2752
2739
عنوان

چرا اخه خدا خیلی ناراحتم

67 بازدید | 7 پست

😭😭😭😭😔😔میخام بمیرم اهههه گوه تو این ناعدالتی 

چرا ی عنتر وقتی میدونه خوشگل نیستم باید ازم تعریف کنه؟؟؟ 

چرااااا 

من خودم میدونم بدقیافم ولی ازم تعریف میکنن ب مامانم میگن چه قشنگه دخترت  یا بقیه میگن چه نازی چه خوشگلی 

عن تو قیافم وقتی خوشگل باشم چرا تاحالا تو خیابون هیچ پسری بهم شماره نداده..؟؟ 

چرا فقط دخترا و زنا از قیافم تعریف میکنن چراااا هیچ پسری نمیاد سمتم هنهنهنهتنه😔😔😭😭برام مهم نیس ک بیان نیان مهم اینه ک من نمیدونم واقعن خوشگلم یا زشتم 

عکس هم نمیگیرم از شدت بد عکسی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

ببین عزیزم تو مشکل اعتماد به نفس داری 

بعدش هم خوشگلی با خوش عکسی زمین تا آسمون فرق دارن ، من خودم عاشق قیافه خودمم و به نظرم خوشگلم ولی اصلا خوش عکس نیستم بخاطر همین زیاد هم عکس نمی‌گیرم ولی در عوض دیدم توی دوستام که طرف قیافه خیلی خوبی ندارم ولی خیلیییی خوش عکسه ، پس اینا رو با هم اشتباه نگیر 

تو اعتماد به نفس نداری وگرنه حتی اگر خیلی هم خوشگل نباشی باید به خودت رو دوست می‌داشتی و از نظر خودت زیبا می‌بودی 

بعد اصلا زیبایی یه چیز نسبی هست ، هر کسی نظر متفاوتی در موردش دارع مثلا یکی میگه لب درشت خوبه یکی میگه زشته ، بخاطر همین تو میگی یسریا بهم میگن خوشگلی یسریا نمیگن 

بخدا تو اگر اعتماد به نفستو بالا ببری خیلی حتی زیبا تر از اونی هستی که به نظر میرسی 

ببخشید اینو میگم ولی مشکل از اعتماد به نفس توعه نه اینکه بقیه در موردت چه نظری دارن

2740