2752
2734

سلام.تابستون بود که رفتیم تهران امامزاده صالح توی تجریش

شوهرم اومد کنارم نشست و گفت میدونی این امامزاده خیلی حاجت جوونارو میدن منم گفتم عه پس اگه واقعیه یه دوقلو به من بده(یه چیز محال گفتم که اصلا نمیشه)

حالا باردارم پریروز رفتم دکتر و بعد سونو گفت دوقلوان😞تمام فکرو ذهنم مشغوله چون من دو بچه شیطون ۹و ۵ساله دارم،مامان ندارم خواهر ندارم مدیریت خونه خودم و بابام دست منه

اصلا از فکرو خیال درنمیام 

من به تمام مصلحت خدا ایمان دارم ولی این ترس لعنتی دست از سرم برنمیداره احساس میکنم دیگه هیچوقت رنگ ارامش رو نمیبینم.

مامان دوقلوها ارومم کنین

همسرم صدام میزنه:گل بانو👉این امضای قبلیم بود....همسرم صدام میزد گل بانو‌ ولی از مامانم یاد گرفته بود.مامانم همیشه صدام میزدن گل بانو....وقتی مامانم یکدفعه ای تنهام گذاشت و آسمونی شد به شوهرم گفتم دیگه صدام نزن گل بانو....مامانم گل بانوشو با خودش برد زیر خاک😔

شوهرم میگه تا تو باشی با خاندان کرم کل کل کنی

همسرم صدام میزنه:گل بانو👉این امضای قبلیم بود....همسرم صدام میزد گل بانو‌ ولی از مامانم یاد گرفته بود.مامانم همیشه صدام میزدن گل بانو....وقتی مامانم یکدفعه ای تنهام گذاشت و آسمونی شد به شوهرم گفتم دیگه صدام نزن گل بانو....مامانم گل بانوشو با خودش برد زیر خاک😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دم امام زاده هه گرم😂😂😂

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻
شوهرم میگه تا تو باشی با خاندان کرم کل کل کنی

🤣🤣🤣 باحال گفته 

خداوند حتما این توانایی رو در تو دیده که الان بهت دوقلو هدیه داده، شکرگزار باش و به خودش توکل کن ،تنهات نمیذاره

همه میگن که به خاطر دعای شما دوستان نی نی سایتی،حاجاتشون برآورده شده.دوستای خوب و همیشه مهربونم،میشه من هم مهمون دعا و صلوات تون کنید؟فدای نفس های گرمتون ♥️⁩⁦♥️⁩

خدا به هیچکس بی دلیل بچه نمیده

به هیچکس هم بی دلیل دختر یا پسر نمیده...

قدردان باش اتفاقیه که افتاده

فقط 21 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
که تو خداوند رویدادهای محال بودی و هستی🌝 خدایا بخاطرِ داشتنِ فرزندی سالم، باهوش،عاقل،زیبا و خوش شانس هزاران بار شکرت♥️  (الحمدلله کَما هُوَ اهلَهٌ)
حاملگیت ناخواسته‌بوده؟

نه خیلی خواسته نه خیلی ناخواسته

تنبلی تخمدان شدید داشتم که یکسال بود پیشگیری چندانی نداشتم

دم امام زاده هه گرم😂😂😂

اره والا منم میرم 😂

🦋💙حس ششم گفت بهش میرسی جون عزیزت ی صلوات بفرس برسم بهش بخدا همتونو دعا میکنم🦋💙                  خدایا رضامو به خودت میسپرم مراقبش باش❤️🥺     رضا همه کس منه خدا جونم ازم نگیریش ی وقت 🥲💕رضا قشنگ ترین اتفاق زندگی منه خراب نکنی خدا جونم.بحث داریما ولی نباشه میمیرم.با خوشحالیش خوشحالم با ناراحتیش ناراحتم با صداش زندگی میکنم با بغلش اروم میشم کلا بغلش حس خیلی خوبی دارهههه 🥰🤗       خدایا خودت برام نگهش دار 💋💕                                            میدونم کفره ولی واسم خداعه🫠🥲                                 
من مامان دوقلوهام..میگذره عزیزم نگران نباش‌زودی بزرگ میشن..دوقلوهای من ۴سالشونه..همون یه سال اول یه ...

یعنی برمیگررم به روزای اروم؟🥺

2706