2733
2739
عنوان

نظرتون درباره این دختر چیه ؟

142 بازدید | 13 پست

دختری که ظاهر ساده و مظلومی داره

اهل آرایش و تجملات نیست

هیچ وقت گول نمیخوره، بعضی وقتا سلیطه میشه، 

از حقش خیلی خوب دفاع میکنه، میتونه دهن یه نفرو جر بده، تو دعوا کم نمیاره

خیلی درون گراس،  از مهمونی های شلوغ خوشش نمیاد 

تنهایی رو دوست داره و تو خلوتش پرانرژیه و خیال پردازی میکنه و آهنگ گوش میده و فیلم سریال میبینه

به کتاب خوندن علاقه شدیدی داره و مدام رمان میخره میخونه 

ارتباط گرفتن و در اجتماع بودن براش سخته فامیل هاشو خیلییی کم میبینه .. به زنگ زدن و حرف زدن علاقه نداره و دوست داره پیام بده

دمدمی مزاجه یه روز خوبه یه روز بد ... یه روز شاد و پرانرژیه و یه روز افسرده و گوشه گیر

انگار منو توصیف کردی

با نام خدا ❤خب از کجا شروع کنم🤔من یه مامانم که علاوه بر وظایف مادریم👩‍👦‍👦👩‍👦دوست دارم برای هدف هام هم بجنگم😊😎💪الانم دارم تمام سعی خودمو میکنم 🤗خب اولین هدففم اینه ک توبه کنم و محجبه بشم🥰همیشه به این جمله باور دارم که هر چی حست گفت همون میشه🤭👌احساس منم میگه اگ من به خدا نزدیک بشم قطعا خدا برام کم نمیزار👈هدف دومم کاهش وزن🚵‍♀️👈و هدف بعدیم یاد گرفتن یه زبان جدید🇹🇷بزا اینا ک تیک خوردن بقی رو هم بهتون میگم                                           و بزرگترین هدفم اینه ک تمام تلاشمو کنم تا بهترین آینده رو برای بچه هام بسازم😍🥰🧿                                                                                                                                             دوست خوبم ممنون میشم که با اون قلب پاکت💚❤ و دل مهربونت ❤برای عاقبت بخیری بچه هام و رسیدن به ارزوهام دعا کنی😘😊
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2740
همه شاکی ان که مارو نمیبینی خوشی  ولی واقعا از در اجتماع بودن لذت نمیبرم

من حالا چند ساله پشتم و کسی کارم نداره بعد دیگه واقعا روابط بین اقوام هم دیگه مثل قبل نیست یعنی بزرگ تر طرف بچش همسن منه بدتر وجود داره که من به چشم نیام دانشگاه هم برم میرم یه شهر دور چون شیراز اون رشته که می خوام احتمالا نمیارم تا کلی کسی رو نمی بینم برای بعدش هم خدا کریمه

کاربری سوممه جدید نیستم برای سال ۹۸                         خدای عرضه اینو بهم بده که برای هدفم بجنگم و بهش بالاخره برسم 🙏