2737
2739
عنوان

این روزا حالتون چطوره؟

114 بازدید | 17 پست

من بعد از سه روز که حال روحیم افتضااااح بود و حال جسمیمم بد کرده بود و همش سردرد و سرگیجع داشتم

امروز بهترم

البته صبح تا ساعت یک خیلیییی حالم بد بودا،بعد نوبت دندونپزشکی داشتم،رفتم و اومدم الان حالم خیلی خوب شد

خیلی دلم طبیعت میخاد الان دوهفته ای میشع

ولی همش کار پیش میاد و نمیشه برم😭

شما این روزا حال روحیتون چجوریه؟؟؟؟

من تو بدترین روزای زندگیم هم وانمود کردم چیزیم نیست!!!با من از قوی بودن حرف نزن...🌿
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

خدا رو شکر بهتری

منم دقیقا دلم یخواد بزنم به طبیعت و چشمام از رنگ سبز پر بشه

الحمدلله خوب و شاکرم و غمی نیست

بله  پروفایل خودمم        اسم کاربری من اسم یه تناقض هست که اسمش رو از فیلسوف فرانسوی آقای ژان بوریدان گرفته.به موقعیتی میگن که فرد بین دو انتخاب عقلانی یا عقلایی گیر میکنه و غالبا انقده بین انتخاب ها تعلل میکنه که هر دو فرصت از دست میره . همه ما توی زندگی بارها توی این موقعیت بوده ایم و تجربه اش کرده ایم. 
2740

منم دوهفته ای رو مود نبودم بخاطر حال روحیم حال جسمیمم خوب نبود سه بار سرم وامپول زدم ولی بازم خوب نمیشدم حتی دکتراهم نمیفهمیدن ک چمه

خداروشکر این دوروز بهتر شدم و دوتا هم مسافرت کوتاه وگردش داشتم روحیم برگشت

:)💛🌻 "دختربچه ۱۳ساله" کارت ملی نداره،اجازه گرفتن گواهینامه نداره،اجازه مسافرت رفتن نداره،حق رای دادن نداره،هیچ کارتجاری ومالی ای نمیتونه انجام بده و صلاحیت انجام هیچ کاری رو نداره! اما صلاحیت کافی برای"بله" گفتن سرسفره‌ی عقد رو داره😊 خودتون‌متوجه هستید دیگه؟💛🌻🚫درخواست دوستی ندید بخصوص آقایون،قبول نمیکنم،باتچکر🤌🏻  به زودی off......

حالم خوب نبود دیروز توی جلسه مجتمع انقدری دعوا کردیم که قلبم داشت میومد تو حلقم الان یکم آهنگ گوش دادم بهتر شدم هوا شهر ما ابریه یه بارون خیلی آروم هم داره میزنه

لطفاً خواهشا برای حاجتم دعا کنید 🌹🌹🌹
2706