2737
2739
عنوان

هدف خدا از آفریدن انسان چی بود؟

187 بازدید | 35 پست

هیچوقت نفهمیدم 

خدا که به ما ها نیازی نداشت، چرا ما رو گذاشت تو یه دنیا که فقد عذاب بکشیم و سختی، تازه هنوز عذابای اون دنیامونم مونده 

مگ خدا بی نیاز نیس پس چرا انسان و آفرید که عذاب بکشه 

دنیا مال خوشگلا و پولداراست...ما به دنیا اومدیم که استادیوم بدون تماشاگر نباشه🥀وقتی ازم میپرسن چندسالته! دلم میخاد جواب بدم من شبایی رو گذروندم که اندازه 10سال طول کشیده، اونم جز عمرم حساب میشه! من آدمایی رو دیدم که 100سال پیرم کردن تجربه هایی داشتم که یه آدم 60ساله نداشته اگه اینارو حساب کنی من سنم خیلی زیاده، خیلی
۶ ماهه بهش فکر میکنم به نتیجه ای نرسیدم بهش فکر نکن

ذهنم درگیر شده 

ینی فقد ما رو آفرید کد عذابمون بده؟ 

دنیا مال خوشگلا و پولداراست...ما به دنیا اومدیم که استادیوم بدون تماشاگر نباشه🥀وقتی ازم میپرسن چندسالته! دلم میخاد جواب بدم من شبایی رو گذروندم که اندازه 10سال طول کشیده، اونم جز عمرم حساب میشه! من آدمایی رو دیدم که 100سال پیرم کردن تجربه هایی داشتم که یه آدم 60ساله نداشته اگه اینارو حساب کنی من سنم خیلی زیاده، خیلی

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

عزیزم من و شما تو عذاب دائمی هستیم 

یسری از افراد که دنیا کامل به کامشونه ، این دنیا برای اون آدماست 

✍🏻 ای ستاره ، ای ستاره ی غریب ! ما اگر ز خاطر خدا نرفته ایم ، پس چرا به داد ما نمی رسد ؟! ما صدای گریه ی مان به آسمان رسید ، از خدا چرا صدا نمی رسد ؟!                                                   ممنون میشم اگر برای شادی روح دوست آسمونیم فاتحه بخونید یا صلوات بفرستید ، اگر انجام دادید حتما بهم بگید که دعاتون کنم و برای سلامتی تون صلوات بفرستم 💌
ماجرای کربلا رو بادقت بخونید متوجه میشید

فرصت مطالعه ندارم 

مشغله زیاد دارم 

2740

وَ مَا خَلَقْتُ الْجِنَّ وَ الاِْنسَ إِلاَّ لِیَعْبُدُون؛ جن و آدمى را نیافریدیم مگر براى عبادت و پرستش کردن

خدایا خودت محافظ خوبان باش احتیاج داریم بحضورشان.....
عزیزم من و شما تو عذاب دائمی هستیم  یسری از افراد که دنیا کامل به کامشونه ، این دنیا برای اون ...

دقیقاااا 

دنیا انگار فقد مال بعضیاس، از دنیا فقد عذاباش به ما رسیده 

تازه اون دنیا هم مونده 

مگ انسان مختار نیست و خودش حق انتخاب نداره؟ پس چرا موقع به دنیا اومدن یه سوال ازمون نکردن 

اگ کردن چرا یادمون نمیاد؟ بعد جالب اینه اون دنیا باید بخاطر اینکه خودمون حق انتخاب داشتیم بریم جهنم ولی موقع به دنیا اومدن حق انتخاب نداریم

خدا انسان رو افرید تا عاشق باشه افرید چون خالق هست و افریننده از صفات خداست

انسان توی بهشت از جام عشق خدا می نوشید و سرمست بود اما بیشتر میخواست

انسان از خدا عشق بیشتری خواست

خدا گفت توی بهش ظرف تو همین قدره اگر میخوای ظرفت بزرگتر بشه باید بری روی زمین بین حق و باطل امتحان بشی تا رشد کنی و ظرفت بزرگتر شه و بتونی عشق بیشتری رو تو دلت جا بدی

این شد که انسان با کمال میل اومد رو زمین تا ارزش افزوده تولید کنه.رنج جز جدایی ناپذیر زندگی انسانه چون انتخاب خاصیت انسانه چون اختیار

ویژگی خاص انسانه که اونو از فرشته و حیوان بالاتر برده

و انتخاب همیشه بین دو چیزه که هردوشو انسان دوست داره مجبوره یکیش رو انتخاب کنه و رنج نبود اون دومی رو باید تحمل کنه اینه که رنج هیچ وقت از ادمی جدا نمیشه ادمی همیشا بین حق و باطل

بین خوب و بد در امتحانه و رشدش تو همینه

هر چه از دوست رسد نیکوست...

مشکل از نگاه ماست که دنیا رو رنج میبینیم

یکم روی نگاهت تغییر ایجاد کن

باور کن حالت خوب میشه

زیستن واقعا زیباست

اینکه من وجود دارم و هستم واقعا زیباترین معجزه هست

2706