2733
2739

خواهرم میگه شوهرش مثله اینکه دچارش شده اما خواهرم تازه فهمیده چون رابطشون دیر به دیره حالا میخواد ببینه درمانش چجوریه یا اینکه  امکان داره خواهرم وبچه هاشم دچاربشن اگه تجربه دارین لطفا راهنمایی کنید بنده خدا خیلی استرس داره 

از وقتي با نى نى سايت آشناشدم يادم نميام از ٢شب زودترخوابيده باشم 🥴🤕
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

استرس همه چی رو خراب میکنه با حوصله ببرن مطب بهشونو درمان بشن 

دلتونو قلبتونو روحتونو پاک نگه دارید ، اخلاق بد ،روح افسرده، دل ناپاک هیچ بنی بشری رو به هیچ ارتفاعی نرسونده  
فک کنم با لیزر از بین میبرن شوهرشون زود دکتر مراجعه کنن رابطه هم نداشته باشن

بنده خدا نمیدونسته میگه رابطه یکبار داشته

امکان داره که اشتباه کرده باشه و زگیل نباشه . بله اگر زگیل باشه از طریق رابطه امکان انتقال داره

میگه اول پوست پوست میشده هی وبعد یه مدت انگار حالت گوشت های ریز اضافه دراومده خیلی نگرانه بچه هاشه می ترسه از دستشویی وحمام بهشون منتقل بشه

2740

اینجا یه نفر تایپک زده بود قطره اسیدسالیسیک خوبه باز دقیق یادم نیست درست گفتم یا نه 

دلتونو قلبتونو روحتونو پاک نگه دارید ، اخلاق بد ،روح افسرده، دل ناپاک هیچ بنی بشری رو به هیچ ارتفاعی نرسونده  
اینجا یه نفر تایپک زده بود قطره اسیدسالیسیک خوبه باز دقیق یادم نیست درست گفتم یا نه 

شما میدونین از دستشویی وحمام هم امکان داره انتقال بده به اینها

میگه اول پوست پوست میشده هی وبعد یه مدت انگار حالت گوشت های ریز اضافه دراومده خیلی نگرانه بچه هاشه م ...

دقیقا کدوم قسمت بوده روی خود الت یا کیسه بیضه ؟ برای اطمینان خاطر باید خودش و همسرش ازمایش HPV انجام بدن 

شما میدونین از دستشویی وحمام هم امکان داره انتقال بده به اینها

نمیدونم یه بار راجبش تحقیق کردم یه سریا گفته بودن احتمالش هست ولی خیلی کم ، بگید برن لیزر یا کرایو کنن 

دقیقا کدوم قسمت بوده روی خود الت یا کیسه بیضه ؟ برای اطمینان خاطر باید خودش و همسرش ازمایش HPV انجام ...

نمیونم باید ازش بپرسم میگفت قراره فردا دکتر بره شوهرش 

نمیدونم یه بار راجبش تحقیق کردم یه سریا گفته بودن احتمالش هست ولی خیلی کم ، بگید برن لیزر یا کرایو ک ...

فردا قراره بره دکتر کرایو چیه عزیزم؟

2706