2733
2734
عنوان

تاپیک جامع ***زایمان طبیعی پس از سزارین***

| مشاهده متن کامل بحث + 1673803 بازدید | 89597 پست

کسی شماره پاسخگویی ب مسائل شرعی آیت الله خامنه ای رو داره؟😐

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍       ای عهده دار مردم بی دست و پا حسین...                       

دوستان منو فعلا فراموش نکنید

واقعا وقت نکردم خاطره م رو بزارم انقدم مشکلات بعد زایمانم زیاد شد ک واقعا درگیرم 

ان شالله میام میزارم😚😚

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍       ای عهده دار مردم بی دست و پا حسین...                       

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چقد من حرف میزنم

دیروز رفتم پیش صابریان گره ی بخیه هامو وا کنه

گفت بخیه هات واشده جوش نخورده

هیچی دیگه

بخیه هارو وا کرد

دوباره بخیه زد😫

الان انگار دوباره تازه زایمان کردم

توروخدا اگه طبیعی زایمان کردین فکر نکنید میتونزد همه کار بکنید

۱۰روز مرایب خودتون باشید تا خوب بشید 

64413000 دفتر اقا 

برای استحاضه متوسطه هم باید برای هر روز یک غسل کنی اونم قبل نماز صبح و برای هر نماز اب بکشی و لباس عوض کنی و سریع بخونی ،باز هم حتما از دفتر بپرسید .

2731
دوستان منو فعلا فراموش نکنید واقعا وقت نکردم خاطره م رو بزارم انقدم مشکلات بعد زایمانم زیاد شد ک وا ...

بیزحمت از مشکلاتتون هم بگید.من احتیاج دارم بدونم با یه بچه کوچک و زایمان جذید شرایط چه طوریه. 

سلام دکتر خوب تو قم و تبریز کسی میشناسه که ویبک رو قبول کنه؟لطفا اگه میشناسین بگین

سلام عزیزم 

توی قم: 

دکتر لطیفی

دکتر شاه بوداقی

دکتر صمدی

و

ماماهای همراه مرکز رویش با مدیریت خانم رشیدی

همیشه جای شکرش باقیست الهی شکرت.....
چشم.فقط یه سوال من از دیروز حدود غروب کمردرد های پریودی دارم.دیشب هم توی خواب چندین مرتبه گرفت از خو ...

طبیعیه همش. سعی کن با دردات رفیق بشی. چون به مرور نحوه و میزانشون بیشتر میشه و باید خودتو برای درد اصلی آماده کنی. اینا ریزه میزه ان هنوز اولشه ولی هرچی درد سراغت بیاد خوبه. نشون دهنده بازشدن دهانه است. سعی کن وقت دردها فعالیت کنی. اگه وفت استراحتت نبود البته. شبها رو خوب بخواب این هفته. بدنت به انرژی نیاز داره. اما توی روز سعی کن وقتی درد داری فعالیت کنی برای نزول بچه تلاش کنی‌. از سجده و حرکات لگنی گرفته تاااا فعالیت های معمول و پیاده روی. 

همه کارایی که میکردی تا الان رو ادامه بده. خیلی هم عالیه. اینطور که من میبینم وضعیتت خیلی خوبه و فقط باید تلاشت رو بکنی. ان شاءالله خدا هم برات بخواد و هفته دیگه بیای خبر زایمانت رو بهمون بدی. چون کاشانی هستی و هم استانی خودمی بیشتر دعات میکنم😉🤗

برای حمایت از وی‌بک و رفع موانع زایمان طبیعی بعد از سزارین در کشور لطفا کلیک کنید و حمایت کنید:  https://www.farsnews.ir/my/c/98954
سلام دوستان اونایی ک زایمانتون طبیعی بود چقد طول کشید خوب بشید؟

دختر خوب تو نمیگی تازه زا بودی که به این سرعت زدی بخیه ها رو ترکوندی؟!... چندتا بخیه خوردی؟

خدا صبرت بده اونم با نماز خوندن... 

من بعد از ده روز خوابیدن دیگه خوب شدم نسبتا. روز ۱۲ دیگه خیلی خوب شدم. روز ۱۵ زایمان هم که زدم به جاده... ولی خب اون ۱۰ روز اول خیلی وحشتناک بود. زیاد واستادن خوب نیس. زیاد نشستن خوب نیست. کلا باید سعی کنی بیشتر بخوابی. عسل طبیعی بزن حتما. تو آب نمک رقیق هم اگه بتونی بشینی خوبه. زود بخیه ها رو جوش میده و خوب میشی. اگه توانش رو نداری هربار میری دسشویی با سرم شستشو هم خودتو بشور. فقط زیاد سرد نباشه که نابود میشی. ولرم باشه آبت همیشه. بچه ها برای دردشون زایلاپی استفاده میکردن اما من نکردم. عسل روی من خیلی خوب جواب داد. آناناس و کمپوتش و آبش رو هم تا مبتونی بخور. زخم رو خوب میکنه. آب هویج هم خوبه برات چون خونریزی رو کم میکنه. عدس رو بشور و بذار آفتاب خشک بشه بعد آسیابش کن تا نرم نرم بشه. روزی سه وعده اگه لکه بینی هات زیاده یه قاشق پودرعدس و یه قاشق عسل رو باهم بخور. دواست. بدمزه است اما عوضش زودتر خونریزیت بند میاد.

