2752
2734
عنوان

تاپیک جامع ***زایمان طبیعی پس از سزارین***

| مشاهده متن کامل بحث + 1684148 بازدید | 89779 پست
باران عزیزم من خودم به شخصه به حضور شما توی این تاپیک خالصانه عشق میورزم... ابدا دوست ندارم جای خال ...

من که گفتم به ما که رسید همه دارن میرن😭😭😭

اللهم عجل لولیک الفرج
[QUOTE=75014980]عزیزم... همه دوستان تاپیک آزاد هستن، تبلیغ هر ماما یا پزشکی که باهاش زایمان داشتن و ...

ببین عزیزم.

هرچند همه ی پست های منو دوستان با لحن و چهره و رضاخانی تصور میکنن و میخونن...  

ولی من هیچ وقت تو این تاپیک به هیچ کاربری تندی نکردم ! جز این مورد که از دکتر شریفی بدگویی شد. 

تو عالم واقع هم شخص خاصی رو که به فساد یا گناهی شهره نیست، روبه روم تخریب کنن خیلی بدتر از این برخورد میکنم.

چون نیست که در برابر افتراها از خودش دفاع کنه. 

اینجا یکی دو نفر از دوستان میخواستن با دکتر محمدی زایمان کنن... گفتم دکتر محمدی پولکی هستن و زیرمیزی 3-2 میلیونی میگیرن. اگه هزینه ش رو داری برو ... و اگه یقین نداشتم هیچ وقت نمیگفتم.

هرچند هرکسی که با ایشون زایمان داشته، چه سزارین و چه طبیعی ، به شدددت ازشون راضی بوده. فوق العاده خوش برخورد و مهربون و دلسوزم هستن. و مهارت زیادی هم تو زایمان طبیعی و وی بک دارن.

چون خودم از دکتر پولکی خوشم نمیاد بیان کردم چون میدونستم واسه دوستان مهمه. وگرنه منکر خوبی های ایشون نیستم.

یا طبق تجربه فائزه میدونستم دکتر ربیعی رو وزن بالای بچه حساسه. تا زمانی که باران از وزن بالا نگفت ، نگفتم که به ایشون مراجعه نکنن.

چون اون زمان شرایط ایشون طوری نبود که بخوان به پزشک دیگه ای مراجعه کنن.

ظاهرا خانوم صابریان بعد چن سال همکاری با دکتر شریفی با ایشون به مشکل خوردن، و این قضیه کاملا طبیعیه. 2 تا سنگم کنار هم بذاری به هم میخورن و صداشون درمیاد. چه برسه 2 انسان که هرکدوم صاحب ایده و نظرن.

ایشونم این مدت معروف شدن و مهارت کافی رو کسب کردن و حق دارن واسه وقت و زندگی و حرفه خودشون تصمیم بگیرن که جدا زایمان بردارن و دیگه زیر اسم ایشون نباشن...  

جای بیان مسائل فی مابینشون هم اینجا نیست.

چون فقط خدا عالمه که حق با کدومشونه. قطعا هرکدومشون دلایلی برای خودشون دارن. 

و نباید به خاطر علاقه ای که دوستان به ایشون دارن، به دیگری برچسب زده بشه. شاید مسائل اون طوری نباشه که بیان شده.

خانوم صابریان هم کار درستی نمیکنن که بیمارانشون رو در جریان این اختلاف میذارن . چون نهایتا هیچکس نمیدونه این اختلاف از کجاست... و فقط خدا میدونه...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حالا شما هم بیخیال با توکل پیش بری هر وقت خدا خواست خودش میده.... البته ببخشید من جسارت کردم...

عزیزمی ممنونم.. خودمم میدونم که بیخیالی بهترین چیز هست.. سر دخترم تقریبا مثل شما شد و در کمال ناباوری اتفاق افتاد.. 

ولی الان متاسفانه بخاطر تجربه ی سخت خارج رحمی همش نگرانم که چه اتفاقی توی بدنم افتاده ، یا اینکه خدایی نکرده باز تکرار نشه و… واسه همین همش منتظرم   

عزیزمی ممنونم.. خودمم میدونم که بیخیالی بهترین چیز هست.. سر دخترم تقریبا مثل شما شد و در کمال ناباور ...

