2733
2739

خسیس باشه خرجی نکنه باهاش ادامه میدین؟ براتون مهم نیس که اصلا هیچ خرجی نکنه مسئله تیغ زدن اینا نیست ولی پارتنر باید حامی باشه یجورایی جایی به کمک احتیاج داری بشه روش حساب کرد مثل یه مرد پشتت باشه گهگاهی هدیه کوچیک بخره من خودم طرفمو دوس داشته باشه ولی اصلا هیج هزینه ای نکنه از چشمم میفته

هر پسری کسیو دوسداشته باشه حمایتش میکنه چون ذاتش اینه 

و من ادامه نمیدم 

دَر من هست هزار من،که گَر بشکند یک من زاده شود مَن دیگر...! 💚🌱(سه تاکاربری ۹۸ امو ترکوندن!دیگه خط ندارم🫤جناب سروان ولوم کن🤦🏻‍♀️) 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

من نه چون خودم اینجوری نیستم اگه خودم اینجوری بودم شاید

برای تغییر مغز ها که پوسیدن....                                     اگه با نظر کسی موافق بودم دلیل نمیشه با بقیه نظراتشم موافق باشم                                                                            در ضمن هرکس که دوست داشته باشمم ریپلای میکنم حتی اونایی که میگن اگه باهام مخالفی ریپلای نکن و حتی شما دوست عزیز 😌                                                                                                                                                                         من قابلیت اینو دارم که درحال زجر کشیدن هم بخندم :) ....

من دوسپستر دارم همه خرجا با اونه   تا حالا ی بار حساب نکردم   چیه آخه 

ولی در مقابلش کادو بش میدم    همین 

پسر بگه حساب کن یا دنگی اینا  تموم میکنم  رلای قبلیم همچنین عنی بودن   دوهفته نشد تموم

2740
سلام به عنوان یه دختر وقتی میرم تو رابطه توقع دارم طرفم طوری باشه که بشه بهش تکیه کرد از هر لحاظی ...

ینی کل خرجت با اون باشه؟؟

مگه پدرته که خرجت با اون باشه؟

در حد بیرون رفتن و حساب کردن اون اوکیه بیشتر از اینو باید از خانوادت بخای نه پسر مردم که هیچ صنمی باهات نداره

ینی کل خرجت با اون باشه؟؟ مگه پدرته که خرجت با اون باشه؟ در حد بیرون رفتن و حساب کردن اون اوکیه بی ...

وقتی داری با یکی اشنا میشی وقتی باهاش میری بیرون خب طبیعتا طرف دست میکنه تو جیبش و بقیه ش دیگه ربطی به اون نداره

اینی که من گفتم مال وقتیه که جدی شده داستان