2733
2739
عنوان

تاپیک جامع ***زایمان طبیعی پس از سزارین***

| مشاهده متن کامل بحث + 1673869 بازدید | 89598 پست
سلام. من امتحان کردم و پشیمونم. دردام سه روز طول کشید. تو پنج سانت یهو انقباضا متوقف شد که دیگه با س ...

ممنونم عزیزم خیلی لطف کردین .فکر کنم به بچه هم فشار بیاد .برای شروع درد نمیدونم چیکار کنم ،آخه سره بچه اولم هم درد نداشتم و انقدر موند که ۴۲ هفته تموم شد و چون جفت پیر شده بود با اولین القا ،افت ضربان قلب پیدا کرد 

وزن اولیه: ۷۹.۵   وزن هدف: ۵۹.۵
خدایا کی این روزا تموم میشه شب روز نصف شب فکرو ذهنم شده زایمان😭 خییییلی واسم دعا کنین موفق شم&nbs ...

اگ تهرانی ادرس ماما رو بگو منم ی سر برم پیشش تاریخ دقیقم نمیدونم ممنون

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

[QUOTE=172848810]عزیز جان اول از همه به خودت استرس نده که همین باعث میشه خدایی نکرده نتونی ویبک انجام بدی توکل به خ ...[/QUOTE

ممنونم عزیزم از راهنماییت، منم میخوام همینکار را بکنم و بهذپیشنهاد یکی از دوستان تو همین تاپیک میخوام پرستار همراه بگیرم واسه اون روز، فقط ببخشید میشه بپرسم بعد از زایمان مشکلی تو راه رفتن و انحام کارهای شخصی نداشتین؟؟؟ واینکه شما از دکتر موید محسنی راضی بودین؟؟؟ ببخشید خیلی زیاد شد رسیدگی بیمارستان در اوضاع کرونا چطور بود؟؟؟, منم میخوام برم خاتم و اگه بشه با دکتر موید محسنی، البته ببخشید میشه بپرسم‌چطور میتونم نوبتشون را بگیرم تلفنی آدرسی دارید شما  اصلا نمیدونم قبول میکنن تو هفته ۳۳ باشم😔😔😔😔

من اگه بشه میخوام خانم صابریان را به عنوان ماما همراه داشته باشم حالا نمیدونم خاتم قبول میکنن ماما از بیرون

2731
سلام عزیزو این شرایط به انتخاب وی بک یا سزارین ربطی نداره هر کدوم رو بخوای انتخاب کنی بالاخره باید ...

سلام، آره دوست عزیز همینکارو دارم میکنم و بیمارستان خانم الانبیا را میخوام برم و اگه بشه با دکتر موید محسنی و به پیشنعاد یکی از بچه ها پرستار همراه میگیرم تا مشکلی برا همراه نداشته باشم انشالله

سلام گلم.منم خیلی خوشحال شدم شما را پیدا کردم. من الان ۳۷ هفته تمام هستم.من پیش خانم دکتر غروی ن ...

سلام به دوستان گلم

شماره مطب خانم زمانی: ۳۴۵۰۸۳۴۱

فقط صبح ها هستند.

رژیم روزانه مادر باردار که خانم زمانی به من دادند

۱.بادام سنگی ۱۵ عدد به صورت شیره بادام به همراه شیره انگور

۲.فندق ۱۵ عدد

۳.گردو ۲ عدد یا در تابستان خربزه

۴.خرما ۳یا ۵

۵.زیتون ۷ عدد

۶.روغن زیتون ا غ ق

۷.انجیر ۵ یا ۷ عدد خیس کنید و صبح ناشتا

۸.زرده تخم مرغ نیم برشت هفته ای ۵ یا ۷

۹.سیب شیرین ۱ تا ۲ قرمز بهتره

۱۰.انگور ۱ خوشه در صورت نبود شیره انگور

۱۱. مویز بدون هسته ۲۱

۱۲. سویق سنجد ۱ ق غ خشک تا آخر بارداری

۱۳.ماه پنجم سویق نخود

۱۴. ماه هفتم سویق زردک

توجه مغزها خوب جویده شود.

