2733
2734
عنوان

تاپیک جامع ***زایمان طبیعی پس از سزارین***

| مشاهده متن کامل بحث + 1680148 بازدید | 89737 پست
راستش نه دقیق نمیدونم.من زنگ زدم خانم صابریان .باهاشون مشورت کنم گفتن یه جلسه فردا یا شنبه بیا من ور ...

بستگی به خودت داره که بری یا نه. اگه اسباب کشی داری که دیگه پیاده روی لازم نداری. ورزش هم نمیخواد. خود اسباب کشی رو با تمام توان و البته احتیاط انجام بدی تمومه. 

عزیزم من اصفهان ویبک کردم. 

ورزشهای لگنی هم عمده اش همون اسکات و پامرغی رفتن و پنگوئنی و قر لگنه به اضافه چندتای دیگه که بیشتر لگن رو آماده میکنه. 

رفتن پیش خانم صابریان از لحاظ آرامش بخشی و کمکی که بهت میکنن قطعا موثره و خوبه. اما واقعا بستگی به خودت داره که بری یا نه... بالاخره هنوز یک هفته وقت مونده و همین یک هفته میتونه خیلی چیزا رو تغییر بده. ‌

من اگه جای تو بودم احتمالا استخاره میکردم برای رفتن و نرفتن... اگه اعتقاد داری استخاره کن.

و اینکه نماز روز پنج شنبه رو بخون. رد خور نداره....

برای حمایت از وی‌بک و رفع موانع زایمان طبیعی بعد از سزارین در کشور لطفا کلیک کنید و حمایت کنید:  https://www.farsnews.ir/my/c/98954
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
بستگی به خودت داره که بری یا نه. اگه اسباب کشی داری که دیگه پیاده روی لازم نداری. ورزش هم نمیخواد. خ ...

سلام عزیزم.بله حق باشماست.بیشتر به این نیاز دارم که یکی بهم آرامش بده و بگه که میتونی.البته که در نهایت همه چیز در ید قدرت خداست...به استخاره هم اعتقاد دارم وآدمی هستم که اگه استخاره کنم به اصطلاح پا روش نمیذارم وحتما عمل میکنم به همین دلیل کم به استخاره رو میارم.حالا ببینم چی پیش میاد.عزیزان دعام کنید خدا خودش اونچه درش خیره برام پیش بیاره...در ضمن صحبت کردن ونظر خواستن از شما دوستای گلم هم مایه آرامشه چون واقعا احساس همو درک میکنیم....

سلام عزیزم.بله حق باشماست.بیشتر به این نیاز دارم که یکی بهم آرامش بده و بگه که میتونی.البته که در نه ...

ببین عزیزم تو میتونی. شک نکن‌. خیلی از ماها تونستیم تو هم میتونی. فقط صبر کن. همین. اگه محدوده لقاح رو هم به قمری بدونی میتونی خودت حساب کنی و ۹ ماه و ۹ روز بعدش رو دربیاری. فقط آرامش داشته باش و صبور باش. ورزشهای لگنی رو انجام بده پروانه و الاکلنگ برو. به قول معروف با جاروی دستی بشینن و خونه رو جارو کن تا دردات شروع بشه. شیاف که میذاری؟! این هفته شبی دو سه تا بذار. مراقب باش کیسه آبت باز نشه اما اگه باز شد سجده های طولانی برو. تن به بستری زودهنگام هم به هیچ وجه نده. همه خطرات مال هفته ۴۰ به بعده. شما که هنوز وارد ۴۰ نشدی پس نگران نباش. 

فقط بسپار خودتو دست خدا..‌ همین

برای حمایت از وی‌بک و رفع موانع زایمان طبیعی بعد از سزارین در کشور لطفا کلیک کنید و حمایت کنید:  https://www.farsnews.ir/my/c/98954
ببین عزیزم تو میتونی. شک نکن‌. خیلی از ماها تونستیم تو هم میتونی. فقط صبر کن. همین. اگه محدوده لقاح ...

چشم.فقط یه سوال من از دیروز حدود غروب کمردرد های پریودی دارم.دیشب هم توی خواب چندین مرتبه گرفت از خواب بیدار میشدم دوباره خوابم میبرد.اصلا هم نظم نداره .مثلا تو یه ساعت چندین مرتبه است.بعد یه دو ساعتی اصلا نیست.ماه درد که میگن همیناست؟ 

2738

من خواهرم بچه ی اولشو سزارین شده بعده دوسال دوباره بچه دارشد راحت وطبیعی بدنیا آورد بدون هیچ کاری .حتی تاچهارماهگیش نمیدونست حامله س فک میکرد پریودش عقب افتاده

ان شاالله همه به حاجتشون برسن
در ضمن صفا خانم شیاف مغربی رو میذارم.خودم فکر میکنم نرمی دهانه به همین خاطر بوده.دم نوش هارو هم میخو ...

ممکنه برا معاینه باشه البته برا معاینه تا یکی دو روز نهایت طول بکشه

احتمال زیاد داره بدنت داره آماده میشه؛ یادمه ماما بیمارستان همینو می گفت که اول ممکنه امروز بگیره بره تا چند روز بعد

بعد امروز بگیره بره تا فردا 

بعد دوباره فردا بگیره مدتش بیشتر شه یا چندین مرتبه شه

گفت همینطور فاصله ها کمتر میشه تا برسه به فاصله ساعت؛ و دقیقه که یعنی وقت زایمانت هست ؛ گفت رحم با این کار  خودشو آماده سازی می‌کنه برا زایمان .

(حالا ممکنه همه هم اینطوری نباشند.)

سلام دوستان

اونایی ک زایمانتون طبیعی بود چقد طول کشید خوب بشید؟

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍       ای عهده دار مردم بی دست و پا حسین...                       
سلام دوستان اونایی ک زایمانتون طبیعی بود چقد طول کشید خوب بشید؟

منظورم بخیه هاست؟

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍       ای عهده دار مردم بی دست و پا حسین...                       

بچه ها کسی در مورد نماز خوندن بعد نفاس پیشنهادی داره؟ من واقفا تو حرج هستم و برام خیلییی سخته بچه کوچیک دوساله دارم احکام متوسطه رو هم باید انجام بدم

اصلا نمیرسم

همش در حال گریه بچه نماز میخونم

از خ صابریان ک پرسیدم میگفت غسلت رو نگه دار موقع غروب آفتاب سریع غسل کن  ۴تا نمازت رو اون موقع بخون نماز صبح رو هم تیمم کن میشه اینجوری؟؟

و این ک ببخشید دوستان برای هر نماز ک وضو میگیریم علاوه بر این ک دستمال رو عوض میکنیم باید آبش هم بکشیم؟؟

2706