2733
2734

یاد بگیرین چرت و پرت نگین، خوبیای همو بگین. 

از قشنگیای اون قوم بگین

همدیگه رو ببرین بالا، به هم احترام بذارین.‌قشنگیه هر کدوم تو چشم بقیه باعث قشنگ شدن کشور تو چشم مردم غریبه میشه. آدم باشین

الیته این تعریفا هم باعث غرور و تعصب الکی نشه

خداییش بیاین ظاهربین نباشیم 😒  ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ....😂🦋            

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

احسنت

کشور خودمونه، این شهر و اون شهر نداریم، غیرت داشتن روی وطن خیلی قشنگه ها

تاپیک شروع نماز داریم برای دوستانی که میخوان نماز خوندن رو شروع کنن، آموزش نماز هم گذاشتیم، اگه میخواید شروع کنید یا علی(ع) بگید و بیاید تاپیک شروع نماز در مسیر باران. یقین داشته باشید اگه این متن رو دارید میخونید، دعوت شده حضرت زهرا(س) هستید💚 حضرت زهرا(س) میتوانست در قضیه مسکین و یتیم و اسیر بگوید که بروید مسجد پیغمبر! خوب حکومت اسلامی است و باید انجام بدهد. نه، وظیفه حکومت، وظیفه جامعه را نفی نمیکند. انسانها در جامعه موظفند که به یکدیگر کمک بکنند. هم کمک مالی هم کمک فکری هم کمک آبرویی. این درس فاطمی است، این معرفت فاطمی است. رهبر انقلاب اسلامی.  عشق❤یک زینب و هفتاد و دو سر میخواهد...بچه بازیست مگر عشق جگر میخواهد❤اللهم عجل لولیک الفرج والعافیه والنصر🍀
2731
کلا این تاپیکارو نباید بزنن ولی چون بعصیا تاپیک میزنن دعوا میکنن اصلا

الان یه تاپیک زدن اعصابمو به هم ریختن. آخرشم ترکید

خداییش بیاین ظاهربین نباشیم 😒  ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ....😂🦋            

ولی یه چیزی بگم خدایی قصد بی احترامی به هیچ قوم و مذهبی رو ندارم .

ولی نمیدونم چرا تا الان ۳ تا اهل سنت کرد بهم برخوردن

همشون یه سری ویژگی های شبیه به هم داشتن و خیلی اطرافیانشونو آزار میدادن ...

دوستای کرد و کرمانشاهی شیعه ی زیادی داشتم که واقعا اینجوری نبودن خیلی خوش قلب بودن...

الان یه تاپیک زدن اعصابمو به هم ریختن. آخرشم ترکید

اره چون تعصبات بالاست

مثلا میگن فلانیا همه بدن یا خوبن

من خودم قبول ندارم

چرخ برهم زنم ار غیر مرادم گردد💠 من نه آنم که زبونی کشم از چرخ فلک