2733
2739
عنوان

تاپیک جامع ***زایمان طبیعی پس از سزارین***

| مشاهده متن کامل بحث + 1674152 بازدید | 89607 پست

کاش مهربونتر بودیم...

باگذشت تر بودیم...

صبورتر بودیم...

کم توقع تر بودیم...

مطمئنا بود و نبود دوستانی که دارن اینجا رو ترک میکنن،خیلی برامون مهمه.من یکی که دوست ندارم برن،کمترینش اینه که به تجربتون و اعتقادتون و باورتون و ایمانتون خیلی احتیاج دارم.میدونم شماها هستین که نمیزارین کم بیاریم واسه وی بک.

ولی نمیتونم‌مجبورتون کنم بمونید.چون از طرز صحبت ها معلومه زدید به سیم آخر😐.

ان شالله خدا پشت و پناهتون باشه.دلتون خوش باشه.ما که حلالتون کردیم.شما هم حلالمون کنید.

فقط دعا کتید که ماهم وی بکی بشیم.

جوری خدا رو توی تک تک لحظه سزارین شدنم لمس کردم،که اگه طبیعی میشد،درک نمیکردم.ممنون خدا جون،که همیشه حواست هست و قشنگترین لحظه ها رو برام میسازی.تو بخواهی،سومی طبیعی میارم😁😍
عه چرا؟    

زهرا نگفتی اسم دخترات چیه؟

جوری خدا رو توی تک تک لحظه سزارین شدنم لمس کردم،که اگه طبیعی میشد،درک نمیکردم.ممنون خدا جون،که همیشه حواست هست و قشنگترین لحظه ها رو برام میسازی.تو بخواهی،سومی طبیعی میارم😁😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مگه کرمان نیستی عزیزم خب مرکز استان امکاناتش بهتره از شهرستانه

همون كرمان رو ميگم

كجاشو بگردم پيدا كنم اخه

نياز به تحقيق بيشتر دارم

اين اتفاقي هم كه واسه اون خانم افتاده توي كرمان بوده نه شهرستان

نكنه كرمان اشنا داري كلك؟🤔🤔

سلام. ممنونم که به یادم هستی!     هی انجام میدم کم و بیش... دمنوش ورزش پله نوردی قرص مغ ...

هدی جون شما یکی از همون کسایی هستید که من ته دلم به ویبکش روشنه  

خیلی دلم میخواد شما بعد از باردار باران(باور میکنید تا قبل از اینکه زایمان کنه من میخوندمش برادر باران  ) شما نفر دومین توی این تاپیک باشید که بعد از دو تا سزارین موفق به ویبک شدید

سالهاست که از آغوش گرمت محرومم مادر.....
2731
نه عزیزم متاسفانه سزارین بود

پس حسابی میاده روی و ورزش ها را انجام بده

این ها نشونه خوبی هست

قرص مغربی را هم استفاده کن

تهران هستید؟

دوستان و خانم های نی نی سایتی عزیز اگر علاقه مند به زایمان طبیعی هستید و بخاطر سابقه سزارین فرصت تجربه این قسمت از علاقه مندی تون را از دست دادید پیشنهاد می کنم به این تاپیک مراجعه کنید تا از تجربیات من و دوستان من که موفق به زایمان طبیعی بعد از سزارین شدیم استفاده کنید😊
زهرا نگفتی اسم دخترات چیه؟

خواهر شناسایی میشم  

بیا تو خصوصی بهت بگم  

دوستان و خانم های نی نی سایتی عزیز اگر علاقه مند به زایمان طبیعی هستید و بخاطر سابقه سزارین فرصت تجربه این قسمت از علاقه مندی تون را از دست دادید پیشنهاد می کنم به این تاپیک مراجعه کنید تا از تجربیات من و دوستان من که موفق به زایمان طبیعی بعد از سزارین شدیم استفاده کنید😊
هدی جون شما یکی از همون کسایی هستید که من ته دلم به ویبکش روشنه     خیلی دلم میخواد شم ...

سومی خدا نکشتت کلی خندیدم

برادر باران  

امتحانش ضرر نداره ميخواد اصلا خودم برم😂😂 نه تروخدا،كوتاه بيا وسط اين جنگ  طاقت دوري تو يكي ...

حالا که خیلی خیلی اصرار کردی جایی نمیرم  

میمونم تا جایی که این تاپیک سرپا باشه

2740
همون كرمان رو ميگم كجاشو بگردم پيدا كنم اخه نياز به تحقيق بيشتر دارم اين اتفاقي هم كه واسه اون خا ...

نه بابا 

کلی گفتم

آخه مرکز استان شرایطش بهتره

چه اتفاقی افتاده؟

سومی خدا نکشتت کلی خندیدم برادر باران    

من خودم وقتی فهمیدم اشتباه کردم کلی خندیدم  

و به خدا گفتم خدایا این شادیها رو از من نگیر  

هدی جون شما یکی از همون کسایی هستید که من ته دلم به ویبکش روشنه     خیلی دلم میخواد شم ...

حتما پیش خودت گفتی این برادر اینجا چه میکنه  

اگه میشد نام کاربریم را عوض کنم حتما میکردم

حالش را ندارم کاربریه جدیدی بسازم

حتما پیش خودت گفتی این برادر اینجا چه میکنه     اگه میشد نام کاربریم را عوض کنم حتما میکر ...

نه فک کردم اسم دخترتون بارانه

نی نی تو شکمتم که پسر بود

گفتم واسه همین گذاشته برادر باران

خدایی کیف کردی چطور واسه خودم حلاجی کردم قضیه رو