2752
2734
عنوان

خدایاااا😐چه مضخرف بازیه…

247 بازدید | 20 پست

دختر عمم امروز اومده خونمون میگه وایییی چقد خونت کوچیکه،واییی چرا گوشیتو اوض نکردی ۱۵ بگیری؟وایییییییییییی چرا کاغذ دیواری نکردی😐وای بزنم تو سرم خودمممم؟

خونه بابات حداقل ی کوچولو باز تر بود درصورتی که ۱۰۰۰ متر تفاوتشونه😐الله الکبر اللله الکبرررررر

انگار قصر باباش چند متره؟۱۵۰ متررر😐

چرا میخاید چصی بیایید؟چرا چراااا

باید با پشت دست میخوابوندی دهنش

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من حوصله بحث با احمق ندارم حجی  ، ی (ت خوبی) گوشه کیبوردم گذاشتم هروقت نفهم ب تورم خورد میزنم رو دکمه (ت خوبی)، ناگفته نماند در بعضی موارد انقدر آدم حسابشون نمیکنم ک یادم میره جواب بدم.  

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

مشکلت اینه همین حرفا رو به خودش نزدی 

چون سبک زندگی من با پدرم متفاوت 

چون من تو دوره ای زندگی میکنم که اوج تورم 

کسی که این سوالها رو میپرسه بابد همون لحظه اچمزش کنی هر گوشی داره ده برابر بالاترش و بزنی تو سرش

سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
بهش بگو خونه کوچیک رو میشه بزرگ کرد،تو با مغز کوچیکت میخوای چیکار کنی ننه مرده

دقیقا😐میگه چرا تم صورتی سفید نزدی

اخه صورتی سفید سگ مصبب؟😐💔

من چون برای درسام یه خونه میخاستم که ساده و مینیمال باشه دکوراسیون سفید طوسی زدم کاغذ دیواری هم نکردم

خب همونجا نریدی بهش؟ الان اینجا حرص خوردنت فایده نداره که گلم

دلم نمیخاست ناراحت بشه

چون هی بعدش زر میزد حوصلشو نداشتم

😐گفت عه چقد رژت خشوگله گفتم قابل نداره رفت تو اتاقم گفتش کدومشه؟😑🥲بعد من ناچار بهش دادم

تمام رنگ رژلبامو تست کرد(::

۳ تاشو برد 💔🤦🏻‍♀️هعی

2706