میدونه چ کنه

این همه بچه های ناخواسته که با پیشگیری های سفت و سخت به دنیا میان که معلوم نیست کدوم روز سال....

پس اونها چی؟ خدا خواسته و شده...

حساس نباش انقد

هرچی خدا بخواد همون میشه مگه شک داری؟

یکی دو ماه تقویمت رو بزار کنار 

حل میشه

2740
فک نمیکنم توی مطبشون سونو بکنن چون رستا سونوهاشو بیرون میرفت فرقی نداره چ بیمه ای باشی دکتر خودش با ...

آخه دفعه قبل گه میخواستم طبیعی باشم تو بقیه الله .گفتن چون بیمه ات نیروهای مسلحه و طبیعی پزشک‌کشیک میاد .

البته تحت نظر دکتر شریفی نبودم

آخراین ماه پیششون وقت دارم

جفتم پایین بود تو هفته ۱۸ بارداری و استراحتم 

نمیدونم سونو میکنن یا باسونوی جدید برم که ببینم جفت بالا اومده یانه.

مراقبتهامو میرم‌پیش یه دکتر دیگه.

اینجا اگه بچه های شهرستان رو بزاریم کنار و اونهایی رو که زیر نظر خانم صابریان(ماما همراه هستن   ...

جان

نکات و راه کارهای مهم جهت زایمان طبیعی و زایمان طبیعی بعد از سزارین (ویبک ) را در این تاپیک بخوانید.
دوستان وی بکی دارم میگردم تو تاپیک  اما اگه کسی هست دکترش دکتر شریفی بوده پیام بدید لطفا

دوست عزیز منم ماه اخر خدمت دکتر شریفی رفتم دکتر بسیار متعهد و دوست داشتنیه

برای من ماما همراهم داشتم آخراش اومدن 

اما تو بقیه اله مدام سر میزنن و ماماهای اونجا هم رسیدگیشون زیاده چون ویبکم زیاد اونجا بوده 

اگه قراردادشون با تامین اجتماعی کنسل نمیشد خودمم میخواستم برم اونجا ولی قیمتش با خصوصی یکی در می امد رفتم امید که همسرمم کنارم باشه

نکات و راه کارهای مهم جهت زایمان طبیعی و زایمان طبیعی بعد از سزارین (ویبک ) را در این تاپیک بخوانید.
سلام عریزم فاصله بچه دوم و سومتون چه قدره؟ منم که دومی رو باردار شدم اینقدر مامانم دعوام کرد که کل ...

وقتی سومی دنیا بیاد فاصله سنی شون میشه یک سال و یازده ماه

ما را مدافع چادر زهرا (س) آفریده اند   
عزیزم توکلت به خدا باشه سخته مادر آدم اینطوری بگه. اما تو هدیه خدا رو تو دلت داری هرروز زنگ بزن ب ...

تا الان هر دفعه زنگ زدم یا اون زده 

اولین سوالش بعد سلام اینه که رفتی سقط کنی یا نه 😢 

سلام عزیزم اولأ تبریک میگم بخاطر بارداریت.. ان شاﺀالله بسلامت بگذرونی این دوران رو..  ثانی ...

اره عزیز جان

من برکت و وسعت رزقی که سر جفت بجه هام دیدم باور نکردنیه. این سومی هم برکتش وجودش برا ما خیلی شیرین تره

2706