2733
2734
عنوان

تاپیک جامع ***زایمان طبیعی پس از سزارین***

| مشاهده متن کامل بحث + 1674159 بازدید | 89607 پست
سلام،میگم کپسول گل مغربی اثر خوراکیش بیشتره یا اثر شیاف کردنش؟دکتر خودم گفت بذار دردهات خودش شروع بش ...

همه سوالات سوال منم هست😂😂😂😒😂

سلام باربی های تو خونه😃                                      گروه قرمز❤️      تاریخ شروع رژیم ۱۹ شهریور       وزن شروع: ۱۱۵.۵۰۰🙄 ....۱۱۳.۵۰۰✓.....  ۱۱۲...۱۱۱...۱۰۹,600...  هدف اول رسیدم هورااااا   ۱۰۹🔓🔑...۱۰۷،۸۵۰......۱۰۶...۱۰۵،۷۰۰...۱۰۴،۳۵۰✓ ...هدف دوم۹۹🥰🔒 هدف سوم   ۸۹🤩   هدف چهارم ۷۹😍💪               هدف آخر ۷۵🔒 💃💃💃🤩🤩 ......                              یبار ب هدفم رسیدم.الان هم میتونم مطمعنم.خیالت راحت غصه منو نخور😂                              ی خانم خونسررررد و صبورم 😊             حالا تو هی بیا خودتو جلوم جر بده 😅😅😅.               نه حالا ک فک میکنم منم بی عصاب شدم از دست این شوور و بچه ها🙄🙄🙄
من دیروز رفتم سونو داپلر و رشد جنین دادم پیش دکتر مریم‌کسراییان ، خداروشکر جفت مشکلی نداشت و رشد جنی ...

بله ورزشاتو بکن

منم تو سونو داپلر بریچ بود.انقد سجده چهاردست وپا رفتم چرخید.

ن دیگ بچرخه احتمالا کمه.چون جاش تنگ میشه دیگ🤔

سلام باربی های تو خونه😃                                      گروه قرمز❤️      تاریخ شروع رژیم ۱۹ شهریور       وزن شروع: ۱۱۵.۵۰۰🙄 ....۱۱۳.۵۰۰✓.....  ۱۱۲...۱۱۱...۱۰۹,600...  هدف اول رسیدم هورااااا   ۱۰۹🔓🔑...۱۰۷،۸۵۰......۱۰۶...۱۰۵،۷۰۰...۱۰۴،۳۵۰✓ ...هدف دوم۹۹🥰🔒 هدف سوم   ۸۹🤩   هدف چهارم ۷۹😍💪               هدف آخر ۷۵🔒 💃💃💃🤩🤩 ......                              یبار ب هدفم رسیدم.الان هم میتونم مطمعنم.خیالت راحت غصه منو نخور😂                              ی خانم خونسررررد و صبورم 😊             حالا تو هی بیا خودتو جلوم جر بده 😅😅😅.               نه حالا ک فک میکنم منم بی عصاب شدم از دست این شوور و بچه ها🙄🙄🙄

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اقا من چ کنم؟؟؟؟😩😩😩😩

این سونو اخری تاریخ زایمانمو هفته دیگ داده🤔 ینی درسته یا حتما بچه درشت بوده ک ی هفته زودتر گفته؟؟؟؟

استرس گرفتم بخدا 

یکی از دوستام‌تاریخ زایمان حتی پری هم با من یکی بود ۴ روزه زاییده😭 پس من چرا انقد بی دردم🤔

ممنون عزیزم. شیرم خیلی کم شده...چون نمی مکه.فک نکنم بتونم به ارزوم برسم.

چقد ناامید؟!!!!!

مگه شیر به همین راحتی خشک میشه؟!

حتی من شنیدم اینهایی که شیرخوار از پروشگاه میارن مادرخونده با عشق سینه دهنش بزاره شیر جریان میکنه(نمیدونم چقد درسته ) ولی منظورم قسمت امید داشتن قضیه است

منم تا دو ماه شب و روز فقط سینه دهن بچه میزاشتم تا بالاخره تونست بگیره

سخته ولی شدنیه

2728
چقد ناامید؟!!!!! مگه شیر به همین راحتی خشک میشه؟! حتی من شنیدم اینهایی که شیرخوار از پروشگاه میارن ...

خودم هنوز دارم تلاش میکنم،خیلی خیلی.امید دارم،ولی چون عادت به شیشه کرده،کمی سخته

جوری خدا رو توی تک تک لحظه سزارین شدنم لمس کردم،که اگه طبیعی میشد،درک نمیکردم.ممنون خدا جون،که همیشه حواست هست و قشنگترین لحظه ها رو برام میسازی.تو بخواهی،سومی طبیعی میارم😁😍
چشم دعات میکنم.. گشنگی بهش نده.. براش تلاش کن.. شیرخشک رو با کلک بهش بده.. الان خیلی کوچولو هست که ب ...

یعنی یه چش سفیدیه...با قاشق و سرنگم دیکه راضی نمیشه.

ولی من کماکان دارم‌تلاش میکنم

جوری خدا رو توی تک تک لحظه سزارین شدنم لمس کردم،که اگه طبیعی میشد،درک نمیکردم.ممنون خدا جون،که همیشه حواست هست و قشنگترین لحظه ها رو برام میسازی.تو بخواهی،سومی طبیعی میارم😁😍
2738
شیشه بهش نده.. جور دیگه سیرش کن

نمیشه دیگه....خیلی گریه میکنه.نه به سرنگ راضی میشه دیگه نه قاشق.

امروز سینم رو گرفت...اگه شیرم‌زیاد بود و سیرش میکرد حتما باز برمیگشت طرف سینم.

یعنی یه چش سفیدیه...با قاشق و سرنگم دیکه راضی نمیشه. ولی من کماکان دارم‌تلاش میکنم

عزیزم   

انگشت دستت رو تمیز بشور.. بذار توی دهنش.. بذار سقف دهنش میمکه.. بعد از گوشه لبش با سرنگ شیر بده.. اینطوری هم سیر میشه هم فکش قوی میشه.. وقتی یکم سیر شد تلاش کن برای گرفتن سینه

عزیزم     انگشت دستت رو تمیز بشور.. بذار توی دهنش.. بذار سقف دهنش میمکه.. بعد از گوشه لب ...

گلدونه اینم امتجان کردم امروز،ولی گریه کرد....البته من گوشه دهانش میزاشتم.حالا امتحان کنم سقف دهانش بزارم

بیشتر از قوت بدن و تغذیه و استراحت؛ بعد روانی هست که بدونی شیر میاد . من حتی شنیدم  بعضی ها نو ...

الانم که هرازگاهی سینه میگیره،بعد از سیر شدنشه،خودم رو لخت میکنم،تا بگیره.نوازشش میدم...

ممنون از همتون که دلسوزانه راهنماییم میکنید