2752
2734

من و شوهرم تو نامزدی ...تموم کرده بودیم بعد عین خنگا هرماه ک ی روز پریودم عقب میفتاد میرفتیم مطب دکتر برامون تست میزد و میگف ک منفیه با خوشحالی برمیگشتیم الان یادم افتاد با چه رویی هر ماه میرفتیم بعد چقد خنگ بودیم هردفعه ۲۵ تومن پول ویزیت میدادیم عین خنگا نمیدونستیم ک بی بی چک بخریم خاک تو سرمون .میگم الان دکار ومنشیش چقدر پشت سرمون خندیدن بهمون .نزدیک ۱۲ بار اینا رفتیم 🤣🤣🤣🤣

برایم مهم نیست ؛ کسی که از من گذشت می خواهد با یک نفر ادامه دهد یا صد نفر!چیزی که اورا مهم میکرد علاقه وتعهدش به من بود بدون اینها همه را به یک چشم میبینم ..همه آدم هایی که ترکتان کرده اند یک روز برمیگردند ازالان خودتان رابرای حرف های آن روز آماده کنید مبادا خام شوید.یادتان باشد که هیچ چیزی تغییر نکرده، اوهمان ادم سابقی است که بهتر از شما راپیدا نکرده است.....عاشقتونم برا سلامتی خودم وخونواده امم ک ی صلوات و حتما میفرستی😊
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

واییی😂😂😂😂😂شوهرت هم بهت نمیگفت بی بی چک بزن🤦‍♀️😂

یه دوست داشتم عین خواهرم بود 🥺اسمش دنیا²⁰همشهری آقا امام رضا 😍دلتنگشم ایشالا یه روز از همین روزها یه خبری ازش بهم برسه😮‍💨چشم انتظار خواهر گمشده🥺
2731

ماهم 4-5 بار رفتیم آزمایش دادم😂😂😂شوهرم الان تعریف می‌کنه میگه تا بغلت میکردم پریودت عقب میفتاد🤣

گیر کردم تو شبی که......گفتی باید جدا شیم              چشامو وا میکنم می‌بندم......پیشم شاید تو باشی

😂😂😅دواااازده بارررر

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                       گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                                       🇵🇸القدس لنا    🇵🇸                                                          لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        
ماهم 4-5 بار رفتیم آزمایش دادم😂😂😂شوهرم الان تعریف می‌کنه میگه تا بغلت میکردم پریودت عقب میفتاد🤣

الهی😂😂😂😂

یه دوست داشتم عین خواهرم بود 🥺اسمش دنیا²⁰همشهری آقا امام رضا 😍دلتنگشم ایشالا یه روز از همین روزها یه خبری ازش بهم برسه😮‍💨چشم انتظار خواهر گمشده🥺

ما بیبی چک زدیم مثبت هم شد حاملم😂😅

کاربری دست دونفره تا ۱۵ خرداد شریکی. لطفا اشتباهی نگیرید   ممکنه تویک تایپیک ایشون کامنت بزاره حالا هرچی بعدا نیایید بریزید سر من😐 متنفرم از اونایی که نظر نمیخام نظر میدن تو سایت عقاید.رو تحمیل می‌کنند و چیزی تجربه ندارند و میان سرگرمی نظر میدن اعصابم خورد میشه اینارو میبینم 😑🗿
بچه ها شوهر اینجا پیدا نمیشه قد دار سیسک پک خوشتیپ من شوهر میخوام خشبحالتون شوهر نعمته کاش نعمتمو هر ...

تو وضعیت خیلی خرابه نام کاربری و  تو نی نی سایت اخهء؟😂

کاربری دست دونفره تا ۱۵ خرداد شریکی. لطفا اشتباهی نگیرید   ممکنه تویک تایپیک ایشون کامنت بزاره حالا هرچی بعدا نیایید بریزید سر من😐 متنفرم از اونایی که نظر نمیخام نظر میدن تو سایت عقاید.رو تحمیل می‌کنند و چیزی تجربه ندارند و میان سرگرمی نظر میدن اعصابم خورد میشه اینارو میبینم 😑🗿
واییی😂😂😂😂😂شوهرت هم بهت نمیگفت بی بی چک بزن🤦‍♀️😂

نه اونم نمیدونس خیلی ساده بود من میرفتم ته سالن جیش میکردم تو ظرف میبردم ت اتاق یکم بعد صدام میکرد میگف خانوم منفیه 🤣🤣🤣

برایم مهم نیست ؛ کسی که از من گذشت می خواهد با یک نفر ادامه دهد یا صد نفر!چیزی که اورا مهم میکرد علاقه وتعهدش به من بود بدون اینها همه را به یک چشم میبینم ..همه آدم هایی که ترکتان کرده اند یک روز برمیگردند ازالان خودتان رابرای حرف های آن روز آماده کنید مبادا خام شوید.یادتان باشد که هیچ چیزی تغییر نکرده، اوهمان ادم سابقی است که بهتر از شما راپیدا نکرده است.....عاشقتونم برا سلامتی خودم وخونواده امم ک ی صلوات و حتما میفرستی😊