2752
2734
عنوان

میدونین یاد چی افتادم بیاین بگم یکم بخندین 🤣🤣🤣🤣

| مشاهده متن کامل بحث + 694 بازدید | 35 پست
خب آخه بهم فشار اورده😂☹️

چن سالته

برایم مهم نیست ؛ کسی که از من گذشت می خواهد با یک نفر ادامه دهد یا صد نفر!چیزی که اورا مهم میکرد علاقه وتعهدش به من بود بدون اینها همه را به یک چشم میبینم ..همه آدم هایی که ترکتان کرده اند یک روز برمیگردند ازالان خودتان رابرای حرف های آن روز آماده کنید مبادا خام شوید.یادتان باشد که هیچ چیزی تغییر نکرده، اوهمان ادم سابقی است که بهتر از شما راپیدا نکرده است.....عاشقتونم برا سلامتی خودم وخونواده امم ک ی صلوات و حتما میفرستی😊
خب آخه بهم فشار اورده😂☹️

مگ ازدواج فقط. ..... اونه که فشار بیاره

کاربری دست دونفره تا ۱۵ خرداد شریکی. لطفا اشتباهی نگیرید   ممکنه تویک تایپیک ایشون کامنت بزاره حالا هرچی بعدا نیایید بریزید سر من😐 متنفرم از اونایی که نظر نمیخام نظر میدن تو سایت عقاید.رو تحمیل می‌کنند و چیزی تجربه ندارند و میان سرگرمی نظر میدن اعصابم خورد میشه اینارو میبینم 😑🗿
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
نه میخوام از دست خانوادم راحت شم 

اینطور نگو بدتر میری خونه اون میگی ای کاش نمیومدم 

کاربری دست دونفره تا ۱۵ خرداد شریکی. لطفا اشتباهی نگیرید   ممکنه تویک تایپیک ایشون کامنت بزاره حالا هرچی بعدا نیایید بریزید سر من😐 متنفرم از اونایی که نظر نمیخام نظر میدن تو سایت عقاید.رو تحمیل می‌کنند و چیزی تجربه ندارند و میان سرگرمی نظر میدن اعصابم خورد میشه اینارو میبینم 😑🗿
الهی ب عصمت زهرا بخت خوب گیرت بیاد خیلی زود  چله سوره حدید بردار معجزه س

من شهریور ۴۰۲ که وقتی مجرد بودم یه خانومی تو همینجا به یکی دیگه گفته بود که همین که شنا گفتی بخونی به مدت چهل روز  عروس میشی شات گرفتم. الان که یک هفته ای میشه که متاهلم و حاملم دیشب اون شات رو دیدم خندم گرفت. هیچوقت نخوندمش😂

یک هفته متاهلی و حامله ای؟؟؟

بله با اجازتون. نامزد بودیم

😂😂این خیلی خوب بود

فقط 20 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من و تو👩‍❤️‍👨و ثمره ی عشقمون🥹💗               «یه دختر ناناز قراره تا چند ماه دیگه مهمون خونمون شه😍✨👧🏻»                                                                            گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین...خانه آباد شدم خانه ات آباد "حسین":)🌱_اباعبدالله❤