2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
هرشب واست اخبارمیخونه توخونه

🤣🤣🤣🤣

تاریخ نشون داد اینو                                                                                                                                     (((نفرین مادران جگر سوخته و داغ فرزند دیده گیراست)))                               👌🏻۱۴۰۳/۰۲/۳۱👌🏻
2740
منم یه صدا قشنگ میخوام،  ای خدا( با لهجه بهتاش سریال پایتخت بخونید)

اَی خِدااااا

تاریخ نشون داد اینو                                                                                                                                     (((نفرین مادران جگر سوخته و داغ فرزند دیده گیراست)))                               👌🏻۱۴۰۳/۰۲/۳۱👌🏻
منم یه صدا قشنگ میخوام،  ای خدا( با لهجه بهتاش سریال پایتخت بخونید)

باورت میشه اصلا جزو معیارام نبود.من خودم کسیو دوست داشتم و نشد.یهو این سبز شد سرراهم.انقد محبت میکنه انقد قشنگ با اون صداش قربون صدقه میره که کلا تو اسمونام

منم یه صدا قشنگ دارم کسی میخواد بهش بدم😂(داداشمه)

کاربری قبلیم مامانجانم بود که بی دلیل و یهویی تعلیق شد🤷🏻‍♀تاپیک های پیشنهادی:۱.حقایقی از بلوچستان۲.فا.لگیری و حس ششم۳.دریاچه نیوس۴.الیزالام۵.افسانه نفرین لایورونا                    سه تای اخری ترسناک هستند لطفا اگه میترسین یا باردارید نخونید🤍تو تاپیک هایی که حس خوب منتقل میکنن تگم کنید لطفا مثل تاپیک های معرفی کتاب،روزمرگی و...🌚🤍
2706