2733
2734

احساس میکنم  حالم خیلی بده هیچ جابهم حال نمیده ته دلم ناراحته ویه غمی دارم ما نزدیک10روزه قهریم همشم سر چیزای الکی قهرمیکنه دوست صمیمیه جز اون دوستی ندارم الانم بلاک کرده من وابستگی بهش دارم دارم خفه میشم همش میگم بخاطر ارامش خودم بهش پیام بدم باز میگم نه ولش کن چرا اون نمیده الان دیگه تاقتم تاق شد شما چیزی بگید ناراحتم

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

اگه یه کاری کردی یا چیزی گفتی ک ناراحتش کردی یا میدونی حالش خوب نبوده باهاش صحبت کن

ولی اگه صرفاً بلاکت هم کرده ینی نمیخواد بات حرف بزنه سبک نکن خودتو ارزششو نداره. براش مهم باشی خودش میاد سراغت

اشتی کنید بعدن کلی حسرتشو میخوری

وای اینو نگو بدتر بیقرار میشم اخه بدی های خودشم داره  پررو شده همش قهرمیکنه میگه توبیا سمتم اذیتم میکنه با این رفتارش ولی خوبی هم داره وقتی خوبیم باهم حالمون خوبه من خله دارم از سمت محبت خانوادم بی محبتن شوهر که نگم دیگه اون دلیلی برای روزهای بدم بود 

میگه مقصر تویی من چندروز بهس پ ندادم سر این بود میگه میام سمتت دور میشی جوگیر میشی

خب اونو نباید قهر میکردی همین فرداش بهش پیام میدادی 

اینجور بنظر میومد ک داری ازش دلجویی میکنی 

اگه یه کاری کردی یا چیزی گفتی ک ناراحتش کردی یا میدونی حالش خوب نبوده باهاش صحبت کن ولی اگه صرفاً ب ...

خوب خودمم بینم همبن دوتا موندم اگه دوسم نداره نمیخاد منو چرا وقتی باهم خوبیم همش اون پیش قدم پیام و زنگ و دیدن میشه؟ یا اینکه من مقصر نبودم اون بلاکم کرد چون دیر حالشو پرسیدم این یعنی چی این رفتار

وای اینو نگو بدتر بیقرار میشم اخه بدی های خودشم داره  پررو شده همش قهرمیکنه میگه توبیا سمتم اذی ...

دلبسته شدن خوبه ولی وابسته شدن افتضاحه...وابسته اش نشو...متاسفانه ادمای عوضی تا میبینن بهشون وابسته شدی سواستفاده میکنن...اگه شخصیت خوبی داره و دماغش باد نمیکنه پا جلو بزار ولی ن اگه از اون تم های عوضی بود...دوستای جدید جایگزین کن...برا همه پیش میاد عزیزم خیلی غصه نخور

خب اونو نباید قهر میکردی همین فرداش بهش پیام میدادی   اینجور بنظر میومد ک داری ازش دلجویی ...

خوب با این لهن نمیگه دلخور میشه میگه برو پیام نده مزاحم فلان فلان شده و.... ولی ته دلش خاک برسریه

دلبسته شدن خوبه ولی وابسته شدن افتضاحه...وابسته اش نشو...متاسفانه ادمای عوضی تا میبینن بهشون وابسته ...

خیلی شرایط سختیه وابسته بشی از بی کسی و بی محبتی شوهرم و خانوادم که اینجور شدم اون دوستم بد عادت شده همبشه منتظره من برم جلو

2706