2752
2734
عنوان

همین الان چقد پول توکارتتون دارین؟💸ومیخوام باهاش چیکارکنید

| مشاهده متن کامل بحث + 390 بازدید | 55 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

پنجاه هزار تومان😍😎

شاید ی شیرتوت فرنگی خریدم برا فردا صبم امتحان دارم بخورم غش نکنم

یا شارژ میگیرم دیگه شایدم برا عشقو حالای روز دیگم نگهش دارم 

مثلا برا پول تاکسی تا کنار دریا و اینا

چ گوشی میخای بخری؟

ایفون ولی مدل نمیدونم قیمت ندارم فعلا

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 
یکو پونصد میخوام یه چادر بخرم مرددم زده بود یه تومن نمیدونم ببخرم یا نه

اگه لازم داری ضروری بخر

تو قدرت رد شدن از هر شرایطی رو داری قوی باش ♾️♡°✨🤍💜 خدایا شکرت🦋🌸✨️

یه میلیون

و کلیییی خرید و کار دارم 😕😕😕😕

هیچکس به اندازه ی کسی که که ترکت کرده تورو تماشا نمیکنه! میخواد مطمئن شه که اشتباه نکرده ! بهش نشون بده که اشتباه کرده ... تو هیچوقت نمیفهمی چقدر آسیب دیدی تا وقتی که یه نفر باهات درست رفتار میکنه ... لا به لای تلاش‌هات برای نجات رابطه یا زندگی مشترک اینو یادت باشه: تو هیچوقت نمیتونی آرامش و خوشحالی رو جایی پیدا کنی که همونجا گمش کردی... گفت : تو عقب کشیدی یا جنگ تموم شد؟! گفتم : به جز من کسی نمی‌جنگید که؛ من که عقب کشیدم؛ جنگ هم تموم شد!
مبارکه پیشاپیش🤩

مرسی عزیزم

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 
هفتاد😅 خواستم دمپایی بخرم میدونم کمه ولی میرم ببینم پلاستیکی گیر نمیاد

دمپایی گرون شده حالا بگرد ایشالا گیرمیاری بخری

تو قدرت رد شدن از هر شرایطی رو داری قوی باش ♾️♡°✨🤍💜 خدایا شکرت🦋🌸✨️

یک میلیون و ۱۶۰ هزارتومن😑 هیم کار خاصی نمیتونم بکنم باهاش 😂

انگار یکی لیدوکایین تزریق کرده وسط روحم. هیچ حسی ندارم. نه عشق نه خشم نه نفرت نه دلتنگی. بیحسه بیحسم نشستم یه گوشه و فقط نگاه میکنم🙄🥱 گاهی به خودت حق بده! حق بده از میان تمام روزهای ماه و سالت، روزهایی را خسته و غمگین باشی، حق بده از میان تمام مسیرهای مورد علاقه‌ات، چندتایی را نروی و از میان تمام مقصدهای مورد انتظار، چندتایی را نرسی! حق بده گاهی هم موفق نشوی، شکست بخوری، در جا بزنی، سقوط کنی. تو انسانی و لبریزی از احساسات انسانی، تو انسانی با توان و زمانی محدود، تو انسانی و طبیعت تو ایجاب می‌کند که غم و شادی، موفقیت و شکست و خیر و شر را توامان داشته‌باشی.
دمپایی گرون شده حالا بگرد ایشالا گیرمیاری بخری

ایشالا💙

همسرم کاش دوباره بودی کاش دوباره نفس میکشیدی کاش بزرگ شدن سه تا پسرت را میدیدی زندگی بی تو خیلی سخت میگذره اللهم صلعلی محمد و آل محمد💔
2706