2737
2734
عنوان

تاپیک جامع ***زایمان طبیعی پس از سزارین***

| مشاهده متن کامل بحث + 1674152 بازدید | 89607 پست
نه بابا  کلی گفتم آخه مرکز استان شرایطش بهتره چه اتفاقی افتاده؟

توي ي گروه تل عضوم كه همه مادراي باردار يا تازه زايمان كرده هستن

خانمه گف من از دست اين ماما هموني كه عضوگروهشيم ناراضي ام

٢٠ساعت درد كشيدم فقط براي تشكيل پرونده اومده بالاسرم

هرچي كه صداش كردم فقط داشته توايستگاه پرستاري ميخنديده

در اخر هم سز شدم،از بخت بدم نخ بخيه پلاستيك بوده و من عفونت كردم

فوري پيامش روپاك كردن،،ولي من سريع بصورت برق و باد 😂رفتم تو پي وي و ازش سوال كردم كه مطمئني اين خانم بوده گفت بله

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه فک کردم اسم دخترتون بارانه نی نی تو شکمتم که پسر بود گفتم واسه همین گذاشته برادر باران خ ...

خیلی باحالی  

من اومدم بزارم باران گفت وجود داره بعدش حواسم نبود بنویسم باران باردار،برعکسش را نوشتم  

پس حسابی میاده روی و ورزش ها را انجام بده این ها نشونه خوبی هست قرص مغربی را هم استفاده کن تهران ...

ممنون گلم بله تهران هستم

لاغری با تاپیک بامداد خمار💪  📌گروه نارنجی📌   وزن شروع: 80.   🎯هدف اول ۷۸  👈👈هدف دوم ۷۵ 😍🤲  👈 هدف سوم ۷۲ 👈👈هدف چهارم ۶8 😍😍     
2731
ممنون گلم بله تهران هستم

ان شاالله با توکل بر خدا و عنایت اهل بیت موفق به ویبک میشید

تمام تلاش ات را بکن ولی آرامش هم نقش مهمی داره

ته ذهنت هم خودت را برای سزارین آماده کن تا اگر خدایی نکرده سزارین شدی خیلی تحت فشار روحی قرار نگیری

تحت نظر کدوم دکتر هستید؟

دوستان و خانم های نی نی سایتی عزیز اگر علاقه مند به زایمان طبیعی هستید و بخاطر سابقه سزارین فرصت تجربه این قسمت از علاقه مندی تون را از دست دادید پیشنهاد می کنم به این تاپیک مراجعه کنید تا از تجربیات من و دوستان من که موفق به زایمان طبیعی بعد از سزارین شدیم استفاده کنید😊
هدی جون شما یکی از همون کسایی هستید که من ته دلم به ویبکش روشنه     خیلی دلم میخواد شم ...

نمیش دلت برا منم روشن شه

اخه منم دخمل خوبیم   

تو تمنای منو یار منو جاااااان منی  *یاحسین*
خیلی باحالی     من اومدم بزارم باران گفت وجود داره بعدش حواسم نبود بنویسم باران باردار،بر ...

خدا خیرت بده😀

خوب دیگه راحت صدات میزینیم باران

همش می خواستم درباره نام کاربریت بپرسم 😆

دوستان و خانم های نی نی سایتی عزیز اگر علاقه مند به زایمان طبیعی هستید و بخاطر سابقه سزارین فرصت تجربه این قسمت از علاقه مندی تون را از دست دادید پیشنهاد می کنم به این تاپیک مراجعه کنید تا از تجربیات من و دوستان من که موفق به زایمان طبیعی بعد از سزارین شدیم استفاده کنید😊
نمیش دلت برا منم روشن شه اخه منم دخمل خوبیم    

من برات تو دلم چلچراغ روشن کردم😉😀

2738
نمیش دلت برا منم روشن شه اخه منم دخمل خوبیم    

دختر یک تیکر بارداری ما را مهمون کن😩

تا بفهمیم دقیقا در چه حالی هستی

خیلی باحالی     من اومدم بزارم باران گفت وجود داره بعدش حواسم نبود بنویسم باران باردار،بر ...

خدایی من فینگیلیشم ضعیفه و بسی تنبل شکل اسمت رو یادم می موند حال نداشتم حلاجی کنم بخونم

من دیگه خیلی با حالم نعععع  

.

.

ولی خدایی خیلی خوشحال شدم وقتی موفق شدی

من برات تو دلم چلچراغ روشن کردم😉😀

عزیرمی

.

رو به موت

نشد تیکر بارداری برام نمیاره یعنی اصلا تنضیماتم رو انجام نمیده مهربانو هم گفت عکس بذار هرکاری کردم نشد

.

اخرهایم هست خواهر

.

طبق پریودی امروز ۳۸ رو تموم کردم اما به همه گفتم ۳۵ از تاریخ تخمکذاری دروغ که نگفتم والااااااا  

دوستان اگه میتونید سر نماز تو قنوت موقعه شیر دادن خیلی دعام کنید

عجییییییییییب این هفته سخت و بد گذشت 

مدام گریه میکنم 

بی بهانه یا بهانه های الکی

کلی کار دارم اما به هیچ کدوم نمیرسم

ورزشها رو نمیتونم انجام بدم ازبس حالم بده

هفته پیش هم که دکتر گفتن دهانه سرویکس بسی سخت بسته است

خلااااااااصه دعا کنید خدا برام بهترین خیر رو بخواد انشالله ...

دوستان اگه میتونید سر نماز تو قنوت موقعه شیر دادن خیلی دعام کنید عجییییییییییب این هفته سخت و بد گذ ...

ان شاﺀالله یه جوری عالی و راحت زایمان کنی که خودتم تعجب کنی   

توکلت به خدا باشه

توی این روزای سختت واسه ماهم دعاکن

خدایی من فینگیلیشم ضعیفه و بسی تنبل شکل اسمت رو یادم می موند حال نداشتم حلاجی کنم بخونم من دیگه خیل ...

زایمانای طبیعی تاپیک خیییلی خوشحال کننده ن.

و همچنین سزارین هاش خیلی ناراحت کننده. 

بعضی وقتا اینقدر از سزارین بعضی دوستان ناراحت میشم که یادم میره ، اون بچه ای که سالم دنیا اومده حاصل یه معجزه ست.

خداروشکر که دوستان تاپیک همه بچه هاشون سلامتن.

واسه من زایمان مهربانو ، نانازمن و بنفشه و... از خوشحال کننده ترین زایمان های تاپیک بود.

و از زایمان هایی بود که بیشتر از زایمان خودم خوشحالم کرد.

مخصوصا مهربانو. چون با همه سختی ها ناامید نشد.

ولی تو تاپیک همونقدر که از زایمان بنفشه خوشحال شدم. همون میزانم واسه سادات ناراحت شدم.

اونقدری که انگار خبر وی بک باقی دوستان رو نشنیدم.

نمیدونم... قطعا خیریتی بوده. خداروشکر که بیمارستان بود و سریع جراحی شد.

الحمدلله که اولاد سالم روزیشون شده. ان شاءالله صالح و عاقبت به خیر هم باشن.