2733
2734

شیرمو دیروز دوشیدم گذاشتم یخچال …امروز بچه ام بعد از دو ساعت بیدار شد وقت شیرش بود منم گرم کرده بودم شیرمو…همین که اومدم بدم خوابید…کلی باهاش ور رفتم که بیدار شه چون میدونم نوبت بعدی زیادتر میخورد و‌دل درد میشد دیدم بیدار نمیشه…شیرم الان به دمای محیط رسیده…اینو شنیدم که سه چهار ساعت تو دمای محیط باشه میشه استفاده کرد ولی میترسم بهش بدم…شصتا هم هس کلی زحمت گرفتنشو کشیدم البته فدای سرش ولی میگم شاید بشه استفاده کرد

نمیدونم اگه بذاریم تو یخچال باید گرم کنیم?حال بهم زن نمیشه?

فقط 21 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همه ما انسان ها درون ذهن خویش گیر افتادیم🌱🌼🐞.......یه دختر شاد پرانرژی بودم که یکم مرداد ۴۰۱دچار حمله پانیک شدم و زندگیم تیره و تار شد.(من با پانیک جنگیدم و پیروز شدم.)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

؟!شما تا حالا اینکارو انجام ندادی!؟شیرم زیاده میدوشم میذارم یخچال 

نه بابا من 4 ماهمه تجربه ای تو شیر ندارم

فقط 21 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همه ما انسان ها درون ذهن خویش گیر افتادیم🌱🌼🐞.......یه دختر شاد پرانرژی بودم که یکم مرداد ۴۰۱دچار حمله پانیک شدم و زندگیم تیره و تار شد.(من با پانیک جنگیدم و پیروز شدم.)
2731

شیر بعد از اینکه گرم شد باید تا یک ساعت مصرف بشه. 

بعد از ازدواج با یک فرد، باید همیشه یادتان باشد که ممکن است در زندگی با اشخاصی زیباتر از او رو به رو شوید. اما تعهد و مسئولیت پذیری یعنی چشم بستن بر هوا و هوس های بعدی و احترام گذاشتن به انتخابی که قبلا داشته اید. ▫️ بعد از ازدواج، ما دیگر حق داشتن رابطه های موازی نداریم و این بهایی است برای داشتن یک فرد دائم که به ما آرامش و امنیت می دهد و با او می توانیم یک زندگی را بسازیم و فرزند داشته باشیم، می پردازیم.▫️ بعد از ازدواج تمام زن های دنیا برای مردها میشوند انسان و نه زن، و برای خانم ها تمام مردهای دنیا میشوند انسان و نه مرد، تمام شد و رفت. اگه امضامو دوس داشتی اینو هم بخون
نه بابا من 4 ماهمه تجربه ای تو شیر ندارم

از من این تجربه رو داشته باش برای وقتی ک ب سلامتی زایمان کردی. 

چند هفته اول فوران شیر داری باید بدوشی ک سینه هات سبک بشن پسقبل زایمانت یا شیشه های کوچیک آماده کن یا زیپ کیپ های سایز کوچیک هروقت سیر میدوشی بریز توی ظرف بزار یخچال اگه زیاد بود و ظرفتو پر میکرد همونجا فریز کن اگه کم بود تا 48 ساعت میتونی توی یخچال نگهش داری حجمش ک اندازه شد فریز کن البته شیری ک تازه دوشیدی رو قاطی شیر های سرد نکن تگی ظرف دیگه بزار سرد بشه بعد بریز داخل ظرفی ک توی یخچال داری. 

ب مرور شیر کم میشه گاهی میخوای از خونه بری بیرون گاهی شیر خود ب خود خیلی کم میشه و بچه رو سیر نمیکنه و میتونی از ذخیره خودت استفاده کنی. 

و علاوه بر اینها اگر خیلی زیاد بود تماس بگیری بانک شیر شهرتون میان میبرن برای نی نی های نارس ک نیاز ب شیر مقوی مادر دارن

بعد از ازدواج با یک فرد، باید همیشه یادتان باشد که ممکن است در زندگی با اشخاصی زیباتر از او رو به رو شوید. اما تعهد و مسئولیت پذیری یعنی چشم بستن بر هوا و هوس های بعدی و احترام گذاشتن به انتخابی که قبلا داشته اید. ▫️ بعد از ازدواج، ما دیگر حق داشتن رابطه های موازی نداریم و این بهایی است برای داشتن یک فرد دائم که به ما آرامش و امنیت می دهد و با او می توانیم یک زندگی را بسازیم و فرزند داشته باشیم، می پردازیم.▫️ بعد از ازدواج تمام زن های دنیا برای مردها میشوند انسان و نه زن، و برای خانم ها تمام مردهای دنیا میشوند انسان و نه مرد، تمام شد و رفت. اگه امضامو دوس داشتی اینو هم بخون