2737
2734
عنوان

معرفی بازارایابی و نت ورکینگ

210 بازدید | 16 پست

سلام دوستهای خوبم من با یه شرکت کار می کنم که فوق العاده محصولات عالی داره و بازاریاب استخدام می کنه اگر کسی هست که علاقه ای به این کار داره و دوست داره آشنا بشه با این کار یه پیام بزاره اینجا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

هیچ کدومشون درست و حسابی نیستن ..سرجم دو سه تا محصول درست و حسابی دارن .. نت ورک توی ایران ینی خالی کردن جیب یه عده ادمی ک در ب در دنبال کارن

بالای سر کسی که خوابه "خیار" نخورید 😐                                                                                       
2738
   واقعا ؟؟؟؟؟

بعله!!

من ک خیر ندیدم .. فقط بالاییا سود خوبی میبرن ..

با اینکه نت ورک خعلی چیز خوبیه ولی توی ایران بد شروع شده ..خیلی بد

کدوم شرکت بودین؟؟

پنبه ریز ..بادران

یکی دیگم این اواخر شروع کرده ..اسمش یادم نیس ..البته عضوش نیستم دیگه

پنبه ریز ..بادران یکی دیگم این اواخر شروع کرده ..اسمش یادم نیس ..البته عضوش نیستم دیگه

ببخشید فضولی نباشه البته چه سالی نتورک کار کردین ؟

😎 67 روز پیش تولدم بود اونایی که کادو ندادن امروز اماده کنند 😎
ببخشید فضولی نباشه البته چه سالی نتورک کار کردین ؟

94.95

شما خودتون نت ورک کار میکنید؟!

بله  شرکت پنبه ریز البته قبول دارین که لیدر تیم و بالاسری و نحوه آموزش خیلی مهمه

مهم هس .. ولی محصولاتم مهمه .. ب نظرم محصولاتشم خوب نیس

2706