2733
2734
عنوان

از هنرت عکس بذار ببینیم🥲🪴📸

| مشاهده متن کامل بحث + 56891 بازدید | 851 پست
عکاسی

دوببین عکاسی دارید ؟ یا این عکسا با گوشیه؟

برای مادر شدنم دعا کنید 🥺❤️‍🩹🙏مادر بچه های سالم و صالح🥲 به امید روزی که منم بیام تاپیک بزنم صاحب فرزند سالم و زیبا شدم  🥹😍🤱                                                                                          از زمانی که او دوستم دارد                                                                     در چشم خود ارجمند میایم💕🧚‍♀️

تعریف از خود نباشه هنرهای زیادی بلدم...سیاه قلم...مینیاتور...رنگ و روغن

انواع کیک های کافی شاپی و شیرینی و تولدو ....

اهل عکاسی هم نیستم ابدا..عکسایی ک ميندازم از کارام ساده و بی کیفیت هستن

ناگهان خوابی مرا خواهد رُبود ••• من تهی خواهم شد از فریادِ درد ••• خاک می‌خواند مرا هر دم به خویش ••• می‌رسند از رَه که در خاکم‌ نهند ••• آه شاید عاشقانم‌ نیمه شب‌ ••• گل به روی گورِ غمناکم‌ نهند ••• لیک دیگر پیکرِ سردِ مرا ••• می‌فشارد خاکِ دامن گیر  و پاک ••• بی تو دور از ضربه های قلبِ تو ••• قلب من می‌پوسد آن جا زیرِ خاک ♡
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
خواهر منو تو اون دنیا جواب اینکارامونو پس میدیمممم😂🤌

برنامه کوکپدروبدانلودکن وبیااونجاهمشون دستورشون بذاریادبگیریم .کوکپدبرنامه آشپزیه

خدامن وبچه هام ازاین جهنم نجات بده حتی شده بامرگ
برنامه کوکپدروبدانلودکن وبیااونجاهمشون دستورشون بذاریادبگیریم .کوکپدبرنامه آشپزیه

اتفاقا اونجا هم کاربری دارم عزیزم

اما فعالیتی ندارم

همه فعالیتم سرآشپز پاپیون هست 

به زیر خاکستر صبر ، قلبی‌ست که میسوزد...
بله ته دیگ سیب زمینی هم میریزیم  ولی سیب سرخ شده رو همه خورشت ها میریزیم  اصفهان

ماهم روی قیمه وکنارمرغ سیب زمینی میریزیم .روی قرمه سبزی اولین باره میبینم .نوش جونتون

اتفاقا اونجا هم کاربری دارم عزیزم اما فعالیتی ندارم همه فعالیتم سرآشپز پاپیون هست 

حیفه بذارماهااستفاده کنیم عزیزم .سرآشپزپاپیون زیاددوست ندارم چون فقط عکسه طرزتهیه نمیذارن که .