فکر کنم اگه اینها را من خورده بودم تا حالا بچه ام رستم شده بود😉

گفتم بنویسم شاید بدرد بقیه هم بخوره

عزیزم اگر الان دکترت گفته زیر با ر وی بک نمیره پس چرا دکترتو عوض نمی کنی!!!!؟ اگر می خوای بری خاتم ...

آره عزیزم دیگه تو فکر اون دکتر نیستم ولی میگم اگر شرایط سزارین شد دیگه راضیم به رضای خدا و همون دکتر خودم هم اونجاست و اگه بخوام میتونم سزارین را با خودش انجام بدم البته نمیدونم میشه وسطش دکتر را عوض کرد یا نه ولی خب مهم نیست همین دکتر موید محسنی  و بقیه هم بالاخره علاوه بر وی بک سزارین های زیادی انجام دادن و مطمئنا تو این زمینه هم متبهر هستند

بچه ها برا من دعا کنید

چون حتی برای یه سرم زدن، نمیتونم بچه هارو به کسی بسپارم. این هفته هم همسرم اغلب نیست. نمیدونم از کی کمک بگیرم.

راستی سرم رو آزاد میدن داروخانه ها؟

خداوندا مرا اولاد بسیاری عطا فرما... که در راه حسینت لشکری از خون من باشد... شبهای قدر رفت و دیوانه‌ی تو باز... تقویم را به شوقِ محرم زند ورق...کربلا روزی هر کس شد گوارای وجود... آرزو ماندن به دل هم قسمت جامانده‌هاست... بعد زوار حریمت حالی از ماهم بپرس... نوبتی هم باشد آقا نوبت جامانده هاست
2738
دوستان معده من خیلی اذیته   راهکاری ندارین؟ یا درد دارم، یا ضعف شدیییییید، یا تهوع شدییییی ...

گلدونه جان سلام

من خودم خیلی خیلی با این معده ام درگیر بودم و هستم حتی از قبل بارداری متخصص طب سنتی بهم گفت که اگه معده ات را اصلاح نکنی خیلی اذیت میشی توی بارداری ولی من عجله داشتم برا همین به حرفش گوش ندادم و واقعا هم اذیت شدم ولی کلا تجربه هامو میگم چون هم درمان طب سنتی را انجام دادم هم شیمیایی.

چند تا نکته

-روش دکتر خیر اندیش برای گرم شدن معده:

۱ ق بارهنگ  با ۱ لیوان عرق نعنا میجوشونی با عسل صبح ناشتا درصورتی که ببخشید مزاجت رو به یبوست باشه بجای ۱ لیوان عرق نعنا ، نیم لیوان عرق نعنا نیم لیوان گلاب میریزی تا ۴۰ روز که این روش با مداومت اثرشو نشون میده. این روش طبق گفته خود دکتر خیر اندیش هیچ مشکلی برای خانمای باردار نداره

-برای مشکل معده تا میتونی باید کباب چنجه بخوری البته بخاطر گرونی گوشت دیگه هرکس هر چقدر وسعش هست

-اگه ریفلاکس داشته باشی حواست باشه مثه من عرق نعنا نخوری چون عرق نعنا ریفلاکس و اسید معده را بد تر میکنه

-دمنوش زنجبیل روزی چند مرتبه

-آویشن ممنوعه ولی من دیگه چون ماه آخر بودم بهم گفت میتونم از این پودر های هاضوم که مخلوط آویشن و سیاهدانه هست روزی یه ق چ بخورم که به شروع شدن دردهام هم کمک کنه.

-تا میتونی غذاهای چرب نخور و حتی اگه امکانش را داری از روغن های کارخانه ای استفاده نکن مثلا من خونه خودمون که روغن کنجد و روغن زیتون استفاده میکنم حالم بهتره تا خونه مامانم که روغن آفتابگردان استفاده میکنن

-چای هم خیلی خیلی معده بهم ریزه حواست باشه

-من با اینکه اصلا دوس نداشتم قرص بخورم ولی در کنار همه اینا قرص پنتوپرازول خیلی برام موثر بود.

