2733
2734
عنوان

تاپیک جامع ***زایمان طبیعی پس از سزارین***

| مشاهده متن کامل بحث + 1689075 بازدید | 89862 پست
سلام عزیز سونوی کالر داپلر حاملگی، و آکرتا بهتره تو هفته 32 تا 34 انجام شه فقط یه نکته! اگر میخوا ...

ممنون عزیزم 

فقط این هفته های بارداری نمیدونم چطوریه طبق تاریخ سونو یا با عرض معذرت تاریخ لقاح که خودمون میدونیم 

سلام عزیز سونوی کالر داپلر حاملگی، و آکرتا بهتره تو هفته 32 تا 34 انجام شه فقط یه نکته! اگر میخوا ...

ممنون عزیزم 

فقط این هفته های بارداری نمیدونم چطوریه طبق تاریخ سونو یا با عرض معذرت تاریخ لقاح که خودمون میدونیم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ممنون عزیزم  فقط این هفته های بارداری نمیدونم چطوریه طبق تاریخ سونو یا با عرض معذرت تاریخ لقاح ...

خواهش، طبق اولین روز آخرین پریود.

راستی باید بگی یه سونوگرافی بارداری معمولی هم اولش تو نسخه برات بنویسه، بعد این دو تا سونو رو هم بنویسیه

نکات و راهکارهای زایمان طبیعی + خاطرات جالب کسانی که زایمان طبیعی رو «حتی بعد از سزارین» تجربه کردند، تو این تاپیک بخونید. «ختم هزار سوره قدر به نیت تسهیل زایمان+ثبت گزارش روزانه» رو تو این تاپیک دنبال کنید.
خواهش، طبق اولین روز آخرین پریود. راستی باید بگی یه سونوگرافی بارداری معمولی هم اولش تو نسخه برات ب ...

یا طبق تاریخ سونوی 8 هفتگی

نکات و راهکارهای زایمان طبیعی + خاطرات جالب کسانی که زایمان طبیعی رو «حتی بعد از سزارین» تجربه کردند، تو این تاپیک بخونید. «ختم هزار سوره قدر به نیت تسهیل زایمان+ثبت گزارش روزانه» رو تو این تاپیک دنبال کنید.
هفته چندی؟

دوسه روز دیگه میشم 8هفته ای. کم خونی ندارم چون قرص میخوردمو میخورم. کشف جدیدی ک کردم اینه که، از معده ی سردمه به احتمال زییاد.. شما بودی گفته بودی دم نوش میخوری؟ چیا میخوری؟ بادرنج بویه میگن خوبه؟  نشنیدین ازش؟

دوستان عزیزی ک میخوان تجربیات ، نکات و راهکارای لازم برای زایمان طبیعی مخصوصا ویبک و خاطرات مامانای ویبکی رو مطالعه کنن، حتما ب این آدرس سر بزنن. این یکی هم آدرس تاپیک برای گروهی ورزش کردنه ماه های آخره. 👈لینک
سلااااام نیکی جووون... خوبی؟  قربونت برم عزیز... خودت خوبی که خوب می بینی😊   اگه ری ...

سلام رستاخانم. تشکر ویژه بابت این توپ تاپیک. خیر ببینی مادر.... میشه لینکشو بذارید خدا خیرتون بده  

دوستان عزیزی ک میخوان تجربیات ، نکات و راهکارای لازم برای زایمان طبیعی مخصوصا ویبک و خاطرات مامانای ویبکی رو مطالعه کنن، حتما ب این آدرس سر بزنن. این یکی هم آدرس تاپیک برای گروهی ورزش کردنه ماه های آخره. 👈لینک

سلام دوستان کسی بوده تو بارداری تنگی نفس شدید داشته باشه مثل حمله ی آسمی ولی آسم نباشه

میشه برای شادی روح پدر و مادرم یک صلوات بفرستید مظلوم از این دنیا پر کشیدن  
دوسه روز دیگه میشم 8هفته ای. کم خونی ندارم چون قرص میخوردمو میخورم. کشف جدیدی ک کردم اینه که، از معد ...

منظورم از دمنوش، همین پونه و آویشن و اینجور‌چیزهاست.

اطلاعی درباره بادرنجبویه ندارم.

راستی دمنوش به هم گاهی میخورم.

خداوندا مرا اولاد بسیاری عطا فرما... که در راه حسینت لشکری از خون من باشد... شبهای قدر رفت و دیوانه‌ی تو باز... تقویم را به شوقِ محرم زند ورق...کربلا روزی هر کس شد گوارای وجود... آرزو ماندن به دل هم قسمت جامانده‌هاست... بعد زوار حریمت حالی از ماهم بپرس... نوبتی هم باشد آقا نوبت جامانده هاست
سلام دوستان کسی بوده تو بارداری تنگی نفس شدید داشته باشه مثل حمله ی آسمی ولی آسم نباشه

عزیزم والدینت چی شدن؟

اللهم صلی علی محمد و آل محمد

اطلاعی درباره حمله آسمی ندارم گلم‌.

خداوندا مرا اولاد بسیاری عطا فرما... که در راه حسینت لشکری از خون من باشد... شبهای قدر رفت و دیوانه‌ی تو باز... تقویم را به شوقِ محرم زند ورق...کربلا روزی هر کس شد گوارای وجود... آرزو ماندن به دل هم قسمت جامانده‌هاست... بعد زوار حریمت حالی از ماهم بپرس... نوبتی هم باشد آقا نوبت جامانده هاست
دوسه روز دیگه میشم 8هفته ای. کم خونی ندارم چون قرص میخوردمو میخورم. کشف جدیدی ک کردم اینه که، از معد ...

عزیزم گمانه زنی رو بیخیال. قندت رو توی یه آزمایشگاه خوب بررسی کن.

تشخیص مزاج کار ماها نیست. شاید جزء سخت ترین کارهای طب سنتی باشه. تو نسل ما به دلیل تغذیه های اشتباه، گاهی هر عضو یه غلبه مزاجی داره.

پس اگر خواستی دمنوشی چیزی هم امتحان کنی از طبیب معتمدت کمک بخواه.

برای مثال علیان نژادی، با گرم کننده های معده توی سه ماهه اول بارداری مشکلی نداره. ولی خب! نظرات متفاوته.

عسل رو بنظرم از برنامه غذاییت حذف نکن. شاید روبراهت کنه. عمده دیدم شدیدا موافق عسل هستن. به قول قرآن، شفاست!

عزیزم گمانه زنی رو بیخیال. قندت رو توی یه آزمایشگاه خوب بررسی کن.  تشخیص مزاج کار ماها نیس ...

ممنونم باران جان. اره تو مشهد هرطبیبی دیدتم میگه کبد گرم، معده سرد، امان از این غلبه ها ک بدجور منو مغلوب کردن🤪.. براهمین میگم حالتام بخاطر سردی معده س. ممنون ازت. حتما پیگیر میشم ک گرمیجاتی ک ب کبد اسیب نزنن  ومعده رو گرم کنن چی خوبه. مرسی گل🌷

از نازنین خبری نیست.......... ایشالا با خبرهای خوب بیاد     @نازنینn    کجا ...

سلام عزیزم

الحمدالله رب العالمین موفق شدم 

فقط بخیه هام خیییلی اذیتم میکنن و مشکل تپش قلب اذیتم می‌کنه ان شاالله بهتر شدم میام تعریف میکنم

و خدایی که در این نزدیکی ست***
2706