2733
2739

خودم یتومن✨️ ک باید پس فردا برم نوبت لیزرمه

تو قدرت رد شدن از هر شرایطی رو داری قوی باش ♾️♡°✨🤍💜 خدایا شکرت🦋🌸✨️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

۸۹تومن 

کاری نمیکنم شوهرم ریخته فقط خرید روزانه🤧

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔
2731

۵۰۰ت

فقط حیدر (ع) امیر المومنین است ❤️🖤🇮🇷شهادت خادم الرضا (ع) و همراهان ایشان خدمت امام زمان (ع) و مردم داغ دیده ایران تسلیت باد🖤🇮🇷 وعده دیدار ما ، مشهد ، اجتماع مردمی تشیع و تدفین ریس جمهور شهید در حرم مطهر امام رضا (ع)🖤 ما برای بوسیدن خاک سر قله ها ،چه خطرها کرده ایم، چه خطرها کرده ایم❤️ما برای آنکه ایران،گوهری تابان شود،خون دلها خورده ایم،خون دلها خورده ایم🇮🇷🇮🇷ایران من تسلیت🖤
2740

۱۵ تومن نمیدونم ببینم گوشیمو چند برمیدارن ک گوشیمو عوض کنم

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 

هفتاد😅 خواستم دمپایی بخرم میدونم کمه ولی میرم ببینم پلاستیکی گیر نمیاد

همسرم کاش دوباره بودی کاش دوباره نفس میکشیدی کاش بزرگ شدن سه تا پسرت را میدیدی زندگی بی تو خیلی سخت میگذره اللهم صلعلی محمد و آل محمد💔
2706