اگه استحاضه متوسطه ای یه بار در روز غسل بیشتر نداره. زمان غسل به میزان خونریزیت بستگی داره. یعنی اگه در روز خونریزیت بیشتره غسلت باید بعد از اذان ظهر باشه واگه شب تا صبحه بعد از اذان صبح. برای هرنماز وضو لازمه قبل هرنماز هم تطهیر و تعویض پنبه یا لباس. اگه کثیره باشی باید برای هرنوبت نماز غسل کنی که در اون صورت همون حالتی پیش میاد که خانم صابریان بهت گفتن. نزدیکای غروب آفتاب میتونی غسل کنی و با همون غسل و البته وضوی هرنماز ۴ تا نماز بخونی و نماز صبح مجدد غسل میخواد که میتونی تا نزدیکای طلوع صبر کنی که وقت تنگ بشه و با تیمم بخونی که البته معصیت هم هست ولی تیمم و نمازت صحیحه. رسما تو کثیره مرغابی میشی. ان شاءالله که مرغابی نشی.

دفتر آقا هم ایناست. تخصصی بانوان:

64413000 تهران

۳۷۱۱۲۲۵۳-۷ قم

به تهران بزنگی بهتره معمولا. 

عزیزم تا ۴۰ روز تازه زایی... رعایت کن....

برای حمایت از وی‌بک و رفع موانع زایمان طبیعی بعد از سزارین در کشور لطفا کلیک کنید و حمایت کنید:  https://www.farsnews.ir/my/c/98954
2738
بچه ها کسی در مورد نماز خوندن بعد نفاس پیشنهادی داره؟ من واقفا تو حرج هستم و برام خیلییی سخته بچه کو ...

دوتا نکته دیگه هم یادم اومد... یکی اینکه برای نشستن حتما از تیوپ استفاده کن که به بخیه ها کمتر فشار بیادو اگه رفتی خونه خودتون حتما سعی کن بخیه ها رو هوا بدی که زودتر خوب بشه.

نکته دوم درباره نماز خوندنت... قبل نماز پوشک بچه رو عوض کن و اگه گریه میکنه بغلش کن و بایست نماز. هیچ ایرادی نداره. توی رکوع بچه رو با یه دست باید بگیری و یه دستت به زانوت باشه کافیه و درسته. سر سجده باید بذاریش زمین تا ۷ عضوت کاملا روی زمین بیاد. این که میگم رو خانم همیز روایتش رو از توی وسایل الشیعه میخوندن و از قول امام صادق. حتی میگفتن تو روایت اومده که مادر بچه شیرخوارش رو بغل کنه و نمازشو بجا بیاره و قبل از اتمام نماز تو تشهد آخر قبل از سلام شیرش هم بده. (تاکید بر اهمیت اقامه نماز اول وقت و اهمیت محبت و رسیدگی به فرزند به طور همزمان)

سلام دوستان گل گلاب.... الحمدلله رب العالمین بالاخره این دختر کوچولو فاطمه گلي با سن حاملگی 42هفته ...

سلام عزیزم مبارک باشه خداروشکر که هردو سالمید و تونستین ویبک کنید و به آرزوتون برسید انشالله که قدمش پراز خیر و برکت باشه ، برای ماهم دعا کنین 

بچه ها کسی در مورد نماز خوندن بعد نفاس پیشنهادی داره؟ من واقفا تو حرج هستم و برام خیلییی سخته بچه کو ...

ببین خانومی

من هم فکر می کردم متوسطه هستم

ولی در واقع قلیله بودم

بعد هم هی می رفتم غسل

دقیقا این معضلات شما را هم داشتم

و اینکه به علت بخیه هام اصلا نمی تونستم نماز عادی بخونم

واقعا هر روز حموم کردن برای زائو خوب نیست

من اگر این بار زایمان کنم و مشکل خونریزی بعد از دوره نفاس را داشته باشم فقط تیمم می کنم

چون اون حجم از حمام برام واقعا آزار دهنده بود

همش تو بدنم حس لرز داشتم 

انگار همش بدنم خیس بود

شستن مرتب موهام باعث میشد هی سردرد بگیرم

چون میگرن دارم

دوستان و خانم های نی نی سایتی عزیز اگر علاقه مند به زایمان طبیعی هستید و بخاطر سابقه سزارین فرصت تجربه این قسمت از علاقه مندی تون را از دست دادید پیشنهاد می کنم به این تاپیک مراجعه کنید تا از تجربیات من و دوستان من که موفق به زایمان طبیعی بعد از سزارین شدیم استفاده کنید😊
بیزحمت از مشکلاتتون هم بگید.من احتیاج دارم بدونم با یه بچه کوچک و زایمان جذید شرایط چه طوریه. 

شرایط بسی سخت هست😉

ولی اندکی صبر سحر نزدیک هست😊

روزهای اولش خیلی سخت میگذره

ولی خدا کمک می کنه

خیلی هم زود می گذره

دوستان و خانم های نی نی سایتی عزیز اگر علاقه مند به زایمان طبیعی هستید و بخاطر سابقه سزارین فرصت تجربه این قسمت از علاقه مندی تون را از دست دادید پیشنهاد می کنم به این تاپیک مراجعه کنید تا از تجربیات من و دوستان من که موفق به زایمان طبیعی بعد از سزارین شدیم استفاده کنید😊
دختر خوب تو نمیگی تازه زا بودی که به این سرعت زدی بخیه ها رو ترکوندی؟!... چندتا بخیه خوردی؟ خدا صبر ...

خیرشو ببینی... کامل کامل بود 😘😘😘

2706