2737
2734

وای من بچه بودم مامانم مدام چهرمو مسخره میکرد و وقتی یه مهمونی میومد خونمون میگفت دخترشون چقدررخوشگل بود و ازچهرم ایراد میگرفت ،من بزرگ شدم هرررجا میرفتیم از چهرم تعریف میشد فامیل و آشنا و غریبه کم کم مامانم دیگه مسخره کردنمو گذاشت کنار ،اینم بگم من عاشقه تیپ زدنو ارایش لایت و کارهای دخترونه و اینام ،مامانم اصلا اصلا بخودش نمیرسید ،دیر ب دیر حمام میرفت ،الان مثلا من امروز برم ارایشگاه منو ببینه همون روز باااید بره ارایشگاه ،برم حمام اونم رفته ،لباس بخرم همون لباسو اونم خریده وای کلافه شدم ،یه هفته به خودم نرسم اون یه هفته رو بیخیال خودش میشه ،

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

ميفهمم چي ميگي ولي درك نميكنم

مادرم ميگه :به ديوار تكيه كن ولى به مردها ، نه …!كه ديوار اگر پشتت را خالى كرد سنگ است و گچ، نهايت سرت ميشكند …!ولی اگر مردى رهايت كرد دلت ميشكند روح و تمام زندگيت ميشكند و زنى كه بشكند سنگ ميشود، سرد و سختكه نه ميخندد، و نه ميگريد …و اين يعنى فاجعه…فاجعه زنيست كه از دلدادگى ترسيده.❤️❤️❤️❤️❤️(ازتون یه خواهشی دارم از شمایی که امضامو میخونی...مادری یا خانوم خونه یا شاغل و یا همه اینا... لطفا موقعی که تو خونه مشغول کاری، اگه شیشه مربا تموم شد ،اگه جعبه مقوایی پیتزا و شیرینی خالی شد ،اگه شامپو تموم شد،قوطی شیر خشک دلبندت خالی شد،شيشه خيارشور و سس و آب معدنی و بطری آب میوه تموم شد،اگه خواستی اسباب بازی شکسته يا هرچیز پلاستیکی يا مقوايي يا فلزي و شيشه اي دور بندازی...یه کیسه پلاستیکی بزرگ بزار دم در هرموقع یکی از اینا تموم شدن لطف کن بندازش داخل اون کیسه و وقتی پر شد سرشو گره بزن، یا بندازش ظرف زباله یا ازش آویزون کن.میدونی چقد اجر کارت میشه؟؟ هم در حق طبیعت و هم در حق اون انسان زباله گردی که ضایعات بازیافتی خشك جمع میکنه لطف بزرگی میکنی و میدونم که پاداش این کار خوبت یه جایی به خودت برمیگرده 🙏🙏💚💚💚)اسم اين كار تفكيك زباله خشك در مبدا است كه در اكثريت كشورهاي اروپايي و جهان اول انجام ميشه

به خودت برس ولی جار نزن

برو آرایشگاه چیزی نگو

لباس بخر همون روز چیزی نگو

بعدشم رک و مستقیم بگو دوست دارم متفاوت بپوشم شما به سلیقه خودت انتخاب کن

یا موقع خرید لباس اگه باهم میرید بزار مامانت مال خودشو انتخاب کنه بخره بعد ت  اونی که میخوای رو بخر

2740
به خودت برس ولی جار نزن برو آرایشگاه چیزی نگو لباس بخر همون روز چیزی نگو بعدشم رک و مستقیم بگو دو ...

جار نمیزنم عزیزم میبینه ،خب میرم ارایشگاه میام میبینه ،یا ارایش میکنم میبینه دقیقا همووون روز باید بره ارایشگاه ،

ولش کن. مامان من از مامانت صد برابر بدتره ولی من به این فکر میکنم که یه روزی میمیره غصه م میشه و میگ ...

وای یعنی من جوونم مثل دخترای دیگه کار خاص نمیکنم ولی همین کارهای ریزو شدیدا تقلید میکنه