دوست من هم دومیش خارج رحمی شد ولی سومی عادی بود مشکلی هم نداشت....البته دومی که سقط شد،فاصله دومی و سومی هم ۷ ۸ ماه بود تقریبا،نگران نباش گلم

اللهم عجل لولیک الفرج
2731
دوست من هم دومیش خارج رحمی شد ولی سومی عادی بود مشکلی هم نداشت....البته دومی که سقط شد،فاصله دومی و ...

جدی؟ واقعا سومیش بدون مشکل باردار شد؟ لوله شو سر دومی از دست داده بود یا نه؟ 

خیلی برام دعا کنید لطفأ

سلام عزیزم موعدت کی هست؟ من این ماهم نشد    

من پنجم.خیلی بهش فکر نکن.منم میدونم این ماه نمیشم.چون ضعیفم.

برای هر نمازت حتما اذان و اقامه بگو.

جوری خدا رو توی تک تک لحظه سزارین شدنم لمس کردم،که اگه طبیعی میشد،درک نمیکردم.ممنون خدا جون،که همیشه حواست هست و قشنگترین لحظه ها رو برام میسازی.تو بخواهی،سومی طبیعی میارم😁😍
ببین عزیزم. هرچند همه ی پست های منو دوستان با لحن و چهره و رضاخانی تصور میکنن و میخونن...   ...

رستا جون سلام
میخواستم بگم بهتره صبحت راجع به این موضوع رو ادامه ندی چون کسی که فقط تو فکر منم منم نباشه به نظر همه احترام میذاره

گاهی بد نیست سکوت کنیم
بنظرم این بحث مسکوت بمونه و ادامه داده نشه بهتره و راحتتر فراموش میشه

از صدای سخن عشق ندیدم خوش تر........یادگاری که در این گنبد دوار بماند
ببین عزیزم. هرچند همه ی پست های منو دوستان با لحن و چهره و رضاخانی تصور میکنن و میخونن...   ...

خودتو اذیت نکن

دوست خوب همه مایی

من لحنتو میفهمم و مطمئنم بیشتر بچه ها همینطورن

گاهی تند صحبت کردی اما منم واقعا دلیل این واکنش های عجیب و غریب بچه ها رو نفهمیدم

دوستان اگه نیتتون خیره بد نیست کمی گذشت داشته باشیم

از صدای سخن عشق ندیدم خوش تر........یادگاری که در این گنبد دوار بماند
جدی؟ واقعا سومیش بدون مشکل باردار شد؟ لوله شو سر دومی از دست داده بود یا نه؟  خیلی برام دعا کن ...

فکر کنم یه قسمتیشو....بله متاسفانه.

انشاءالله شما هم به راحتی باردار شی

اللهم عجل لولیک الفرج

سلام به دوستاي نديده ام اما بسيار صميمي

اومدم بگم كم كم دارم استرس ميگيرم

نزديك زايمان ما چرا اينحوري شد

تمام اميدم بعدخدا به اين تاپيك و دوستانه

ماشهرستانيم همراه ماما خوب نداريم،،دكتر هم كه لحظه اخر مياد😭😭😭😭

اينجاهم كه بساطش جمع بشه من يكي سز ميكنم

والا خيالم راحتتره نه استرس بگيرم و نابود بشم

هروقت بحثي اينجا ميشه بجان پسرم طپش قلب ميگيرم ميگم الانه كه تاپيك بتركه

ياقفل بشه

هركدوم از بزرگوارا كه ناراحت شدن ازهمديگه ،بخاطر ماها كوتاه بيايين

بحثاي قديمي هم پيش نياد،هي موضوعات ميفته روهم بدتر و كشدارتر ميشه

به ماها رحم كنيد

رستا،باران،ماه غريبستان عزيزاي تاپيك

ماه بانو هم كم مياد نميدونم چرا

فهيمه مامان ديگه نيومد من خيلي دلخورم و دلم براش تنگ شده

آي اَم احساساتي

خواهشا حق باهر كسي هست و نيست تمومش كنيم

ما سخت محتاجيم

خانم همه چیز دانا از اونجا که از کلامتون میشه پی به تکبرتون برد بنده هم مثل خودتون باهاتون برخورد میکنم طبق سفرش دین.

