2737
2739
عنوان

خدایاااا😐چه مضخرف بازیه…

244 بازدید | 20 پست

دختر عمم امروز اومده خونمون میگه وایییی چقد خونت کوچیکه،واییی چرا گوشیتو اوض نکردی ۱۵ بگیری؟وایییییییییییی چرا کاغذ دیواری نکردی😐وای بزنم تو سرم خودمممم؟

خونه بابات حداقل ی کوچولو باز تر بود درصورتی که ۱۰۰۰ متر تفاوتشونه😐الله الکبر اللله الکبرررررر

انگار قصر باباش چند متره؟۱۵۰ متررر😐

چرا میخاید چصی بیایید؟چرا چراااا

باید با پشت دست میخوابوندی دهنش

فقط 2 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من حوصله بحث با احمق ندارم حجی  ، ی (ت خوبی) گوشه کیبوردم گذاشتم هروقت نفهم ب تورم خورد میزنم رو دکمه (ت خوبی)، ناگفته نماند در بعضی موارد انقدر آدم حسابشون نمیکنم ک یادم میره جواب بدم.  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740

مشکلت اینه همین حرفا رو به خودش نزدی 

چون سبک زندگی من با پدرم متفاوت 

چون من تو دوره ای زندگی میکنم که اوج تورم 

کسی که این سوالها رو میپرسه بابد همون لحظه اچمزش کنی هر گوشی داره ده برابر بالاترش و بزنی تو سرش

سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
بهش بگو خونه کوچیک رو میشه بزرگ کرد،تو با مغز کوچیکت میخوای چیکار کنی ننه مرده

دقیقا😐میگه چرا تم صورتی سفید نزدی

اخه صورتی سفید سگ مصبب؟😐💔

من چون برای درسام یه خونه میخاستم که ساده و مینیمال باشه دکوراسیون سفید طوسی زدم کاغذ دیواری هم نکردم

خب همونجا نریدی بهش؟ الان اینجا حرص خوردنت فایده نداره که گلم

دلم نمیخاست ناراحت بشه

چون هی بعدش زر میزد حوصلشو نداشتم

😐گفت عه چقد رژت خشوگله گفتم قابل نداره رفت تو اتاقم گفتش کدومشه؟😑🥲بعد من ناچار بهش دادم

تمام رنگ رژلبامو تست کرد(::

۳ تاشو برد 💔🤦🏻‍♀️هعی

2706