کلا من خودم حالت تهوع اول کار خیلی اذیتم میکرد ولی اگه اینطوری نگاه کنی که به این واسطه بدن میخواد چیزای بد خودش را دفع کنه و خون سالم و پاک وارد بدن بچه کنه تحملش راحتر میشه و اینکه نان خشکه نازک و تازه و کشک خشک هم میتونه ویارت را کنترل کنه.

انشالله بهتر بشی.

بچه ها برا من دعا کنید چون حتی برای یه سرم زدن، نمیتونم بچه هارو به کسی بسپارم. این هفته هم همسرم ا ...

باران جان فکر نکنم آزاد بهت بدهند ولی میتونی بگی یه نفر بیاد تو خونه بهت تزریق کنه.بعضی از این تزریقاتی ها هم خودشون سرم دارن .انشالله که خیلی زود خوب  و سرپا بشی.

سلام عزیز نه تهوع نیست، کلا معده ام سر ناسازگاری داره.. همیشه گشنمه.. حتی وقتی میخورم! مثلا از خواب ...

سلام گلدونه جون.خوبی؟نی نی کی دنیا میاد؟حالت چجوره؟

جوری خدا رو توی تک تک لحظه سزارین شدنم لمس کردم،که اگه طبیعی میشد،درک نمیکردم.ممنون خدا جون،که همیشه حواست هست و قشنگترین لحظه ها رو برام میسازی.تو بخواهی،سومی طبیعی میارم😁😍
اگ تهرانی ادرس ماما رو بگو منم ی سر برم پیشش تاریخ دقیقم نمیدونم ممنون

سلام خوبی؟پریوش جون من شمارو نیشناسم؟لکس کاربریتون اشناست.اسمتونم اره.

جوری خدا رو توی تک تک لحظه سزارین شدنم لمس کردم،که اگه طبیعی میشد،درک نمیکردم.ممنون خدا جون،که همیشه حواست هست و قشنگترین لحظه ها رو برام میسازی.تو بخواهی،سومی طبیعی میارم😁😍
دوستان کسی تجربه فوکوس اکوژن تو بطن چپ جنین داشته یا جایی دیده؟ تو سونو آنومالی اینو گفتن باید اکو ...

به زیاد بخور یا دمنوش به مربای به قلب جنین قوی میکنه سونوها زیاد حرف میزنن استرس نده بخودت کلن. برا حفظ جنین هم بعدنماز صبح یس بخون بچه سالم بدنیا میاد

سلام خوبی؟پریوش جون من شمارو نیشناسم؟لکس کاربریتون اشناست.اسمتونم اره.

منم شنا برام خیلی اشنایی ویبک ۲ام دفعه پیش هم تو تاپیک بودم دوسال و نیم پی

ش حدودا ک سز شدم شما بوشهر بودی؟؟

گلدونه و بقیه ک تهوع دارن من سر اولی تا بعد زایمانم تهوع داشتم چون ب نظرم پاکسازی نکرده بودم تغذیه ام خوب نبود قبل بارداری هیچ نسخه ای هم اثر نکرد و بعدا فهمیدم نباید اصلا وسط و قبل بعد غذا مایعات استفاده کنم معده خیلی ضعیفی داشتم سر دومی ک خدا خواسته بود نسخه ابن سینا کوبیده با سماغ فراوووون ب دادم رسید حتی اگ بعدش ببخشید بالا بیاریش دهانه معده ام قوی کرد سومی هم اول از همه ک خیلی زود شروع شد تهوعم ماه رمضان روزه گرفته بودم با غذای ساده سالم فک کنم تاثیر داشت و ائمه رو قسم دادم گفتم بخاطر شما باردار شدم رحم کنید فقط این یکی حذف ش خخخخ ک خداروشکر اکی شد و اصلا تا تشنه نمیشدم اب نمیخوردم و مایعات صنعتی اصلا. چای به رب انار خدایییش نسبت ب دوتای قبلی خیییلی کمتر بود. نمیذاشتم معدم خالی شه ی چیز کوچولو حتما میخوردم ولی دقیق یادم نمیاد کدوم اصل کاری بود ک منو نجات داد از ویارای وحشتناک

2706