2733
2734
عنوان

یه حوله رو چه مدت استفاده میکنید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1660 بازدید | 132 پست
من تا پاره نشه ول نمیکنم   خسیسم خودتونید

پاره نمیشه اخه 😂 خسته شدم ازش 

ممنون میشم برای سلامتی والدینم صلوات بفرستید التماس دعا دارم ازتون غریبم و دلم تنگه  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

🫠🫠🫠🫠🫠 و منی که ۱۰ ساله دارم از حولم استفاده میکنم

ببین کی از خونت فرار کنه😂😂😂

ممنون میشم برای سلامتی والدینم صلوات بفرستید التماس دعا دارم ازتون غریبم و دلم تنگه  
اگه مشکل مال ندارین هر وقت ردش کنین مشکل نیست فقط حرومش نکنین برسونین دست کسی که استفاده کنه و خیرات ...

وااااا. حوله یه چیز شخصیه بدیم به کسی ؟؟

بزن باران به نام هرچه خوبیست /به زیر آوار گاه پایکوبیست /مزار تشنه جویباران پر از سنگ /بزن باران که وقت لای روبیست 
نه باید تا زمانی که خود حوله بگه بسه دیگه به خدا من دیگه از کار افتادم توان کار کردن ندارم 😂

مال من فعلا تازه کاره مونده تا بازنشستگی😂

یاد                                                                                       خنجر است.                                                                             👤 الیاس علوی                                  
مگر نباید بشوریم استفادش کنیم تا پاره شه؟😂 خداوکیلی نمیدونستم حوله هم تاریخ انقضا داره فک میکردم ...

عاااااشقتم😂😂😂😂

👈من 👉 آدمی هستم ک اخلاقمو با شعور طرف ست میکنم 🚫پس🚫 اگه یه وقت از اخلاقم ناراحت شدی یه نگاه به شعورت بنداز✌️
اگه مشکل مال ندارین هر وقت ردش کنین مشکل نیست فقط حرومش نکنین برسونین دست کسی که استفاده کنه و خیرات ...

حوله یه چیز شخصیه

اصلا بهداشتی نیست که  به دیگران ببخشیم

خدادر زمین بندگانی داردکه برای برآوردن نیازهای مردم   میکوشند،اینان ایمنی یافتگان قیامتند                                        امام موسی کاظم(علیهالسلام)
2706