2737
2734
عنوان

تاپیک جامع ***زایمان طبیعی پس از سزارین***

| مشاهده متن کامل بحث + 1682028 بازدید | 89750 پست
سلام عزیزم مبارک باشه ان شاالله زیر سایه امام زمان (عج)باشه و همیشه سلامت و شاد در کنار هم باشید ...

سلام عزیزم، ممنونم، فدای شما. انشاالله که شما و بچه های گلتون هم زیر سایه امام زمان(عج) شاد و سلامت باشید. 

مرسی عزیز که دلسوزانه وقت میذاری برام.خدا سایه ات رو سر بچه هات حفظ کنه عزیزم💋 خیلی تحقیق کردم اونا ...

شما تهرانی؟

برای حمایت از وی‌بک و رفع موانع زایمان طبیعی بعد از سزارین در کشور لطفا کلیک کنید و حمایت کنید:  https://www.farsnews.ir/my/c/98954

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیر باشه. خوندم ماجراتو و خب همش به خودم میگفتم کاش مال ما هم همینجوری سریع بود... حالا دیگه الان ب ...

حالا منم همش میگم کاش برا سومی هم همینطور سریع باشه و خوب پیش بره🤗 البته طاقت منم بیشتر بشه. 

2731
دختر خوب تو نمیگی تازه زا بودی که به این سرعت زدی بخیه ها رو ترکوندی؟!... چندتا بخیه خوردی؟ خدا صبر ...

سلام عزیزان خوبین

برای بند اومدن خونریزی خوردن ترکیب شیرولرم و زردچوبه عالیه.

نتیجه میده مطمئن باشین.

همیشه جای شکرش باقیست الهی شکرت.....
راستش من فکر میکنم همه معضلات از همین تحقیق های بیش از حد شروع میشه...  مهربانو راست میگه... ه ...

یهو معجزه که نمیشه،لااقل برای من که نمیشه.تحقیق نکنم که دکترا هیچی ازین مشکل نمیدونن،الکی بازی میدن آدمو. میدونی اصلا با شرایط من شاید واقعا دیگه بهتر باشه بچه دار نشم،ولی دلم میخواد تلاشمو بکنم.

2740
دختر خوب تو نمیگی تازه زا بودی که به این سرعت زدی بخیه ها رو ترکوندی؟!... چندتا بخیه خوردی؟ خدا صبر ...

سلام صفا جان

شما تا چند روز بعد زایمان کامل پاک شدی من الان ۲۰ روز از زایمانم میگذره تازه دارم قلیله میشم

میشه لطفا بگی چ کار هایی هم انجام دادی که زودتر پاک بشی؟

🌼🌼اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم🌼🌼
 یهو معجزه که نمیشه،لااقل برای من که نمیشه.تحقیق نکنم که دکترا هیچی ازین مشکل نمیدونن،الکی بازی ...

عزیز دلم من و شما هیچ کاره ایم خدا بخواد میشه ،توکل به خدا کنید و نیت کنید که به خاطر یاری امام زمان فرزند بیارید و خدا هم ان شاءالله کمکتون می کنه .ما هممون خدا رو داریم که قدرت مطلقه و همه کاره اونه .دکتر و دارو و تحقیق و .... همه وسیله هست و به اذن خدا کارگره .بعدم تمام سختیهایی که شما می کشی کلی اجر داره .استاد پناهیان میگن اگر رنج فرزند آوری رو تحمل نکنی باید رنج دیگه ای رو تحمل کنی .

ان شاءالله خدا کمکتون کنه و فرزندان زیادی رو به دنیا بیارید و تربیت کنید به این نیت که فرماندهان سپاه حضرت ولیعصر عج باشن.

سلام  مامانا لطفا هر کدوم میتونید کمک کنید ❗❗❗❗❗ی تاپیک بود همش خاطرات زایمان بود لطفا لطفا هر کی لینگش داره بذاره 

یا بگین چجوری پیداش کنن 

دوستان قدیمی کمک کنید❗❗❗❗❗

خدا حتما میخاسته مرا خوشبخترین زن جهان کند که شما را افریده😍#نازگل💖#سوگل💖#رُزگل💖

سلام دوستان.تو رو خدا بیاین بگین چکار کنم؟😢رفتم سونوی تعیین وزن.اول که خانم دکتره کلی گفت اگه سزارین بودی وزن برا چی؟گفتم ابنو طبیعی میخام.گفت چه هوس هایی میکنیین مردم کلی التماس میکنن سزارین شن.حالا شما هم میخای بالا رو خراب کنی هم پایین؟😕بهدم دستگاه وزن رو زد 3955.خانم دکتره گفت تازه خطا هم داره دستگاه ممکنه بیشترم باشه.برو بی خیال شو.من گریه کنان از مطب اومدم بیرون.از بعد از ساعت شش ونیم هم کمردردای نا منظم ولی با شدت درد بیشتر از قبل داشتم.کلی خوشحال بودم .الان با این او ضاع داغون شدم حسابی.....

بچه ها من چکار کنم ادامه بدم دمنوش ها وشیاف مغربی رو یانه؟همسرم میگه تو کار خودتو ادامه بده نهایتش اینه که اگه نشد مثل دفعه قبل سز میشی.من خودم هی میترسم برا بچه مشکلی پیش بیاد.شما ها نظرتون چیه؟وزن چهار کیلو کسی بوده تو تاپیک که علی رغم مخالفت دکتر ویبک کرده باشه؟من اصلا لب به هیچ مکملی نزدم حتی از نظر غذایی هم رعایت میکردم تا حدودی خانم دکتره گفت تو هفته سی ودو صدک وزن سی بوده حالا یه هو شده صدک هشتاد....

ممنون عزیزم این هفته های آخری هم تموم بشه مزاحم نشیم دیگه

به خیر و خوشی و با عافیت ان شاءالله تموم بشه. اینا که زحمت نیست. الهی عاقبت بخیر بشی خواهر خودت و بچه هات.

برای حمایت از وی‌بک و رفع موانع زایمان طبیعی بعد از سزارین در کشور لطفا کلیک کنید و حمایت کنید:  https://www.farsnews.ir/my/c/98954
بلی. بارداری من کلکسیون مشکلات بود.بدترینش این شرایط انقباضا بود برام.وگرنه کم کاری تیرویید گرفتم،ذف ...

تو رو خدا اینقدر به مشکلاتش فکر نکن. تو که اون همه تحمل کردی حالا اجرت رو ضایع نکن دختر... 

یک عده از دوستان ما توی تهران یه گروه دارن که برای افرادی که مایلند بچه زیاد بیارند ولی بارداریهای سخت دارن یا بچه هاشون زیادن تقسیم میکنن که مثلا در هفته یکی دو روز فی سبیل الله برن کمکشون. اگه دوست داری میتونی تو گروهشون عضو بشی. خواستی بگو و درخواست دوستی بده تا توی خصوصی برات لینک و اطلاعاتشونو بفرستم.

2706