2733
2734

یا نه؟ 

امروز یک لیوان خوردم

فقط 1 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

نکنین سر خود خطرناکه

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دیگه فعلانخور .ممکنه بچه پی پی کنه واوضاعش خطری بشه 

زیرنظردکترت مصرف کن 

راست میگن خاله مادرخود آدمه 🥺خاله الان بدجوربه حرفات وصدات نیازدارم .کاش میشد یه باردیگه زنگ بزنی وکلی نصیحتم کنی 😔 خاله تواین ۱سالی که خودت نبودی،صدات نبود،خیلی اذیت شدیم .روزای بارداریم وبعداززایمانم خیلی جای خالیت توی چشمم بود . نبودی که هی زنگ بزنی وبگی چی بخورم چی نخورم .نبودی که بیای  .مادردوم من 🖤خاله ی عزیزم ۶مرداد تصادف کردوفوت شد 😭اگه این امضاروخوندیدواسه ی آرامش روحش وخوب شدن حال دخترخالم دعاکنید 🖤
2731
2740

رحمی به حال بچت بکن تا آلن رو زحمت کشیدی تحمل کردی این سه هفتم روش نزار فرشته نازت تو شکمت خدایی نکرده زجر بکشه بزار چهل هفتت تمام شه اگه رحمت باز نشد دکتر معاینه تحریکی انجام میده برات

رحمی به حال بچت بکن تا آلن رو زحمت کشیدی تحمل کردی این سه هفتم روش نزار فرشته نازت تو شکمت خدایی نکر ...

باشه گلم دیگه نمیخورم

فقط 1 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
باشه گلم دیگه نمیخورم

ایشالله به سلامتی زایمان کنی و بچت سالم به دنیا بیاد به حرف اطرافیانت گوش نکن فقط ببین دکترت چی بهت دستور میده یه اشتباه یه عمر پشیمونی و عذاب وجدان برات داره