2737
2734

من عقده ی شغل معلمی...:) ۲۵ سالمه گاها میگم بیخیال خب برو سمت شغل دیگه ولی میبینم روحیه ام فقط بااین شغل سازگاره :) 

اکثر اوقات هی بهونه جور میکنم برم مدرسه ی مامانم و با حسرت به درو دیوارای مدرسه و معلم ها نگاه میکنم:)

فردا مصاحبه دارم و ای کاش این عقده تبدیل به واقعیت بشه 💔💔

تا مهر ۱۴۰۳ قطعا معلم میشم و میرم سرکار با خودم عهد بستم تا ب رویاهام نرسم بیخیال نشم 🤝♥️

اهل عقده نیستم چیزی رو عقده نمی کنم ولی یه چند تا خواسته و هدف دارم که سعی می کنم بهشون برسم 

*اگه میتونی تصور کنی پس میتونی انجامش بدی*💪

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اسی چرا نمیگی چی شد درخواست طلاق دادی؟؟؟؟ به خونوادش گفتی؟؟؟

بچه ها تو تاپیک الکی الکی دعوا راه انداختن مجبور شدم قفل کنم 

نه هنوز فقط وسایل هامو جمع کردم اومدم ..فرداهم شوهرم  میاد شهرمون 

تا مهر ۱۴۰۳ قطعا معلم میشم و میرم سرکار با خودم عهد بستم تا ب رویاهام نرسم بیخیال نشم 🤝♥️
بچه ها تو تاپیک الکی الکی دعوا راه انداختن مجبور شدم قفل کنم  نه هنوز فقط وسایل هامو جمع کردم ...

اومدی خونه پدر و مادرت؟

خیلی بچه ها پیگیرن تاپیک بزن براش

ان شا الله موفق باشید بنظرم شوهرت برای اهداف مالی باهات ازدواج کرده و چون به هدفش نرسیده میخاد جدا شه

طرز تفکرشم مثل دبستانیاست پدرزناشون از گردو های باغ بهشون میدن😐😐

بنظرم یک لحظه هم با این نمون

اومدی خونه پدر و مادرت؟ خیلی بچه ها پیگیرن تاپیک بزن براش ان شا الله موفق باشید بنظرم شوهرت برای ا ...

خدایی سختهههه همش از بعد طلاق و نگاه های ترحم آمیز مردم میترسم ولی چاره ای نیست چهار سال صبر کردم و بهش فرصت دادم ولی نتونست خودشو درست کنه ... 😔

2740
خدایی سختهههه همش از بعد طلاق و نگاه های ترحم آمیز مردم میترسم ولی چاره ای نیست چهار سال صبر کردم و ...

مردم همیشه زر میزنن توجهی نکن

شوهرت بد بوده مشکل که از تو نبوده اصلا هم نترس جرم که انجام ندادی الان که بچه نداری برات اسون تره ولی وفتی بچه دار شدی باید بسوزی و بسازی حق هیچ نظری ام نداری

دندون لق رو بکن بنداز دور

عزیزم چرا ازشوهرت طلاق نمی گیری ازتایپکات مشخصه چیزی جز اذیت کردن نداره تازه خانوادشم تورا اذیتت می‌کنن!

منم مثل خواهرت ببین گلم تو الان جوونی بچه هم نداری میتونی کار کنی تو خونه پدرت خرج خودتو دربیاری 

شوهرتم مشخصه آدم نیست همسرداری بلد نیست ومسولیت پذیر نیست 

به جای اینکه بشینی ناراحتی کنی و به این اون بگی من چقدر مظلومم و شوهرم ظالم پاشو راه تو جدا کن اینجوری چیزی جز عذاب وابرو ریزی نداره 

بخدا من امثال تو رو بایه بچه خیلی دیدم ومی بینم که همش مینالن واز رنج های که میبینن وازکمبود های که دارن تعریف میکنن دنبال تایید و ترحم هستن چون راهی جز این ندارن اینجوری تخلیه میشن 

ولی تو هنوز فرصت داری که از این موقعیت بد زندگی فرار کنی 

کسی ازآینده خبر نداره فرصت هارو ازدست نده زندگی پستی و بلندی داره طلاق هم یه نوع راه نجات هم محسوب میشه !

چون خیلی دیدم  زندگی ناراحت کننده ای داری   گفتم یکم صحبت کنم ♥️

راستی میشی بگی محل خدمت همسرت کجاست فضولی نباشه البته 

خدایا شکرت ♥️♥️♥️