2737
2739
عنوان

تاپیک جامع ***زایمان طبیعی پس از سزارین***

| مشاهده متن کامل بحث + 1680661 بازدید | 89744 پست
مغرور، متکبر، ریاکار، لجباز ، تند، بی ادب و... نسبتایی بود که این مدت به من داده شد. دوست آن ...

رستا جان من فقط میتونم بگم ممنونتم بابت ایجاد این تاپیک

خدا ان شا الله خیر و خوبی نصیبت کنه

من اینجا تو گرگان حامی ندارم فقط دلم خوشه که اینجا دوستانی دارم که بدون هیچ امکانات خاص پزشکی موفق شدن به ویبک

ایشالا همگی عاقبت به خیر بشیم

شما مامان تاپیکی....همیشه باش

از صدای سخن عشق ندیدم خوش تر........یادگاری که در این گنبد دوار بماند
منم میخوام از تاپیک برم ببینم دلت واسه منم تنگ میشه😆

امتحانش ضرر نداره

ميخواد اصلا خودم برم😂😂

نه تروخدا،كوتاه بيا وسط اين جنگ 

طاقت دوري تو يكيو ندارم

دوست خودمي،اسمتم قشنگه🙃🙃

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خواهر من آندومتریوز شدید دارن. و حدود 14 سال نازا بودن. چن بارداری خارج رحم... 6 سال همه پزشکا میگفت ...

چه جالب بود.یعنی اگه ماها هم چسبندگی داشته باشیم شنبلیله خوبه؟

جوری خدا رو توی تک تک لحظه سزارین شدنم لمس کردم،که اگه طبیعی میشد،درک نمیکردم.ممنون خدا جون،که همیشه حواست هست و قشنگترین لحظه ها رو برام میسازی.تو بخواهی،سومی طبیعی میارم😁😍
رکترا آندومتریوزش رو تشخیص نداده بودن جراحی اورژانسی شده بود متخصص زنان احمق با ندونم کاریش یه تخم ...

ان شالله

جوری خدا رو توی تک تک لحظه سزارین شدنم لمس کردم،که اگه طبیعی میشد،درک نمیکردم.ممنون خدا جون،که همیشه حواست هست و قشنگترین لحظه ها رو برام میسازی.تو بخواهی،سومی طبیعی میارم😁😍
2742
حالا منو هم راهنمایی کنین من وارد هفته 36 شدم امروز یه دوره کنیم که کدوم ورزشها رو از الان شروع کنم ...

عزیزم سرلوحه ورزش هات پیاده روی باشه

حرکت اسکات

الکلنگ

پروانه

طبق تجربه دوستان رازیانه

سجده

چهار دست و پا رفتن

قرص گل مغربی را شیاف کن

توکل و توسل هم فراموش نشه  

دوستان و خانم های نی نی سایتی عزیز اگر علاقه مند به زایمان طبیعی هستید و بخاطر سابقه سزارین فرصت تجربه این قسمت از علاقه مندی تون را از دست دادید پیشنهاد می کنم به این تاپیک مراجعه کنید تا از تجربیات من و دوستان من که موفق به زایمان طبیعی بعد از سزارین شدیم استفاده کنید😊
سلام. ممنونم که به یادم هستی!     هی انجام میدم کم و بیش... دمنوش ورزش پله نوردی قرص مغ ...

معاینه لگن شدی؟

تحت نظر دکتر شریفی هستی؟

دوستان و خانم های نی نی سایتی عزیز اگر علاقه مند به زایمان طبیعی هستید و بخاطر سابقه سزارین فرصت تجربه این قسمت از علاقه مندی تون را از دست دادید پیشنهاد می کنم به این تاپیک مراجعه کنید تا از تجربیات من و دوستان من که موفق به زایمان طبیعی بعد از سزارین شدیم استفاده کنید😊
دوستان من 36 هفته و چهار روز هستم قبلا پرسیدم اما شرایطم خیلی بدتر شده به شدت دل درد مثل عادت ماهانه ...

عزیز جان ماه درد هست

دوش آب گرم خوبه

زایمان اول تون هم طبیعی بوده؟

عزیز جان ماه درد هست دوش آب گرم خوبه زایمان اول تون هم طبیعی بوده؟

نه عزیزم متاسفانه سزارین بود

لاغری با تاپیک بامداد خمار💪  📌گروه نارنجی📌   وزن شروع: 80.   🎯هدف اول ۷۸  👈👈هدف دوم ۷۵ 😍🤲  👈 هدف سوم ۷۲ 👈👈هدف چهارم ۶8 😍😍     
2740
من سر ویبک قبلیم باور کن مثل ذکر گفتن پشت سر هم به خودم میگفتم : زایمان طبیعی درد دارد , ترس ندارد. ...

عه زهره جون

شما قبلا ویبک شدید؟

الان نی نی سوم را تو راه داری؟

رستا جان من فقط میتونم بگم ممنونتم بابت ایجاد این تاپیک خدا ان شا الله خیر و خوبی نصیبت کنه من این ...

سلام بابل نمیتونین برا زایمان برید؟ 🔻دکتر شهلا یزدانی، بیمارستان روحانی(ره) وی بک انجام میدن

CafeMom Tickers

سلام بابل نمیتونین برا زایمان برید؟ 🔻دکتر شهلا یزدانی، بیمارستان روحانی(ره) وی بک انجام میدن

تا بابل ۳ ساعت راهه

میترسم ریسک کنم

از صدای سخن عشق ندیدم خوش تر........یادگاری که در این گنبد دوار بماند
من سر ویبک قبلیم باور کن مثل ذکر گفتن پشت سر هم به خودم میگفتم : زایمان طبیعی درد دارد , ترس ندارد. ...

عه زهره جون

شما قبلا ویبک شدید؟

الان نی نی سوم را تو راه داری؟

درست گفتی عزیزم دقت کردم یه خانواده است؛ عکس های مختلف گذاشته😁 اینا چه شادند ماشاءالله🙃  ا ...

هیچ‌کدوم....پرستار دارن😉

سلام عزیزم. خوبی؟ با کوچولوهات چه میکنی؟ ان شاءالله سومی رو وی بک کن. من که تقریبا قید بچه س ...

عه چرا؟  

راستي بعدكلي پرس و جو ي ماما پيداكردم ديروز توگروهشون ي خانم پيام داد كه از دستت ناراحتم بعد٢٠ساعت ...

مگه کرمان نیستی عزیزم

خب مرکز استان امکاناتش بهتره از شهرستانه

سالهاست که از آغوش گرمت محرومم مادر.....
2706