2737
2739
عنوان

تاپیک جامع ***زایمان طبیعی پس از سزارین***

| مشاهده متن کامل بحث + 1675653 بازدید | 89647 پست
سلام فیروزه جان تبریک میگم  واقعا سورپرایز شدم  ان شاءالله خدا بهت کمک کنه که هم بارداری ...

سلام عزیزم.ممنون ازت

منم دیدم تاپیک یکنواخت شده گفتم یه خبری بدم همه رو سورپرایز کنم 😉

نه ولی کمه

فعلا دارم سویق عدس و به میخورم هرروز...

نکات و راهکارهای زایمان طبیعی + خاطرات جالب کسانی که زایمان طبیعی رو «حتی بعد از سزارین» تجربه کردند، تو این تاپیک بخونید. «ختم هزار سوره قدر به نیت تسهیل زایمان+ثبت گزارش روزانه» رو تو این تاپیک دنبال کنید.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به نام خدا منم از بخیه اش خیلی خیلی میترسم     میترسم آخرش بخاطر همون جا بزنم   &n ...

عزیزم من از قسمت بخیه زدن و برش هیچی نفهمیدم

دلم کمی خدامیخواهد...کمی سکوت... دلم دل بریدنمیخواهد...کمی آغوش آسمانی...کمی دور شدن از این جسم آدمی...کمی دور شدن                           
سلااااام به روی ماهت نگارجونم😍😍😍خوبی خودت؟ منم تو فکرت بودم عزیزم،دوست دارم جیگری⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩گفت ...

عزیز جان واقعا کارتون سخته خدا اجر بده بهتون.

من امروز برای چند ساعت خواهر زاده دو ساله ام پیشم موند واقعا سخته همش میگفتم این دوستان که سه تا بچه دارن چطور پیش میبرن.

خدا کمکتون کنه ❤

دلم کمی خدامیخواهد...کمی سکوت... دلم دل بریدنمیخواهد...کمی آغوش آسمانی...کمی دور شدن از این جسم آدمی...کمی دور شدن                           
2728

بچه ها جانم سلاممنم😍🤩

عیدتون مبارک. ان شاالله عیدیای خوب خوب بگیرین

ماروهم روی هم یاد کنید.

بچه ها نزدیک ۵۰روزه ک زایمان کردم. یکی دوروز لکه بینیم ک خیلی هم کم بود و قهوه ای، تموم شده، امشب خون قرمز و تازه دارم. حیضه آیا؟ 

دوستان عزیزی ک میخوان تجربیات ، نکات و راهکارای لازم برای زایمان طبیعی مخصوصا ویبک و خاطرات مامانای ویبکی رو مطالعه کنن، حتما ب این آدرس سر بزنن. این یکی هم آدرس تاپیک برای گروهی ورزش کردنه ماه های آخره. 👈لینک
بچه ها جانم سلاممنم😍🤩 عیدتون مبارک. ان شاالله عیدیای خوب خوب بگیرین ماروهم روی هم یاد کنید. ...

سلام عزیزم عیدت مبارک. 

اگر صفات خون حیض رو داره قطعا حیضه. 

برای حمایت از وی‌بک و رفع موانع زایمان طبیعی بعد از سزارین در کشور لطفا کلیک کنید و حمایت کنید:  https://www.farsnews.ir/my/c/98954

بچه ها عید همگی مبارک باشهه 

بیاید توروخدا ثواب داره منو راهنمایی کنید 

بین دو تا دکتر و ماما گیر کردم یکیشون داره دروغ میگه یعنی چی آخه 

اول ماما منو معاینه کرد گفت دهانه رحمت کاملا بسته اس و سر بچه بالاس 

دو ساعت دیگه اش دکتر معاینه کرد میگه دهانه رحم ۲ سانت بازه و موقعیت سرش خوبه 

چطور همچین چیزی ممکنه بچه ها ؟؟؟؟

من احساس میکنم دکتر خودم این هفته چند روز نیستش میخواد منو به زور بکشونه بیمارستان ، اصرار میکنه که دوشنبه بیا بستری شو میگم بابا من هیچی درد ندارم اینجوری نمیام ، میگه نه کیسه ابتو میزنیم دردا شروع میشه 😫 

دوستان عزیزی ک میخوان تجربیات ، نکات و راهکارای لازم برای زایمان طبیعی مخصوصا ویبک و خاطرات مامانای ویبکی رو مطالعه کنن، حتما ب این آدرس سر بزنن.

