2733
2739
عنوان

اختلافم با شوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 3783 بازدید | 102 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بپذیر ‌کارت خیلی اشتباه بوده اونم برای کسی که چند روز دیگه تو روی خودت علنی میگه من خیلی خواهان دارم ...

یکی دوبار تا الان گفته من هروقت اراده کنم هستن ادمهایی.

من دستم خودم نیست کشش ندارم‌نمی تونم

2731
من مادرشوهرم زن عاقلیه و چون زن عاقلیه میترسم این استیصال پسرشو ببینه ترغیبش کنه به طلاق. به خود شوه ...

تو این چند روزه حرف نزدید؟

بنظرم با شوهرت حرف بزن چون اون دوست داره   بهش بگو عوارض داروها روته بگو داری کمشون میکنی و دکتر گفته ک تا چند ماه دیگ میتونی به شرایط هورمونی عادی برگردی 

احساسش و درگیر کن بهش بگو عشقت بوده بگو همیشه از ناراحتیش چقدر ناراحت میشدی بگو همه بخاطر مشکلاتی بوده ک از بیرون بهت وارد می‌شده   بگو حس میکنی این عشق ارزش فرصت شروع دوباره و داره

نه منطقیه خیلیم حرفش برش داره رو شوهرم

ساده نشی موضوع را به مادرشوهرت بگیا

....مادر شوهر مادرشوهر نباید بفهمه شما به پسرش کم محلی کردی یا پسش زدی...نباید بفهمه پسرش از زندگی راضی نیست...اگه زندگیت را دوست داری مشکلت را فقط با شوهرت حل کن

ساده نشی موضوع را به مادرشوهرت بگیا ....مادر شوهر مادرشوهر نباید بفهمه شما به پسرش کم محلی کردی یا ...

اخه رفته اونجا دیگه. قطعا میفهمه اونم مادرشوهر من که مو رو از ماست میکشه بیرون

رفته اونجا متوجه شده

😔

ای کاش جفتتون یه مشاوره خوب می‌رفتید 

منم چندوقت پیش یه مشکلی برام پیش اومد به مشاور گفتم اونم به همسرم گفت چطوری با این مشکل من برخورد کنه

هم همسرتون حق داره هم شما توانتون کم شده

خیلی سخته