2733
2739

به قول شاعرانچه خوبان همه دارندتویکجاداری ماشاا..بهش خوشگل خوشتیپ خوش استایل سلیقه عالی هنرمندازهرانگشتش پدرمادرش بینهایت پشتشن بچه اخرسفیدوخوش قدوبالاپدرش تاجرمعروف شهرمون مولتی ملیاردرن خیلی ثروتمندن درسخون وتحصیل کرده رانندگی عالی باحجاب وبامتانت متین واروم یعنی همه فامیل عاشقشن هیچ حسودی هم نداره چون اینقدمهربون وخانوم شخصیتش که هیچکس بهش حسادت نمیکنه همه غبطه میخورن ولی بعیدمیدونم کسی بهش حسادت کنه مهربون خوش قلب باایمان قیافه اش که نگم براتون خوشگل شوهرشم تک فرزندخوشتیپ وزن وشوهرهمه چی تموم شب عروسیش عین پرنسسابودسلیقه اش هم عالی یه خونه داره 300مترمثل قصربقدری شیک ولی گفتم خیلی خاکی ومتین حالاخواهرای دیگه اش اینجوری نیستن همیشه میگم خداهمه اپشناروبه توداده مابهرتماشای جهان امده ایم غش غش میخنده من یکم شوخم سربه سرش میزارم😀هرموقع میبینمش غبطه میخورم میگم حداقل یه دوتااپشنم خدابه مامیداد😀راستی بگم شاغل وموفق هم هس 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

الان میگن ظاهر ژندگیشو با باطن زندگیت مقایسه نکن😂😅

لطفا دعا کنید شرمنده پدرومادرم نشم و هرچه زودتر برم سرکار و بی‌پولی نکشم🤲🏻😔اونا چشم امیدشون به من هست.🙏🏻🤲🏻💚 من باید زود درسم تموم بشه تا کمک خرج خانوادم بشم.💚اسفند۱۴۰۳ دفاع کنم🤲🏻.ممنون میشم اگر برای موفقیت تحصیلیم دعا کنید💚🌹لطفا دعا کنید از خطا به دور باشم🤲🏻💚من روزهای سختی میگذرونم با دعاهاتون خوشحالم کنید لطفا🙏🏻😔

ان شا الله که هر دوتون همیشه شاو و موفق باشید🌿

یا علی....خانما درخواست دوستی میدید قبلش تو یکی از تاپیکام کارتون رو بگید که رد نکنم...تاپیک اولم همیشه بازه هر کس بخواد میتونه اونجا کامنت بذاره.....به حق شهدای کربلا اللهم عجل لولیک الفرج 🌱
2740

اگه همه چیز داشت ولی پول نداشت انگار هیچی نداشت و دیگه کسی حسرت نمیخورد

پول ، زیبایی و موارد مثبت  رو ضبدر ۱۰۰ میکنه 

یه جمله تاثیر گذار تو امضام ، تصور کن🙏.  نزدیک ام نشو. آدم گریز و آنتی سوشال هم خوده خودتی  ! ما قندیم نی نی یار ، داره حذف مون میکنه.

هیچ وقت به زندگی هیچ آدمی غبطه نخور 

در عوض خدا روشکر کن و براش دعا کن بهتر از این ها هم نسیبش بشه 

مطمئن باش این حس خوب به زندگی خودت هم برمیگرده

اما وقتی غبطه میخوری حس بد و نداشتن فقط داری به خودت میدی