2737
2739
عنوان

تاپیک جامع ***زایمان طبیعی پس از سزارین***

| مشاهده متن کامل بحث + 1673936 بازدید | 89598 پست
ممنون فیروزه جان از راهنماییهای خوبت  .پس فعلا دیگه نمیخورم.اگر تو این مدت دردم گرفت بعد دکتر ی ...

ازطرفی میگم نکنه تا هفته بعد بچه بزرگتر بشه و دیگه نتونم و مجبور یه سزارین بشم.آخه سره اولی چون زیاد مونده بود و ۴۱ هفته رو کامل پر کردم وقتی رفتم به خاطر افت ضربان قلب سزارین اورژانسی شدم.

وزن اولیه: ۷۹.۵   وزن هدف: ۵۹.۵
ازطرفی میگم نکنه تا هفته بعد بچه بزرگتر بشه و دیگه نتونم و مجبور یه سزارین بشم.آخه سره اولی چون زیاد ...

دکتر هم گفت به هیچ عنوان از القای زایمان با آمپول فشار و.... استفاده نمیکنه چون احتمالی پارگیه رحم هست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دوستای اصفهانی اگه کسی حالشو داشت میبینه دکتر سودابه پورکبیریان با ویبک چطوره؟

سلام خانمی

منظورت چیه با ویبک چطوره؟

من اصفهانی ام ولی این دکتر و نمیشناسه

ویبک انجام میده؟

دوستان یه سوال

میشه با خانم صابریان تماس تلفنی داشت

من چون اصفهان هستم میپرسم

میخوام ببینم میتونه راهنمایی کنه

دکتر به من جواب رد داده بخاطر ویبک ۲

خیلییییی بهم ریختم ،هرکسی میتونه راهنمایی کنه😣😩😢😢

2728
سلام عزیزم،مبارک باشه بسلامتی😍😍 راستی یه سوال شما زایمان دوم تا سوم چقدر فاصله است؟ من امروز رفت ...

عزیزم اصلا نا امید نشو.به من هم اینو گفتن ولی دکتر تاکستانی و شریفی و موسیوند شرایطت خوب باشه همه چیز اوکی باشه قبول میکنن.من دو تا سزارین داشتم هفته ۳۵ هستم دهانه رحمم نرمه نرمه و فعلا بچه سرش تو لگنه صبر کن من وی بک کردم میام میگم😉

عزیزم اصلا نا امید نشو.به من هم اینو گفتن ولی دکتر تاکستانی و شریفی و موسیوند شرایطت خوب باشه همه چی ...

ممنون عزیزم

خوش به حالت که تهرانی و دکترها اینطوری ناامید نمی کنند

میشه بپرسم چقدر با سزارین دومت فاصله هست؟؟

از ته قلبم برات دعا میکنم به این آرزوی قشنگت برسی و بیای برامون بگی تا دلگرمی بشه واسه امثال من😍😍

منم سونو جنسیتش مشخص نبود اینبار گفت دختره(: لیست بعد بروزرسانی کنید

به سلامتی

مبارکه

اگر درست یادم باشه شما دو تا پسر داشتید؟

دوستان و خانم های نی نی سایتی عزیز اگر علاقه مند به زایمان طبیعی هستید و بخاطر سابقه سزارین فرصت تجربه این قسمت از علاقه مندی تون را از دست دادید پیشنهاد می کنم به این تاپیک مراجعه کنید تا از تجربیات من و دوستان من که موفق به زایمان طبیعی بعد از سزارین شدیم استفاده کنید😊
2738
ازطرفی میگم نکنه تا هفته بعد بچه بزرگتر بشه و دیگه نتونم و مجبور یه سزارین بشم.آخه سره اولی چون زیاد ...

من ۳۹ هفته و یک روز بودم شبش ۷۰ سیسی کرچک سرش گلاب ریختم خوردم

تا صبح تو مسیر دسشویی بودم اما دردی شروع نشد 

فرداش ورزش خصوصی رفتم با خانم کرباسی دو سه بارم تحریک کرد 

باراخر دستکشش خونی شد کامل اما من خونریزی نداشتم 

اومدم خونه 

دوش گرفتم دردها با فاصله ۲۰ دقیقه خیلی ریز طوری که حس نمیشد شروع شد 

۱۰ بیمارستان بودم ۲ زایمان کردم

بچم مکونیم اصلا دفع نکرد 

نکات و راه کارهای مهم جهت زایمان طبیعی و زایمان طبیعی بعد از سزارین (ویبک ) را در این تاپیک بخوانید.
نمیدونم راستش. ولی فکر کنم درد شما از وزن بچه باشه نه از نفوذ مایع آمنیوتیک به خارج از رحم. این درد ...

دکتر گفت طبیعیه این دردا تو بارداری.وقتی دراز میکشم پاهامو به زور جابجا میکنم.یا بعدش میشینم که دیگه واویلا

بارداری قبلی اصلا این دردو نداشتم

توکل برخدا ببینیم چی میشه

و خدایی که در این نزدیکی ست***
عزیزم اصلا نا امید نشو.به من هم اینو گفتن ولی دکتر تاکستانی و شریفی و موسیوند شرایطت خوب باشه همه چی ...

عزیزم تو هفته ۳۵ مگه معاینه شدی؟از کجا میدونی دهانه رحم نرمه؟

و خدایی که در این نزدیکی ست***
من ۳۹ هفته و یک روز بودم شبش ۷۰ سیسی کرچک سرش گلاب ریختم خوردم تا صبح تو مسیر دسشویی بودم اما دردی ...

ممنون عزیزم توکل به خدا یه هفته دیگه صبر میکنم.فقط چون دکترم میره مسافرت اگر درد داشتم برم بیمارستان بقیه الله قبول میکنن؟

2706