بچه ها من اصلا احساس خوبی ندارم بدون درد برم بستری بشم اونجوری شانسم نزدیک صفر میشه من زایمان اولمم کیسه آبم پاره شد و ۵ سانت شدم اما درد نداشتم چطور ممکنه الان کیسه منو بزنن درد شروع بشه؟؟؟  

دوستان عزیزی ک میخوان تجربیات ، نکات و راهکارای لازم برای زایمان طبیعی مخصوصا ویبک و خاطرات مامانای ویبکی رو مطالعه کنن، حتما ب این آدرس سر بزنن.
2740
بچه ها من اصلا احساس خوبی ندارم بدون درد برم بستری بشم اونجوری شانسم نزدیک صفر میشه من زایمان اولمم ...

انشاءالله بهترین زایمان داری مامان جان ذهنت آروم کن و ورزشا و دمنوش و پیاده روی و تحریک نوک سینه و خلاصه تمرکزت رو اینا باشه.... بالام جان من که کیسه آبم پاره شد دردام شروع شد و اولش دهانه رحمم ۲سانت بود ورزش کردم که به مرور دردا بیشتر شد و دهانه باز شد و زایمان کردم و ... ولی همیشه اینطور نیست بودن بچه هایی که کیسه آب پاره میشه و درد شروع نمیشه یا شروع میشه و جون دار نیست کلا منم حس مثبتی به پاره شدن کیسه آب ندارم ولی یه چیز مطلقی وجود نداره که بگیم با پارگی کیسه آب دردا میاد یا نمیاد.... راجب حرف ماما و دکتر راستش بسته بودن با اینکه دوسانت باز بوده خیلی فرق داره بنظرم شما رو حرف دکتر حساب کن اگرم به دکتر اعتماد داری به حرفش گوش کن.... اول و آخر هم که توکل کن به خدا

بچه ها عید همگی مبارک باشهه  بیاید توروخدا ثواب داره منو راهنمایی کنید  بین دو تا دکتر و ...

کاری نداره خواهرجان، برو یه مطب مامایی دیگه یا بیمارستان بگو می‌خوام معاینه بشم ببینم چقدر بازم،

نفر سوم دیگه حقیقت را خواهد گفت

بچه ها من اصلا احساس خوبی ندارم بدون درد برم بستری بشم اونجوری شانسم نزدیک صفر میشه من زایمان اولمم ...

منم موافق زود رفتن نیستم

مخصوصا احححتما شروع درد با باز شدن کیسع آب!!!! واسه ادم ویبکی ک یه ذره طولانی شه روندش گیر میرن میبرن سز

تو مگه نگفتی میری بیمارستان دولتی و هر دکتری تو شیفتش بلشه میاد بالا سرت؟؟!

نکات و راهکارهای زایمان طبیعی + خاطرات جالب کسانی که زایمان طبیعی رو «حتی بعد از سزارین» تجربه کردند، تو این تاپیک بخونید. «ختم هزار سوره قدر به نیت تسهیل زایمان+ثبت گزارش روزانه» رو تو این تاپیک دنبال کنید.
انشاءالله بهترین زایمان داری مامان جان ذهنت آروم کن و ورزشا و دمنوش و پیاده روی و تحریک نوک سینه و خ ...

زمزم جان مرسی از اینکه تجربه ات رو بهم گفتی ، من اگه خودبخود کیسه آبم پاره شه و با دردم شروع نشه و منجر به سزارین بشه مشکلی ندارم ، دیگه جنگ با خدا ندارم که حتما به صلاحم نیست ، اما ازینکه دکتر بخواد پارش کنه به امید شروع درد میترسم....

کاری نداره خواهرجان، برو یه مطب مامایی دیگه یا بیمارستان بگو می‌خوام معاینه بشم ببینم چقدر بازم، نف ...

آره امروز میرم جای دیگه 😥

2706