اول از همه سریعا افترایی که من به دکتر شریفی بستم رو همین جا بگین تا جوابتون رو بگم. لطفا سریع. بگین من جه تهمتی زدم‌

شما خودت خیلی راحت افترا و تهمت میزنی مدعی بقیه هم میشی؟

اتفاقی هم که بین خانم صابریان و دکتر شریفی افتاد سر زایمان من بود و من حتی گفتم که خود خانم دکتر پی به اشتباهش برد و از صابریان حلالیت طلبید اینم گفتم که شما انقدر نصبت به ایشون تعصب به خرج ندین.  اما شدت حرف ایشون هم انقدر سنگین بود که  حق بدم نخوان دیگه همکاری داشته باشن.حتی قراره بابت این موضوع من یک روز برم مطب خانم دکتر و باهاشون بابت این قضیه صحبت کنم. 

منم وکیل وسیع و توجیه کننده کل رفتارهای صابریان نیستم که بیام اینحا دفاع کنم که چرا از فلانی غیبت کرده یا حرفی زده.  من تو بحث زایمان و اخلاق پزشکی ایشون رو تایید کردم. 

اما اینکه خیلی زیرکانه ما رو متهم کردین که اینجا داریم با همکاری تبلیغ فلان ماما رو میکنیم و خودشم خبر داره و اینکه بهش تهمت زدین که میخواد فعالات این حوزه رو خراب کنه معلومه که خودتون چقدر عامل به این شعارهاتون هستین.

سریع بگین من دکتر رو به چه فساد و گناهی متهم کردم. زود باشین.

ارزش ندارد که آدمی برای مبارزه کردن با کوتَه فکران، خود را آزرده سازد؛ زیرا پیروزی بر آن‌ها هیچ ارزشی ندارد.   میکل_آنژ
خودتو اذیت نکن دوست خوب همه مایی من لحنتو میفهمم و مطمئنم بیشتر بچه ها همینطورن گاهی تند صحبت کرد ...

اگر جای من بودین و اتقدر تهمت و توهین و قضاوت ناحق بهتون میشد بازم اینطوری می‌گفتین؟

ارزش ندارد که آدمی برای مبارزه کردن با کوتَه فکران، خود را آزرده سازد؛ زیرا پیروزی بر آن‌ها هیچ ارزشی ندارد.   میکل_آنژ

راستي بعدكلي پرس و جو ي ماما پيداكردم

ديروز توگروهشون ي خانم پيام داد كه از دستت ناراحتم بعد٢٠ساعت درد كشيدن

فقط براي تشكيل پرونده اومدي بالاسرم

بعدهرچي صدات كردم فقط صداي خنده ات ميومد و فلان

دراخر سز شدم اونجا هم بانخ پلاستيكي بخيه زدن و همش عفونت دارم

اينم وضع ما،،خدا خودش ي ماما خوب جلو من بزاره حداقل از استرسم كم بشه،نه بيمارستان خوب داريم نه ماماي خوب

باز شماها ي خانم صابريان داريد اصلا كاري هم براتون انجام ندن خداقل ارومتون ميكنن

التماس دعا دارم از تك تك دوستاي خوبم

اگر جای من بودین و اتقدر تهمت و توهین و قضاوت ناحق بهتون میشد بازم اینطوری می‌گفتین؟

الهي بگردم

خودتو اذيت نكن

تازه زايمان كردي مثل شما ي عالمه مادر تازه زايمان كرده و پابه ماه داريم

الان همه نگرانن

شما كوتاه بيا

قصدم دخالت نيس،،،نگرانم والا

چقدخودت حرص خوردي تا تايپ كردي اصلا مي ارزه؟؟؟

روي ماهتو ميبوسم😘😘

2706