2733
2739
عنوان

میاین راهنماییم کنین

87 بازدید | 17 پست

سلام.  من قبلا مدرسمو ول کردم و دیپلم نگرفتم

الان دارم میخونم.  شانس من یازدهمم نهایی شده و با بچه کوچیک واقعا نمیدونم چطوری قبول بشم.  مستمرمون ۲۰دادن گفتن ۷بگیرین قبولین. 

رشته کاردانش بیشترا رفتن. اون راحته امتحاناتشم نهایی نیسش 

بنظرتون از انسانی تغییر بدم به کاردانش؟ یا همین انسانیو بخونم؟ 

خب اگه فقط دیپلم می خوای نگران نباش هر رشته ای دیگه ۷ میگیری با بچه هم ولی اگه هدفت کنکوره خب باید عالی بشی چون بعدا یک بار بیشتر برای هر پایه بیشتر فرصت ترمیم نمی دن

کاربری سوممه جدید نیستم برای سال ۹۸                         خدای عرضه اینو بهم بده که برای هدفم بجنگم و بهش بالاخره برسم 🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
یعنی همین انسانی بهتره؟  روان شناسی یا حقوق

من خودم رشتم ریاضی فیزیکه سال دهمم خودتون میدونید چقد رشته سختیه ولی چون علاقه دارم برام آسونه شما هم اگه علاقه داری ادامه بده شاخه نظری خیلی بهتره . کلا ۱ سال دیگه مونده

موفق باشی گلم آفرین 👏🏻حقوق اگه بخونی که نونت تو روغنه

نه عزیزم کنکور نمیدم. دانشگاه پیام نور

خب بازم مگه یه معدل ۱۳،۱۴ نمی خواد با هر معدلی میشه درکل من الان پشت کنکورم ۴۰۱ و ۴۰۲ و الان ۴۰۳ نهایی دادم و میدم یعنی ترمیم سر نیم نمره و ۲۵ صدم نگران نباش آسونه قبول شدن و هم واقعا خودشون کمک می کنن نیوفتین از رشته ات نترس 

کاربری سوممه جدید نیستم برای سال ۹۸                         خدای عرضه اینو بهم بده که برای هدفم بجنگم و بهش بالاخره برسم 🙏
من خودم رشتم ریاضی فیزیکه سال دهمم خودتون میدونید چقد رشته سختیه ولی چون علاقه دارم برام آسونه شما ه ...

فقط پنج درس دیگه از یازدهم مونده و از شهریور امتحانا دوازدهمه

پس میرم توکل به خدا

مرسی عزیزم

2740
فقط پنج درس دیگه از یازدهم مونده و از شهریور امتحانا دوازدهمه پس میرم توکل به خدا مرسی عزیزم

منم برات دعا میکنم عشقم ❤️میدونم با بچه درس خوندن خیلی سخته ولی خودت و باور داشته باش مطمئنم موفق میشی😍قربونت برم 💞

خب بازم مگه یه معدل ۱۳،۱۴ نمی خواد با هر معدلی میشه درکل من الان پشت کنکورم ۴۰۱ و ۴۰۲ و الان ۴۰۳ نها ...

بنظرت اگه نمونه سوال بخونم قبول میشم

حجم دینی خیلی زیاده  ۱۸درس هر چی میخونم دوباره یادم میره همه سوالارو قاطی میکنم 

آخه نهایی دیگه کاری نمیتونن بکنن که امتحانای خود مدرسه خیلی کمک میکردن

چرا هنوز نهایی دهم و یازدهم توی خود شهر خودتون و دستی تصحیح میشه منظورم از کمک ۲۵ صدم و نیم نمره و نهایت یک نمره آسون گرفتن برای جلو گیری از افتادن نه برای نمرات بالا مثلا من از  معلم ها شنیدم که مجبوریم دست بالا بگیریم که نیوفتن کلیا قبل موضوع ترمیم که داوطلب خیلی نبود

2706