2752
2734

من یکبار شش ماه پیش سزارین شدم . کلا زایمان اولم بود . بعد از مدتی شروع ب کار کردم پشت میز می‌نشستم چند ساعت در روز ولی الان کمتر شده کارم ‌. این ممکنه باعث چسبندگی رحم بشه یا چسبندگی برش های داخل شکمم و مشکل ساز بشه برای زایمان بعدی ؟

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

ربطی به نشستن و کار کردن و این چیزا نداره. کلا سزارین باعث چسبندگی جفت به رحم میشه برای بارداری دوم اونم نه برای همه. من خودم سزارین دومم نداشتم چسبندگی دکترم نگران بود چسبندگی داشته باشم بعد زایمان بهم گفت شکرخدا هیچی چسبندگی نداشتی

مامان یه پسر ناز و خوشگلم🥰 دختر قشنگم عزیزدل مادر😍من و بابا و داداشی بی صبرانه منتظر دیدن روی ماهت هستیم😍🥺خدایا مواظب دخترم باش، سالم بیاد بغلم❤
نه عزیزم اگه عفونت شدید داشته باشید که دیر،پیگیر،باشید باعث چسبندگی میشه 

هر یک مدت سوزش ادرار میگیرم یک هفته سفکسیم میخورم هر شب خوب میشم ولی ترشح ندارم

نه عزیزم اگه عفونت شدید داشته باشید که دیر،پیگیر،باشید باعث چسبندگی میشه 

از کجا بفهمیم عفونت شدید داریم 

لایک نکن گلم⛔️❤️🙂ان  شاالله از مطالب‌تاپیک هام استفاده کنیدوبه دردتون بخوره بجاش  صلوات ‌یادت نره ها(⁠◠⁠‿⁠◕⁠)⁩درخواست دوستی هم قبول نمی کنم ....♡وقتی‌ بدنیا‌ اومدی،تو‌ گریه کردی؛بقیه خندیدن!حالا‌ یجوری زندگی‌کن.. که‌ موقع‌ مرگت‌، همه گریه‌ کنن‌ تو بخندی..♡
ربطی ب اضافه وزن هم نداره؟

نه عزیزم. من خودمم اضافه وزن داشتم

مامان یه پسر ناز و خوشگلم🥰 دختر قشنگم عزیزدل مادر😍من و بابا و داداشی بی صبرانه منتظر دیدن روی ماهت هستیم😍🥺خدایا مواظب دخترم باش، سالم بیاد بغلم❤
هر یک مدت سوزش ادرار میگیرم یک هفته سفکسیم میخورم هر شب خوب میشم ولی ترشح ندارم

انتی بیوتیک دوره ۱۴ روزه داره باید کامل بخوری،حتی اگه خوب شدی بعدم سوزش ادرار ربطی به عفونت رحم نداره جدا هستند عفونت اداری باعث نارسایی کلیه میشه که مهمه 

بعد زایمان نرفتی چکاب بشی باید تست پاپ اسمیر،بدی و هر۶ ماه کنترل داخلی بشی

چرا دادم 

لایک نکن گلم⛔️❤️🙂ان  شاالله از مطالب‌تاپیک هام استفاده کنیدوبه دردتون بخوره بجاش  صلوات ‌یادت نره ها(⁠◠⁠‿⁠◕⁠)⁩درخواست دوستی هم قبول نمی کنم ....♡وقتی‌ بدنیا‌ اومدی،تو‌ گریه کردی؛بقیه خندیدن!حالا‌ یجوری زندگی‌کن.. که‌ موقع‌ مرگت‌، همه گریه‌ کنن‌ تو بخندی..♡
2706