2733
2739
عنوان

یه حوله رو چه مدت استفاده میکنید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1660 بازدید | 132 پست

شش ماه یا یک سال 

یا علی....خانما درخواست دوستی میدید قبلش تو یکی از تاپیکام کارتون رو بگید که رد نکنم...تاپیک اولم همیشه بازه هر کس بخواد میتونه اونجا کامنت بذاره.....به حق شهدای کربلا اللهم عجل لولیک الفرج 🌱

چرا حوله باید تاریخ انقضا داشته باشه؟؟😕

تو تمیز ترین حالت ممکن میپوشیمش دیگ

🖤💚🇮🇷الهي رِضاً بِقَضائِكَ و تَسْليماً لِامْرِكَ وَ لا مَعْبودَ سِواكَ يا غِياثَ الْمُستَغيثين؛ ما را برای گریه سر آستین بس است...🍂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نهایتا ۶ ماه باید باشه اصولا

میبینم دیگ حولم خوب خشک نمیکنه😂😂

یاد                                                                                       خنجر است.                                                                             👤 الیاس علوی                                  
تند تند بشور بنداز جلو آفتاب بعد ۶یا۷سال پاره میشه😂😂😂

مطمئن باشم؟ 😂😂😂

ممنون میشم برای سلامتی والدینم صلوات بفرستید التماس دعا دارم ازتون غریبم و دلم تنگه  
2731

نتوقتی پاره شه ،تازه مدت طولانی بعد پاره شدنش میندازمش جلو درحموم نمگیر باشه ،بعد ازدوران نمگیر بکدن پاره اش میکنم میدم پله هارو باهاش پاک کنن  بعد دیگه میندازم بره  

جدااز خسیس رودن واینجور چیزا ،خیلی چیزارو تامیتونید استفاده کنید زباله تولید نشه 

حوله تن پوشمو تو این ده سال زندگی مشترک دوبار عوض کردم و تا زمانی که بگه دست از سرم وردار دارمش اتفاقا دیشب انداختم ماشین و امروز هم پارگی هاشو دوختم 😂🤝🏼💔🤙🏻 حوله گرونه مواظب حوله هاتون باشید .

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️
2740
اگه مشکل مال ندارین هر وقت ردش کنین مشکل نیست فقط حرومش نکنین برسونین دست کسی که استفاده کنه و خیرات ...

حوله شخصیه بهتره کلا دور انداخته بشه 

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️
باورکن منم فکر میکردم تا موقع پاره شدن باید استفاده کنی

آخه ۳بار درهفته هم بریم حموم یه حوله رو نهایت یک ساعت یا یک ساعت و نیم درهفته استفاده کنیم😂واقعا باید بعد ی مدت بندازیم بریم؟

یاد                                                                                       خنجر است.                                                                             👤 الیاس علوی                                  
من که از سال ۹۶ دارمش 😂

من ۹۵ 

۱۲۰ تومن خریدمش الان بالای یه تومنه

چرا حوله باید تاریخ انقضا داشته باشه؟؟😕 تو تمیز ترین حالت ممکن میپوشیمش دیگ

داره دیگه ، ولی من حدود ۶ساله دارمش اخ نگفته

ممنون میشم برای سلامتی والدینم صلوات بفرستید التماس دعا دارم ازتون غریبم و دلم تنگه  

بستگی به جنس و رنگش داره، اگه جنسش خوبه و رنگ و روش نرفته که استفاده کن، من یه حوله برق لامع خریدم الان ۵ ساله میشورم و استفاده میکنم هیچیش نشده، خب چرا باید رد کنم بره؟ وقتی خراب شد یه جدیدشو میخورم

نهایتا ۶ ماه باید باشه اصولا

و به این طریق زمین رو به زباله دانی تبدیل میکنیم  

خدادر زمین بندگانی داردکه برای برآوردن نیازهای مردم   میکوشند،اینان ایمنی یافتگان قیامتند                                        امام موسی کاظم(علیهالسلام)
2706