2733
2734
عنوان

تاپیک جامع ***زایمان طبیعی پس از سزارین***

| مشاهده متن کامل بحث + 1674202 بازدید | 89607 پست
زایمانای طبیعی تاپیک خیییلی خوشحال کننده ن. و همچنین سزارین هاش خیلی ناراحت کننده.  بعض ...

منم واقعا همینطورم

شاید بروز ندم پیام نذارم اما واقعا از وی بک ها خوشحال و از سزارین ها ناراحت میشم ...

اماقطعا اراده خدا فوق اراده ماست همین که ادم بدونه اراده و خواست الاهی براش اتفاق افتاده و خودش کم کاری نکرده ارام بخش ه

تو تمنای منو یار منو جاااااان منی  *یاحسین*

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
رستاچراازسومی منصرف شدی

فیلم یاد هندستون کرده  

قبل زایمان که دوستان سز میشدن میگفتم من در هر صورت سومی رو میارم. چه سز بشم چه نه!  

اما الآن فقط میخوام دخترم بزرگتر شه، برم پی علائق خودم.

دائم خاطرات خوابگاه و دانشگامو مرور میکنم... دلم واسه درس خوندن تنگ شده.  

حسرت این به دلم مونده یه کتاب دست بگیرم و در کمال آرامش بخونمش. چن ساله هیچ مروری رو رشته تحصیلیم نداشتم. 

دارم به مرز سواد قبل دیپلم میرسم.

دوس دارم برم کلاسای مورد علاقه م. سال هاست میخوام گواهینامه رانندگیمو بگیرم اما نمیشه ...

خلاصه یه سر و سامونی به خودم بدم.

به خاطر تفکرم بچه مو مهد نمیفرستم برم سرکار. ولی میخوام فعالیتای اجتماعی و فرهنگی داشته باشم.

یه جورایی احساس رکود میکنم.

ولی اینا 5% دلایلم نیستن.

یکی دیگه ش اینه که ممکنه با انتقالیمون به شهر دیگه موافقت نکنن، و من در توان خودم نمی بینم تو شهر ام الفسادی مثل تهران، تک و تنها و غریب، 3 بچه رو درست تربیت کنم.

این دلیلم نهایت بشه 15% تصمیمم.

دلیل اصلیم آرمانی و اعتقادیه. 

امروز وارد ۳۹شدم

اصصصصلا نگران نباش.

بری اتفاقات قبل زایمان منو مرور کنی . می بینی چه شرایط وحشتناکی داشتم.

منم از همین وقتا جدی شروع کردم.

تعداد و دفعات شیاف مغربی رو بیشتر کن. نرمشا رو هم که میدونی.

اصلا هم به خودت موج منفی نده...

آرامش مهمترین اصله حتی بیشتر از هر نرمشی. 

چون روند هورمونا رو تنظیم میکنه.

فیلم یاد هندستون کرده     قبل زایمان که دوستان سز میشدن میگفتم من در هر صورت سومی رو م ...

نمیدونم جوابم فضولی حساب میشه یا نه! ولی خب باید ببینیم در حال حاضر وظیفمون چیه.. آقا خیلی روی فرزتدآوری تاکید دارن.. جهادمونه.. جهادم که سخته😕

از طرفی منم اوایل همینطور بودم، ولی الان با وجود بچه بازیگوش، سر شلوغیه شدید شوهرم و غربت خییییییلی به کارای فرهنگی و علایقم میرسم.. یعنی کلأ با برنامه ریزی همه کار میشه کرد… 

حیفه که ماها جوانیم، سالمیم، شیعه هستیم،مخصوصا شماها که میدونید زایمان طبیعی هم میتونید، کم بچه بیاریم! من به همین دلایل واسه دومی دیر اقدام کردم و الان بشدت پشیمونم.. 

2740
عه چرا؟    

برعکس شما که نظر همسرت مساعد نیست... من نظر خودم فرق کرد.

با همسرم مشورت کردم... همسرمم دست خودم سپردن. میگن من قرار نیست تربیت کنم. بار اصلیش رو دوش خودته... ببین در توان خودت می بینی یا نه!

و چون دلیلم رو میدونن باهام همراه شدن.

فیلم یاد هندستون کرده     قبل زایمان که دوستان سز میشدن میگفتم من در هر صورت سومی رو م ...

من مطلب را نگرفتم🤔

به دلایل آرمانی و اعتقادی دیگه نمی خوای بچه بیاری!!!!

دوستان و خانم های نی نی سایتی عزیز اگر علاقه مند به زایمان طبیعی هستید و بخاطر سابقه سزارین فرصت تجربه این قسمت از علاقه مندی تون را از دست دادید پیشنهاد می کنم به این تاپیک مراجعه کنید تا از تجربیات من و دوستان من که موفق به زایمان طبیعی بعد از سزارین شدیم استفاده کنید😊

عزیزم در مورد هر چی حق داشته باشی

در مورد گواهینامه رانندگی کوتاهی کردی  

من نزدیک 14 ساله گواهینامه دارم

هموت 18 سالگی رفتم گرفتم

واقعا از مهمترین چیزیهایی که برای ما خانم ها واجبه

من تو بارداری بچه دومم راحت رانندگی می کردم و حتی غربالگری ها را هم خودم با ماشین می رفتم

ولی بعد از ماه 6 همسر جان دیگه بهم ماشین نداد    

می گفت خطرناکه   

ولی به نظر خودم روز زایمان هم می تونستم خودم برم  

دوستان و خانم های نی نی سایتی عزیز اگر علاقه مند به زایمان طبیعی هستید و بخاطر سابقه سزارین فرصت تجربه این قسمت از علاقه مندی تون را از دست دادید پیشنهاد می کنم به این تاپیک مراجعه کنید تا از تجربیات من و دوستان من که موفق به زایمان طبیعی بعد از سزارین شدیم استفاده کنید😊
نمیدونم جوابم فضولی حساب میشه یا نه! ولی خب باید ببینیم در حال حاضر وظیفمون چیه.. آقا خیلی روی فرزتد ...

وقتی اولی رو میاری باید دومی رو هم بیاری. چون نیاز تربیتیشه.

پس اشتباه نیست.

فرزندآوری واسه ازدیاد نسل شیعه یه جهاد و توفیق عظیمه. هرکسی هم تو این زمینه تلاش کنه مجاهده.

عبادت و جهاد زن هم همینه.

اما شخصا اعتقاد دارم وقتی تو مسیر عقیده ت به چیزی علاقه داری، یعنی استعدادش رو هم داری و خدا واسه اون هدف خلقت کرده.

و باید واسش تلاش کنی.

چه ازدیاد فرزند نسل شیعه..  چه هر هدف دیگه.

منم میخوام برم پی علائقی که استعدادش رو دارم... واسه روزی که خیلی دیر نیست...

با یه بچه خیلی فکرتو درگیر این نکن که باردار میشی یا نه

برو پی علائقت و خودتو سرگرم کن... 

ببین به چه فعالیت هایی علاقه داری. روش تمرکز کن.

عزیزم در مورد هر چی حق داشته باشی در مورد گواهینامه رانندگی کوتاهی کردی     من نزدیک 14 ...

واقعا.

از 18 سالگی که وارد دانشگاه شدم. بکوووب درگیر بودم. بعدشم به محض دفاع پایان نامه باردار شدم.

حسرت تابستونای بی دغدغه دوران کارشناسی رو میخورم. قدرشونو ندونستم!